Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

  TRyama.Net Makaleler Yeni Çıkanlar MicroVolts bugün piyasaya çıkıyor                                  

Yeni Çıkanlar
Yazıyı Paylaş

  MicroVolts bugün piyasaya çıkıyor  
Rock Hippo Productions Ltd, hızlı ve öfkeli MMO-TPS (Büyük Multiplayer Online Üçüncü Kişi Nişancı) MicroVolts’un bugün resmi olarak piyasaya çıktığını duyurmaktan memnuniyet duyduğunu açıkladı. 


Oyunun ticari piyasaya çıkışı için, başlama vuruşu yeni klan özellikleri tarafından atılıyor: Oyuncular kendi klanlarını yaratabilecekleri gibi, en iyi üyelerini özel takımlara da seçebilecekler. Bu takımlar her klanın çekirdeğini oluştururken, kalan üyeler bu mevkiler için savaşacak. Bu yeni klan yönetimi seviyesi, özellikle de turnuva oyuncuları için, oyuna yeni strateji seçenekleri katacak. Oyuncular klanlarının istatistiklerini karşılaştırarak hangi klanın en iyi olduğunu görebilecek ve çok yakında sıralama panoları da mevcut olacak.

Yeni bir harita; Stüdyo da yenilikler arasında. Bu devasa harita inanılmayacak kadar çok seviye ve Zombi modunu favori haline getirecek saklanma yerleri sunacak. Oyuncular, oyuncak kutusundan sarkan devasa palyaçodan da çok korkmamalı. Yeni bir karakter seti de mevcut olacak: Artık oyuncular, C.H.I.. karakterini de açan Albay Crac kostüm setini edinebilirler. Bu kostüm seti, efsanevi Albay kılığına girmelerini sağlayacak.

Oyuna yapılan ilaveler Çelik Çekiç arbede silahı, DareDev mitralyöz silahı ve Mimic roketatar silahı gibi yeni silahları da içerecek. Farklı silah türlerinin yeni ileri versiyonları da bulunacak. Ayrıca tüm karakterler, hem Micro Puan hem de tüm yeni Roket Jetonları için mevcut yeni parçalar ve aksesuarlar da alacak. Bu yeni para birimi MicroVolts Web Mağazası’ndan alınabilecek ve özel kişiselleştirme eşyalarını satın almak ve oyun seçeneklerini genişletmek için kullanılacak.

Oyunun web sitesini ziyaret edin ve siz de eğlenceye katılın: http://www.MicroVolts.com/. Web sitesi düzenli olarak güncelleniyor ve oyunculara oyuna dair açıklamalar ve gerçekleşecek oyun içi etkinliklere dair bilgiler sunuyor. Turnuvalar ve diğer sürpriz etkinlikler açıklanacak, yani siteyi her gün kontrol etmeyi unutmamanız gerekli.

--ALINTIDIR--

  likable_boy
10 Haziran 2011 Cuma
Okunma sayısı :  [ 2114 ]

İçerik Yükleniyor...

Veriler Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
İçerik Yükleniyor...

Veriler Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...