ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3
Need For Speed Most Wanted Sahin


Ekle:  Çıkar:

  TRyama.Net Makaleler İpucu Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?                               

İpucu
Yazıyı Paylaş

 Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?       Sevgili ziyaretçilerimiz,

      Sitemizden yama indirme sırasında en çok karşılaşılan sorunlardan biriside paylaşım sitesi olan Rapidshare sitesinden dosya indirme meselesidir. Son zamanlarda sitemizin aylık trafiği oldukça büyümüştür. Sitemiz sunucuda büyük miktarda bant harcamakta ve artık sunucu bilgisayar bizi taşıyamaz hale gelmiştirr. Bu nedenle büyük boyutlu dosyaları kendi sunucumuz dışında bulundurma mecburiyeti ortaya çıkmıştır. Elbetteki bu durum bizimde çok hoşumuza gitmiyor ancak mevcut şartlarda yapabileceğimiz fazla bir seçeneğimiz bulunmamaktadır.

      Paylaşım sunucularının büyük bir çoğunluğu aynı mantıkla hareket etmektedir. En geniş dosya barındırma kapasitesine sahip olan rapidshare sitesi bizim konumuzu teşkil etmektedir. Aşağıda rapidshare'den nasıl dosya indirileceği kademe kademe ve resimli olarak anlatılmıştır. İşlemleri sırasıyla uygulayarak sunucudaki dosyayı bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

      Yama indirme sayfasında yamayı indir butonuna tıkladığınızda, sitemiz otomatik olarak sizi Rapidshare sitesine yönlendirecektir. Eğer yönlendirme gerçekleşmezse linki kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırınız ve Enter tuşuna basınız.

      Rapidshare sitesi açıldığında kaydırma çubuğunu aşağı doğru çekerek sayfanın sonuna doğru hareket ediniz. Alttaki şekildeki tablo görünecektir.


     Rapidshare sitesinden bedava olarak dosya çekmek için resimde görülen Free butonuna tıklayınız. (Eğer kısa süre önce rapidshare sitesinden başka bir dosya daha indirmişseniz, sunucu sizi beklemeye alacaktır. Rapidshare sitesinden aynı anda bir dosya ve 1 saatte en fazla 100 MB dosya indirebilirsiniz.) Sunucu sizi beklemeye almazsa aşağıda görülen bölüm ekrana gelecek ve bu sayfadaki Download butonuna tıklayarak indirme işlemine geçebilirsiniz.


 

     

        Eğer son bir saat içerisinde başka bir dosya indirmişseniz sunucu sizi beklemeye alacaktır ve aşağıdaki resimde görülen bülüm ekrana gelecektir. İşaretli alanda görülen süre kadar bekledikten sonra indirme işlemine geçebilirsiniz.

     

      Eğer sunucu sizi beklemeye almazsa aşağıdaki resimde görülen bölüm ekrana gelecektir.

      Açılan sayfada geriye doğru sayan bir sayaç göreceksiniz. Sayacın sıfıra kadar saymasını bekleyiniz. Sayaç sıfırlandığında aşağıda görülen bölüm görülecektir.

 

      Resimde görülen Download butonuna tıklayınız.


      Dosya indirilmeye hazır olacak ve yukarıdaki resimde görülen pencere ekrana gelecektir. Bu pencerede Kaydet butonuna tıklayınız.

 

      Kaydet butonuna tıkladığınızda üstteki pencere açılacaktır. Bu pencerede Önce dosyayı kendi bilgisayarınızda kaydeceğiniz yeri seçiniz. Daha sonra Kaydet butonuna tıklayarak dosyayı indirmeye başlayabilirsiniz.

 

Dosya bilgisayarınıza kaydedilmeye başlayacaktır. Kayıt işleminin bitmesini bekleyiniz. Bu işlem indirdiğiniz dosyanın boyutuna göre zaman alacaktır. İndirme işlemi tamamlandığında dosyayı kaydettiğin yeri açarak Öncelikle dosyayı virüs taramasından geçiriniz. Daha sonra dosyayı açarak yamayı yükleme işlemine geçebilirsiniz.


  tryama
07 Aralık 2007 Cuma
Okunma sayısı :  [ 261262 ]

Etiketler
Rapid share dosya indirme , rapidden dosya indirme , rapidden nasıl indirilir , rapidshare nasıl dosya indirilir , rapidshare resimli anlatım , rapidshare.com dosya indirme , rapidshareden dosya indirme ,


İçerik Yükleniyor...

Veriler Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
İçerik Yükleniyor...

Veriler Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...