ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

  TRyama.Net Makaleler İncelemeler Müslüman bir Kürd’ten Aysel Tuğluk’a açık mektup       

İncelemeler
Yazıyı Paylaş

  Müslüman bir Kürd’ten Aysel Tuğluk’a açık mektup  “…Bizler aynı bölgede yaşadığımız için bir birimizi çok iyi tanımaktayız Aysel hanım! Aynı şekilde Müslüman Kürt halkı bizleri de ve sizleri de tanımaktadır. Şundan hiç şüpheniz olmasın ki şu anda kendilerinden oy aldığınız insanların büyük kısmı sizin gerçek yüzünüzü bilmemektedirler. Allah izin verirse bir gün bu insanlar sizin gerçek kirli yüzünüzü tanıyacak ve size oy verdiklerine pişman olacaklardır. Çünkü hiçbir zaman Kürt halkının derdi sizin derdiniz olmamıştır. Sizin tek bir hedefiniz vardı ve halen devam etmektedir; o da İslam düşmanlığı ve dinsizliği Müslüman Kürt halkına hakim kılmak istemenizdir. Aslında sizin faşist Kemalist rejimden hiçbir farkınız yoktur…”

Kürt tarihi içerisinde son elli senede Allah ve İslam düşmanlığı yapıldığı kadar hiçbir tarihte yapılmamıştır. Bu da Marksist ve leninist düşünceye sahip olan PKK ve ondan önceki uzantıların eliyle yapılmış ve halen de yapılmaktadır. 22 Temmuz seçimlerinde Kürt Müslümanların yoğunlukta yaşadığı bölgede Ak partiye karşı büyük bir hezimete uğrayan DTP yani PKK, Ak parti üzerinden İslam’a ve Müslümanlara karşı çok kirli bir savaş yürütmektedir.

Bu savaşlarını, Kürd halkının kendilerini; haklarını meclisin kürsüsünde savunmak için meclise gönderdiği insanlar tarafından, Müslüman Kürt halkının İslam ile müşerref oldukları tarihten bu yana sıkı sıkıya bağlı oldukları İslam dinine ve Müslüman halka yine o kürsüden hakaretler yağdırarak ve tek gayeleri halkına ve milletine hizmet etmek olan Müslümanları hedef göstererek büyük bir hayal kırıklığına uğratmışlardır. Müslüman Kürt halkından bu yaptıklarınızın cevabını bir gün mutlaka alacaksınız.
Aysel hanım! Ocak 2000 tarihinden beri aleni bir şekilde resmi basınınızda Müslümanları hedef gösterdiğiniz gibi bugün de Meclis kürsüsünde yine Hizbullahi Müslümanları faşist dayılarınıza şu sözlerinizle hedef gösteriyorsunuz:
“Burada uluslararası bir projeden söz ediyorum. Siyasal İslam’ın bir kanadı Suriye üzerinden Suudi Arabistan’a dayanıyor, bir kısmı da İran ile ilişkili. Ilımlı İslam modelini dayatan ABD de bu ilişkiler ağı içerisindedir. Binlerce Kürt yurtseverini vahşice katleden Hizbullah da aynı ilişkiler ağı içerisindeydi. Yaşanan vahşeti unutmamak gerekiyor. Diyarbakır’da, Batman’da binlerce yoksul Kürt yurtseverini bu anlayış öldürmüştür. Yarattıkları bu vahşet kendilerine yönelmeseydi, hepimizi vahşice katlederlerdi. Bahriye Üçok, Uğur Mumcu gibi sol Kemalistleri katledenler de bunlardır. Şimdi silahsız olmaları bu gerçeği değiştirmemektedir. Kürt sorununun demokratik ve siyasal çözümünü engelleme adına ordusu, AKP’si, tarikatı, gericisi, milliyetçisi birleşmiş/birleştirilmiştir. Ama bu ittifakın sonu, parçalanmış toplum, parçalanmış ülke olacaktır.”
Bizler aynı bölgede yaşadığımız için bir birimizi çok iyi tanımaktayız Aysel hanım! Aynı şekilde Müslüman Kürt halkı bizleri de ve sizleri de tanımaktadır. Şundan hiç şüpheniz olmasın ki şu anda kendilerinden oy aldığınız insanların büyük kısmı sizin gerçek yüzünüzü bilmemektedirler. Allah izin verirse bir gün bu insanlar sizin gerçek kirli yüzünüzü tanıyacak ve size oy verdiklerine pişman olacaklardır. Çünkü hiçbir zaman Kürt halkının derdi sizin derdiniz olmamıştır. Sizin tek bir hedefiniz vardı ve halen devam etmektedir; o da İslam düşmanlığı ve dinsizliği Müslüman Kürt halkına hakim kılmak istemenizdir. Aslında sizin faşist Kemalist rejimden hiçbir farkınız yoktur. Tek farkınız, söylediklerinizi ve yaptıklarınızı ayrı dillerle ifade etmeniz ve ayrı yöntemler uygulamanızdır.
Cumhuriyetten sonra Kemalist rejim Kur’an’ın okunmasını yasaklayıp bulabildiklerini toplayarak ateşe vermiş, camileri ahıra çevirmiş, ezanın Arapça okunmasını yasaklamış, Müslümanların başından sarıkları alıp zorla şapka giydirmiş, giymeyenleri engizisyon mahkemelerinden geçirerek idam ettirmiş. Müslüman anne ve bacılarımızın Allah’ın emrettiği tesettürlerine müsaade etmemiş, Anadolu’da ve Doğu’da Müslüman halkı kıyımdan geçirmişlerdir. Bu söylediklerim, yaptıklarının binde biri mesabesindedir.
Köy camilerine baskın yapıp orada namaz kılanları; yaşlı, genç ve çocuk ayırımı yapmadan hepsini kurşuna dizdiniz. Müslüman olduklarından dolayı çocuklarımıza ders verenden yüzlercesini, köylerimizde halka namaz kıldıran ve onlara Kur’an öğreten yüzlerce imamı katlettiniz. Şehirlerde; Diyarbakır’da, Batman’da, Nusaybin’de, İdil’de, Silvan’da kısacası bütün kürdistan şehirlerinde aynı şekilde tek suçları Müslüman olan insanların evlerine onlarca kişiyle baskın yapıp çoluk çocuk demeden hepsini katlettiniz. Köylerde faşist Kemalist rejimin korkusundan sizlere yardım etmekten korkan insanların bebeklerini alıp ateşe attığınızı unutacağımızı mı sandınız… Biliyor musunuz sizden nasıl nefret ettim? Ben daha bir çocuk iken benim rahmetli babam sizin için şunları söylerdi “oğlum bunların dinleri imanları yoktur, çoluk çocuk hepsini öldürüyorlar, sakın onlara bulaşma” derdi. Daha sonradan ise sizi yakından tanıdım. Yaptığınız çirkinlikleri ve zulümleri öğrendim, üstelik Kürd halkının haklarını savunma adına bunları yaptığınızı söylüyorsunuz. Kürd halkı hiçbir zaman haysiyetsizleşmemiştir, kendi dinine ve değerlerine düşmanlık yapmamıştır, kendi toplumuna kalleşlik yapmamıştır. Siz, yaptıklarınızla Kürd halkına leke getiriyorsunuz. Herkes sizleri bebek katili olarak bilmektedir ve tanımaktadır. Bugün senin o meclis kürsüsünde kalkıp konuşman, senin ve senin kirli partinin bu gerçeklerini değiştirmemektedir ve değiştirmeyecektir.
Bugün meclis kürsünde başörtüsünün serbest olmasına evet diyeceğiz demenizin tek sebebi oy kaybı endişesidir. Siz de çok iyi biliyorsunuz ki, Kemalist rejimin Allah, İslam, Kur’an, Peygamber, cennet ve cehennem gibi bir derdi olmadığı gibi sizin de böyle bir derdiniz yoktur. Müslüman halkımız bunu çok iyi bilmektedir Aysel hanım!
Biz hiçbir zaman savaşı başlatan olmadık ve olmayacağız. Ama ille de sizinle savaşacağız diyorsanız emin olun ki, KDH kitabında söylendiği gibi; “bu kez sizi Kemalist dayılarınız bile kurtaramayacaklardır.”
Size tek bir tavsiyem olacak o da; aklınızı başınıza almanız ve İmralı’daki Kemalistin sözlerini meclis kürsüsünde papağan gibi tekrarlamamanızdır. Çünkü onu derin devlet parmağının üstünde daha önce oynatıp Kürt halkının başına bela ettiği gibi halen oynatarak başka belalar açmak istemektedir. Biz hiçbir zaman bela istemeyiz ama geldi mi Allah’ın inayet ve yardımıyla de Allah’ın emrettiği şekilde defetmeyi biliriz. Bu son cümlelerimi unutma aklına ve kulağına k-ü-p-e olsun……


 Alıntıdır.  by_owl
17 Mayıs 2011 Salı
Okunma sayısı :  [ 1528 ]

İçerik Yükleniyor...

Veriler Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
İçerik Yükleniyor...

Veriler Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...