Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

  TRyama.Net Makaleler İncelemeler F1 2010                                                              

İncelemeler
Yazıyı Paylaş

  F1 2010  Codemasters oyun yapımcısının en ünlü eseri olan Formula 1, 2010 sürümüyle göz dolduruyor. Aslında son 8 yıldır bilgisayarlara küsen Codemasters, bu süre içerisinde PC ortamları için F1 yayınlamıyordu. Son olarak 2009 yılında, PSP ve Nintendo Wii platformları için hazırlanan F1 nihayet PC ortamlarına da iniyor. Codemasters F1 2010 sürümünü PC içinde tasarlamaya karar verdi ve milyonlarca bilgisayar oyuncusunun yüzünü güldürdü.

Gerçek yarış arenasında süren F1 macerasını her yıl milyonlarca kişi canlı olarak izliyor. Dünyanın değişik bölgelerinde süren yarışlar büyük ilgi görüyor. Motor sporları içerisinde farklı bir yere sahip olan F1 yarışları, hız ve gücün simgesi durumunda.F1 2010 Yarışları izleyenler bilirler ki finale ulaşmak sadece saliselerde gizlidir. Rallilerin aksine Formula yarışları düz ve engebesiz platformlarda yapılıyor. Formula hız demek, hızı kontrol edebilen bu yarışlardan galip ayrılıyor. Son derece keskin virajlara çok yüksek hızlarda giren araçlar savrulup taklalar atabiliyor ve yarış dışı kalabiliyorlar. Bazen korkunç kazalardan burnu bile kanamadan çıkan pilotlar, yarışa kaldığı yerden devam ederek insanları büyülüyorlar. Ama kaza yapan bir pilotun tekrar finale oynaması elbetteki oldukça zor. Bu nedenle hem kaza yapmayacak hemde diğer yarışçılardan daha hızlı araç kullanarak yarışı tamamlamak gerekiyor.

İşte böyle milyonlarca seveni bulunan bir motor sporunun, bilgisayar ve oyun arenasındaki yansımasıda Codemasters tarafından geliştiriliyor. F1 heyecanını bilgisayarlarında ya da oyun konsollarında yaşamak isteyen oyun severler için 2010 sürümü yayınlandı. Formula 1 sezonunda yer alan yarış takvimine sadık kalan Codemasters, yarış takımlarına ve pilotlarada aynen gerçekte olduğu gibi oyunda yer veriyor.

Codemasters, F1 2010'da yarış keyfini doruk noktaya ulaştırabilmek için 4 ana çizgi üzerinde duruyor. Bunlar:

Araç Kontrolü (Handling)

Codemasters, Formula 1 araçları için tamamen simülasyon tabanlı bir kontrol sistemiyle oyuncuların karşısına çıkıyor. Oyunda araç kontrollerinin daha gerçekçi olabilmesi için eski bir pilot olan Antony Davidson'dan destek alınmış. Önceki serilere göre oyun esnasında çok yüksek hızlarda ilerlerken pilot üzerindeki G kuvveti hissedilecek ve aynen gerçek yarışlarda olduğu gibi pilotun aracı kontrol etmesi zorlaşacak. F1 2010 sürümünde her şey gerçek yarış ortamlarına uygun olarak tasarlanmış durumda. Oyun sırasında hissedeğiniz hız, size ayrı bir keyif verecek.

Formula 2010

Hava Olayları (Weather)

Formula 1'in en gerçekçi ve oyuncuyu en çok etkileyecek özelliklerinden biriside yeni dinamik hava sistemi. Formula1 2010 ile gerçek bir hava (atmosfer) ortamı yaşayacaksınız. Örnek verecek olursak; yarış esnasında herhangi bir yağmur belirtisi yokken bir anda siyah bulutlar etrafınızı sarıveriyor. Sizde takım olarak kendi stratejinizi belirleyecek ve hangi turda pit-stop yapacağınıza ve yağmur lastikleri takacağınıza karar vereceksiniz. Vereceğiniz kararlar sizi yarışta üst sıralara ya da en gerilere sürükleyebilecek. F1 2010 ile gece yarışlarıda oyuna merhaba diyor.

Pistler ve Araçlar (Tracks & Cars)

Bildiğiniz üzere F1 2010, Formula 1'in resmi oyunudur. Dolayısıyla gerçek Formula 1'de gördüğünüz her şeyi oyun içerisinde de görebileceksiniz. Pistler, takımlar, araçlar, sürücüler, sponsorlar ve dahası. F1 2010'da Codemasters'ın diğer yarış oyunları olan Race Driver GRID ve Colin McRae DIRT 2 oyunlarından esinlendiğide görülüyor. Bu sayede daha gerçekçi, araçlar ve kazalar sonrası daha gerçekçi hasarlar ortaya konulmuş. F1 2010'da Michael Schumacher, Fernando Alonso, Lewis Hamilton, gibi efsane pilotları da kontrol edebileceksiniz. F1 2010 oyununda Formula 1'deki Spa, Monaco, Monte Carlo gibi 19 farklı yarış parkurunda F1 araçlarınızla boy gösterebileceksiniz.

Formula 1 2010

F1 Hayatını Yaşayın (Live the Life)

Codemasters bu seneki oyununda oyuncuları gerçek bir formula pilotu gibi hissedebilmeleri için her şeyi düşünmüş. Böylece F1 yarışcısının yaşayıp hissettiklerini sanal da olsa hissedebilme imkanı sunacağınını vaadediyor. Yarış sırasında meydana gelecek bir kaza sonrasında kendinizi pistin dışında bulabilir ya da aldığınız meteorolojik bir istihbarat sonucu yarışa avantajlı başlayabilirsiniz. Oyunda uzun kariyer modu ya da çok oyunculu mod arasında seçim yapabileceksiniz.

F1 2010 Türkçe Yama

Formula 1 2010 Türkçe yama dil eklentisi hazır olduğunda sitemizden indirip oyunu Türkçe olarak oynama fırsatı da yakalayabileceksiniz. F1 2010 Türkçe yama dil eklentisi ile haberleri bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

F1 2010 Türkçe Yama


  tryama
20 Kasım 2010 Cumartesi
Okunma sayısı :  [ 10857 ]

Etiketler
F1 2010 Özellikleri , F1 2010 TR Yama , F1 2010 Türkçe Yama , Formula 1 2010 TR yama , Formula 1 2010 Yenilikler , Formula 1 Türkçe Yama ,


İçerik Yükleniyor...

Veriler Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
İçerik Yükleniyor...

Veriler Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...