Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7
IM-Magic Partition Resizer 3
4K YouTube to MP3 Türkçe Yama

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Crysis 3
Pro Evolution Soccer PES 2009
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:


Paylaşmaya Hazırmısınız?

     Sevgili ziyaretçilerimiz;

     Sizlere yeni bir hizmeti sunmaktan mutluk duyuyoruz. Uzun çalışmalar sonucu hazırladığımız ve editörlerimizin çalışmalarını yayınlayabileceği "Editörümüzden" bölümü yayına girdi. Bu bölümde neler olacak, elbetteki buna editörlerimiz karar verecekler. Makaleler, oyun incelemeleri, yeni çıkan program ve oyunların tanıtımı, yeni vizyona giren filmler vs. Kısacası editörlerimizin kabiliyetlerini sergileye bilecekleri bir bölüm olacağını ümit ediyoruz.

     Eğer sizlerde kendinizi bir konu üzerinde yetişmiş, uzman olarak niteliyorsanız sizide aramızda görmekten onur duyarız. Yapmanız gereken tek şey editörlük müracaatı yapmak ve öz geçmişiniz bölümünde hangi konuda yazabileceğinizi açıkça belirtmek.

Saygılarımızla...

Yazan : [ TRyama.Net ]

Tarih : [ 26 Kasım 2007 Pazartesi ]  Yorumlar : [1]DivX Alt Yazı Kategorisi Hizmetinizde

Biz www.tryama.net yönetimi olarak aldığımız yeni bir karar üzerine diğer türkçe yama sitelerinden bir farkımız olduğunu göstermek amaçlı DivX Alt Yazı katagorisini sitemize ekledik DivX adını duymayanımız yok gibidir. DvD filmler tek cd veya iki cd'ye bu format ile sıkıştırılarak kayıt yapılırlar. Görüntü kalitesi ise gayet iyidir elbet. Neyse divx üzerine belli bir tanımlama yapamayacağım gördüğünüz üzere Biz sonuca gelelim en iyisi. Internetten bir şekilde divx indiriyorsunuzdur. Peki ya indirdikten sonra altyazı için hangi siteye başvuruyorsunuz? Yapmayın site site dolaşmanıza hiç gerek yok. Eminim bir alt yazı lazım oldugunda artık www.tryama.net adresinden indirebilceksiniz

                                                                       İmza: Dj Clup Gökan ATİK

Yazan : [ djclup ]

Tarih : [ 04 Temmuz 2007 Çarşamba ]  Yorumlar : [0]

Sitemizden Bir Hizmet Daha

Türkçe Yama Sitesi yönetimi olarak size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde sürekli yeni çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Bunlara bir yenisini daha eklemeye karar verdik symbian cep telofonları için üretilen programların artık türkçe yamalarını sitemizden temin edebiliceksiniz çalışmalara başlanmıştır en kısa zamanda katagoriler bölümünde Cep Symbian adı altında yeni katagorimiz aktif hala geçicektir.

Symbian Nedir? Symbian gelişmiş mobil cihazlar için işletim sistemi geliştirmeye odaklanmış bir şirkettir. Açık standart desteği ile Symbian endüstri tarafından benimsenen ilk işletim sistemidir. Symbian , mobil cihaz endüstrisinin lider oyuncuları tarafından kurulmuştur. Bu şirketler ; Psion, Sony Ericsson, Motorola, Nokia, Panasonic, ve Siemens’tir (Nokia son bir kaç ay içerisinde şirketin %60' tan fazlasını satın aldı diye duydum ama kesin bir bilgi olmadığı için net bir rakam veremiyorum). Aynı zamanda diğer telefon ve mobil cihaz üreticilerine de kullanım ve geliştirme için lisanslanmıştır.

Not: Symbian OS işletim sistemi kullanan telefonlara pek çok farklı uygulama yükleyip, telefon istenildiği gibi kişiselleştirebilir.

                                                                      İmza : Dj Clup Gökan ATİK

Yazan : [ djclup ]

Tarih : [ 14 Nisan 2007 Cumartesi ]  Yorumlar : [0]

Email Listemize Katılın

Email listemize katilarak Sitemize yeni eklenen Türkçe yamalardan ve diger konulardan haberdar olabilirsiniz. E-mail Listemize katilmak için Sag sutunda bulunan email listesi formunu kullanabilirsiniz.

Yazan : [ TRyama.Net ]

Tarih : [ 28 Aralık 2006 Perşembe ]  Yorumlar : [0]
9731 2 3 4 5 6 48:

Haber arşivimizde 6 sayfada toplam 23 adet haber bulunmaktadır.


Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Nokia Yeni Tuşlu Bir Telefon Yapmanın Peşinde!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...