ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3
Need For Speed Most Wanted Sahin


Ekle:  Çıkar:

  TRyama.Net Makaleler İncelemeler Fifa Manager 2010                                                    

İncelemeler
Yazıyı Paylaş

 Fifa Manager 2010 Ağustos ayıyla birlikte oyun piyasası canlanmaya başladı. Gün geçmiyor ki yeni bir oyun duyurusu yapılmasın. Son günlerde futbol oyunlarında adeta patlama yaşanıyor. Artık oyunları takip etmekte zorlanıyoruz. Sitemizi takip edenlerin dikkatini çekmiştir. Yaklaşık 10 gündür futbol konulu oyunlarla ilgili duyurular yapıyoruz. Fifa 2010, Pro Evolution Soccer PES 2010, Football Manager 2010 - FM 2010, Championship Manager (CM) 2010 Türkçe ve şimdide Fifa Manager 2010 makalesiyle serimize devam ediyoruz. Konumuzun temelini oyun yapımcılarının resmi açıklamaları teşkil etmektedir. Açıklamalarla birlikte oyunlardaki yenilikler ve oyun içi görüntülere de yer vermeye çalışıyoruz.

Fifa Manager 2010

Fifa Manager 2010, EA Sports tarafından tasarlanıp geliştirilen futbol simülasyon oyunlarından birisidir. Oyun Championship Manager ve Football Manager gibi yılların menajerlik oyunlarıyla boy ölçüşmeye çalışıyor. İşin aslı her üç oyununda geçmişi ortak. Tüm bu oyunların senaryoları ve alt yapısı geçmiş yıllarda bir şekilde ortaklık yapan bir ekip tarafından oluşturulmuştur. Zaman içerisinde değişik nedenlerle ayrılan ekip kendi oyunlarını hazırlayıp farklı isimlerle oyun piyasasına sürmüşlerdir. Bu yarışta teknik alt yapısı sağlam olan, teknolojiyi takip edip oyunlarına entegre edebilen oyun yapımcıları, diğerlerine göre bir adım öne çıkmışlardır. Yoksa oyunların görsel gelişimi, veritabanı ve yapay zeka gibi etkenleri bir çok yönden benzerlikler gösteriyor.

Fifa Manager, Electronic Arts Inc. tarafından FIFA alt yapısı kullanılarak kodlanmıştır. Oyunda gerçekçilik ön plana çıkmaktadır. Oyuncular, teknik adam, hakem, seyirci ve saha gibi futbolu oluşturan elemanlar gerçek kimlikleriyle uyumlu bir şekilde ortaya konmuştur. Tabiki en önemli nokta takımların bulunduğu coğrafi konum, taraftarların ve futbolcuların davranışları farklılıklar arzetmektedir. Futbolcu seçiminde teknik heyet oyuncuların gerçek yaşamdaki karakterlerine ve yeteneklerine göre karar vermektedirler. Kısacası oyun yapımcıları futbolcuların, hakemlerin ve diğer unsurların davranış ve yeteneklerini gerçek dünyadan oyuna almışlardır. Böyle olunca oyunda başrol oyuncusu olan teknik direktör tüm sorumluluğu üzerine almaktadır. Defans oyuncusunu hücum futbolcusuyla yer değiştirirse mağlubiyet kaçınılmaz olacaktır. Teknik direktörü temsil eden siz, yapacağınız maça çok iyi hazırlanmalısınız. Rakip takımı, sahayı, hava şartlarını, hakemi ve oyuncularınızı en iyi şekilde analiz edip oyunu kurgulamanız ve sahaya yansıtmanız gerekmektedir. Oyun esnasında gidişata göre oyunculara taktik verip gerektiğinde oyuncu ve pozisyon değişikliği yaparak oyuna direkt müdahalede bulunabileceksiniz. Sonuç sizin başarınızı ortaya koyacaktır. Kazandığınız maçlar, kupalar ve şampiyonluklar size sanal para olarak geri dönecektir.

Fifa Manager 2010 eski serilerinden daha geniş bir veritabanı ile piyasaya sürülecek. 40 farklı ülkeden 3600 klüp ve 31000 oyuncunun yer alacağı oyundaki oyuncu yaratma editör'ü sayesinde bu sayıyı daha da arttırabileceksiniz. PC platformu için bu sonbaharda piyasaya sürülmesi beklenen Fifa Manager 2010, 6 farklı dil seçeneği ile raflardaki yerini alacak.

Fifa Manager 2010 Serisinde Yapılan Yenilikler

Online Mod
Fifa Manager 2009 serisinde oldukça sönük kalan online mod, 2010 serisinde baştan aşağı yenilendi. Artık oyunda bir takımdaki oyuncular, hangi yönetimin daha iyi işler yaptığını görerek büyük bir rekabet içerisine girebilecekler. Sekiz oyuncu iki sezon boyunca online olarak birbirleri ile rekabet edebilecekler.

Fifa Manager 2010 Online Mod

Geliştirilmiş 3D Maç Seçenekleri
Fifa 09 oyunu baz alınarak hazırlanan yeni 3 boyutlu maç motoruyla yüzlerce yeni animasyon oyuna dahil edildi. Oyunda tüm taktik seçenekleri yeni baştan tasarlandı ve geliştirildi. Oyun içerisinde oyuncu üzerine çift tıklayarak oyuncuyla ilgili tüm bilgilere erişmek mümkün olabilecek. Oyuna yeni eklenen Kuş bakışı, tek oyuncu ve ikincil kameralar sayesinde oyunu daha iyi analiz edebilmeniz sağlandı.

Fifa Manager 2009 3D Maç

Teknik Direktör Kenar Çizgisinde Görünebilecek
Fifa Manager 2010 ile gelen güzel özelliklerden biriside teknik adamın saha kenarına gelerek oyunculara taktikler verebilmesidir. Böylece kendi boyunuzu, posunuzu ve endamınızı 3D olarak görebilmeniz sağlanacak. Şuan Fatih Terim'in saha kenarında çizgiyi tekmelerken delirmiş ve kızarmış yüz ifadesini görür gibiyim. Teknik direktör saha çizgisi kenarında 70 değişik animasyonla boy gösterecek.

Fifa Manager 2009 Teknik direktör

Highlight Modu
3D maç motoruyla gelen yeniliklerden biriside Highlight Mode seçeneğidir. Üç boyutlu alan içinde metinleri vurgulamak için 2D bir ekran seçeneği eklenmiştir.

Fifa Manager 2010 - Highlight Modu

Stadyum Editörü
Yeni eklenen stadyum Editörü sayesinde bir kaç basit fare tıklamasıyla kendi stadyumunuzu oluşturabileceksiniz. 3D stadyum editörü sistem kütüphanesindeki stadyum seçeneklerini sizlerin kullanımına sunacak. Stadyumunuzu istediğiniz gibi özelleştirebileceksiniz. Stadyumda lokanta, seyirci taşımacılığı, stadyum dergisi, VIP alanları, soyunma odaları gibi sosyal ihtiyaçları organize edebilecek ve özelleştirebileceksiniz. Böylece maksimum kazanç elde edebilecek ve sponsor bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz.

Fifa Manager 2010 Stadyum Editörü

Yenilenmiş Oyun Web Sitesi
Ulusal ve uluslararası yarışmalar, duyurular, takım hakkındaki bilgilerin yayınlandığı websitesi sayesinde takım hakkındaki her türlü bilgiyi paylaşabilirsiniz. Websitesi Clup Oluşturma Modu sayesinde kolaylıkla oluşturulup güncellenebilir.

Teknik Direktör Günlüğü
Günlük ile stadyumlar, oyuncular, takımlar ve diğer personeller hakkında fotoğraflar ve notlar alabilecek ve hangi maçta kimi nerede oynatacağınızla ilgili veriler hazırlayabilirsiniz. Böylece oyun esnasında kendinize ait küçük notlar kaydedebileceksiniz. Yeri geldiğinde bu notlardan faydalanabileceksiniz.

Fifa Manager 2010 Teknik Direktör Günlüğü

Yıllık Magazin Dergisi
Yıllık magazin eki ülkedeki tüm takımlarla ilgili verileri içerir. Sezon tahminleri, teknik ekip ve oyuncularla ilgili bilgiler, stadyum ve şehir resimlerini yine magazin dergisinden takip edebileceksiniz.

Geliştirilmiş Kullanıcı Arabirimi ve Yardım
FIFA Manager 10, 1920x1200 ekran çözünürlükleri destekleyen ilk oyun olma özelliği gösterecek. Yönetici masaüstü tamamen özelleştirilebilir 30 değişik araç, not defteri, çeşitli arkaplanlar ve 50'den fazla nesne içerecek. Ayrıca oyun içerisindeki yardım menüsü de güncellendi. İstediğiniz her alanda yardım butonları ile kolayca yardım menüsüne ulaşabilecek ve yardım talep edebileceksiniz.

Kullanıcı Tarafından Genişletilebilir İçerik
Oyuncular tarafından güncellenip genişletilebilir 40'dan fazla öğe, özel dizin yapısı ve yeni dosya sistemi ile daha kararlı, hızlı ve etkili bir oyun bulacaksınız.

Veritabanı ve Editör
FIFA Manager 10, 40 farklı ülkeden 3600 lisanslı klüp ve 31000 oyuncu ile mükemmel bir veritabanı ile geliyor. 9000 oyuncunun gerçek resimleri, yetenekleri ve yaşam tarzları oyunda kendini hissettirecek en önemli özelliklerden birisidir. Geliştirilmiş Editör sayesinde oyuna yeni ligler, takımlar ve oyuncular dahil edebileceksiniz.

Fifa Manager 2010 Editör - Fifa Manager 2010 Türkçe Yama

Desteklediği İşletim Sistemleri
FIFA Manager 2010 Microsoft Windows 2000, Windows XP ve Microsoft Windows Vista destekli olacaktır. Fifa Manager 2010 Microsoft Windows 95, Windows 98/ME ve Microsoft Windows NT işletim sistemlerinde maalesef çalışmayacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 1.3 GHz Intel Pentium III ya da eşdeğer işlemci
  • 1024 MB RAM, 2048 MB olması tavsiye edilir (seçilen liglere göre ram ihtiyacı artar)
  • 64 MB (AGP/PCI-E), ekran kartı
  • 12 GB kullanılabilir boş disk alanı
  • 8x DVD-ROM sürücü
  • DirectX 9.0c destekli ses kartı

Fifa Manager 2010 Türkçe Yama
Fifa Manager 2010 Türkçe dil desteğine sahip olmadığı için oyun çıkar çıkmaz Türkçeleştirme çalışmaları da başlayacaktır. Fifa Manager 2010 Türkçe yama hazır olur olmaz sitemizde kullanıma sunulacaktır. Fifa Manager 2010 TR yama dil eklentisi ve diğer yeni gelişmeler için sitemizi takip etmenizi öneriyoruz.

Ve Fifa Manager 10 Türkçe Yama çıktı. Yama özelliklerini incelemek ve yamayı indirmek için Fifa Manager 2010 Türkçe Yama sayfasını ziyaret edin.


  tryama
18 Ağustos 2009 Salı
Okunma sayısı :  [ 64059 ]

Etiketler
FIFA Manager 2010 Özellikleri , Fifa Manager 10 , Fifa Manager 2010 Ekran Görüntüleri , Fifa Manager 2010 inceleme , Fifa Manager 2010 Sistem Gereksinimleri , Fifa Manager 2010 TR yama , Fifa Manager 2010 Türkçe Yama , Fifa Manager 2010 Yenilikler ,


İçerik Yükleniyor...

Veriler Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
İçerik Yükleniyor...

Veriler Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...