Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7
IM-Magic Partition Resizer 3
4K YouTube to MP3 Türkçe Yama

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Crysis 3
Pro Evolution Soccer PES 2009
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:


Anketimiz Güncellendi

          Değerli ziyaretçilerimiz;

          Sitemizde uzun süredirSitemizdeki Reklamlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? yayınladığımız "Sitemizdeki Reklamlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?" başlıklı anket sonuçlanmıştır. Anketimize katılan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. Yandaki grafikte de görüldüğü gibi sitemiz ziyaretçilerinin yayınladığımız reklamları pek hoş karşılamadıkları açık olarak görülmektedir.

          Bu konuda siz değerli ziyaretçilerimize bazı husuları açıklama gereği duyulmuştur.

  1. Sitemizin reklamlar dışında hiç bir geliri yoktur.
  2. Sitemizin günlük ortama 8000 tekil ziyaretçisi olmasına karşılık reklamlara tıklanma oranı %0.5 seviyesindedir.
  3. Sitemiz reklamlarından elde edilen gelir, malesef sitemizin giderlerini bile karşılayacak seviyede değildir.
  4. Sitemizin harcadığı harcadığı aylık bant genişiliği ortama 50 GB civarındadır.
  5. Sitemizde yayınladığımız hiç bir içerikten, dolaylı ya da dolaysız olarak kullanıcılarımızdan ücret talep edilmemektedir.
  6. Sitemiz editörleri tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak sizlere hizmet sunmaktadırlar.

          Sizde takdir edersinizki böyle bir siteyi idare etmek ve hizmet vermek büyük bir özveri ve emek istemektedir. Ancak ziyaretçilerimizin %46'sı yayınladığımız reklamları tamamen gereksiz görmektedir. Fakat bu ziyaretçi grubu sitemizdeki hizmetlerden bedava olarak faydalanırken buraya verilen emeği tamamen gözardı etmekte ve sitemize katkıda bulunmak için hiç bir gayret sarf etmemektedir. Bu ise bizi oldukça üzmüştür. Saygıyla duyurulur...


Yazan : [ TRyama.Net ]

Tarih : [ 25 Ağustos 2008 Pazartesi ]  Yorumlar : [1]Yama İndirme Sayfamızda Değişiklik Yapıldı

Değerli kullanıcılarımız;

Sitemizin yama indirme sayfasında bir takım değişiklikler yapılmıştır. Yama indirme sorunları ile ilgili kullanıcılarımızdan gelen istekler doğrultusunda, daha önce yama indirme sunucusuna yapılan otomatik bağlantı kaldırılmıştır. Bugünden sonra yama indirme işlemini ilgili sayfadaki "Yükleme İşlemini Başlatmak için tıklayınız." linkine tıklayarak başlata bileceksiniz.

Yazan : [ TRyama.Net ]

Tarih : [ 25 Ağustos 2008 Pazartesi ]  Yorumlar : [0]

Rapidshare Sitesinden Dosya İndirme

      Değerli yararlanıcılarımız;

      Sitemizin mevcut trafiği yamaları kendi sunucumuzda barındırmayı olanaksız kılmaktadır. Bu nedenle yaygın olarak kullanılan ve bedava hizmet veren paylaşım platformlarından yararlanmaktayız. Özellikle büyük boyutlu yamaları Rapidshare.com, Megaupload.com, Uploaded.to, Flyupload.com, Easy-Share.com gibi popüler dosya paylaşım sitelerine yükleyerek sizin kullanımınıza sunuyoruz.

      Ne varki paylaşım sitelerininde en büyük gelir kaynakları reklamlardır. Reklam nedeni ile hemen hemen tüm paylaşım siteleri kullanıcılara bir takım yaptırımlar uygulamaktadır. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımızın büyük bir bölümünün yeterli yabancı dil bilgisi olmaması, bu sitelerden dosya indirmekte sorunlar yaşamasına neden olmaktadır.

      Bizde en yaygın olarak kullanılan Rapidshare sitesinden nasıl dosya çekebileceğinizi resimli olarak anlatmaya karar verdik. Aşağıdaki linki tıklayarak rapidshare sitesinden dosya indirme işlemini basamak basamak öğrenebilirsiniz.

     Rapidshare Sitesinden Dosya İndirme Aşamaları

Yazan : [ TRyama.Net ]

Tarih : [ 04 Haziran 2008 Çarşamba ]  Yorumlar : [0]

ProStreet Türkçe Yama Yayınlandı

ProStreet Türkçe Yama

Editörün notu : Grafikler çok güzel. Araç modellemeleri her zaman olduğu gibi çok iyi. Etraftaki insanların modellemelerini çok fazla beğenmedim ama yine de idare eder. Yol ise seride şu ana kadar gördüğüm en iyi grafiğe sahip. Patinaj esnasında araçların tekerlerinden çıkan duman, yol dışına çıktığımız zaman oluşan toz bulutu gayet hoş duruyor. Ses mevzusunu 2 ayrı bölüme ayıracak olursak; araç sesleri ve müzikler. Araç sesleri her zamanki gibi harika ve gerçekçi. Motor sesleri ve aracın asfaltta kayma sesi çok hoş. Yalnız müzikler çok sönük kalmış. Önceki gibi beni gaza getirmiyorlar. Çoğu zaman müzik çaldığının farkında bile olmuyorum.

ProStreet, bize en ince ayrıntısına kadar modifiye imkanı sunuyor. Aracın hemen hemen her şeyini geliştirebiliyoruz. Logolar, spreyler, boyalar da gayet güzeller. Oyundaki bir diğer yenilik de burada kendini gösteriyor. O da rüzgar tüneli. Rüzgar tüneli sayesinde yaptığımız modifiyelerin aracımıza nasıl etkisi olduğunu bire bir görme fırsatımız oluyor. Bu da oyuna biraz gerçekçilik katmış.
Aracın yarışacağı yere göre aracı modifiye etmek çok önemli. Örneğin aracımızı Drag modunda kullanacaksak yere basma kuvvetinin çok fazla olmasını istemeyiz. Malumunuz yere basma kuvvetimiz fazla olursa aracımız çabuk hızlanamaz. Bu da Drag modunda bize dezavantaj getirir. Grip veya buna benzer bir modda yarışacaksak orta ayarı iyi tutturmamız gerek. Çünkü hem hızlanmamızın hem de virajı rahat dönmemizin önemi çok büyük. Bu açıdan modifiyelere dikkat. ;)

http://www.tryama.net farkı ile buraya tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

                                                             İmza: Dj Clup Gökan ATİK

Yazan : [ djclup ]

Tarih : [ 31 Ocak 2008 Perşembe ]  Yorumlar : [0]
9731 2 3 4 5 6 48:

Haber arşivimizde 6 sayfada toplam 23 adet haber bulunmaktadır.


Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Nokia Yeni Tuşlu Bir Telefon Yapmanın Peşinde!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...