ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

EarMaster Pro 5.0
TRyama.Net Yamalar Diğer Yamalar EarMaster Pro 5.0                                             

EarMaster Pro 5.0 Türkçe Yama

Yayın tarihi

22 Aralık 2006 Cuma

Hazırlayan

 Ali KOÇ Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Kulak çalışması, daha büyük müzikal kaliteyi, kendine güveni ve müziği sevmeyi geliştirir. Müzik, şarkı, nota, doğaçlama, besteleme, uyarlama yapmak müzikal kulak gelişimine yardımcı olabilir. EarMaster'la sesleri, ritimleri, uyumluluğu tanıyıp, yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. EarMaster'la bazı tonları ya da ritimleri rastgele çalabilir ve o çalınanların söylenişini öğrenebilirsiniz. Programla birbiriyle etkileşimli piyano, telli çalgılar, perde ve çoklu seçeneği ekranda kullanabilirsiniz. Bir mikrofona şarky söyleyebilir, alkışlayabilir ya da favori enstrümanınızla cevapları çalabilirsiniz. EarMaster ayrıca MIDI klavyeyi de destekler. Standart özel ders; başlamak için en ideal yerdir. Her bir alıştırma ve ilerlemenize uygun faydalı ipuçlarını görebilirsiniz. Caz özel ders; ileri kullanıcılar içindir. Caz uyumluluğu ve salınım ritimleri içermesiyle caz müziği çalınması için özel ders özelliğine sahiptir. Özelleştirilmiş alıştırma ise tam olarak yapmak istediğiniz alıştırmalar da size yardımcı olur. Burada kendi alıştırmalarınızı ve özel ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz. Müzik becerisi ve yeteneği müzikal kulağınıza bağlıdır. EarMaster'i günlük kullandığınızda daha iyi bir müzisyen olabilirsiniz! Tüm müzisyen, vokalist, gitar, piyano, davul, flüt ya da diğer enstrümanları çalanların kulak gelişimine katkı sağlamaya yardımcı olabilen bir programdır.

          Programın içinde 12 çalışma dersi vardır. Bunlar arasından herhangi biriyle çalışmaya başlayabilirsiniz. 1.dersten başlamanın yanında istediğiniz dersten de başlayabilirsiniz. Programın "çalışma durumu" penceresinde "Standart özel ders", "Caz özel ders", "özelleştirilmiş alıştırma" bölümlerinden birini seçerek çalışmaya başlayabilirsiniz. Özelleştirilmiş alıştırma kurulumu içinde, yapmak istediğiniz alıştırma parçalarını kontrol edebilir, bunlar arasında seçim yapabilirsiniz. Özel ders editörüyle özel dersler oluşurabilir; detaylı istatistik aracıyla tüm çalışmaları tarih, saat, ders başlığı, süre, sonuç ve grafik olarak görebilir, bu doğrultuda geniş bir veri alımını sağlayabilirsiniz.

          Çalıştığınız dersleri CSV dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca tüm alıştırmaları ya da belli alıştırmaları yazdırabilirsiniz. Tonları, aralıkları, major/minör tonları, ölçüleri, kısa ritim parçalarını daha iyi tanımak için iyi bir kulak eğitimine ihtiyacınız olabilir.

Programın Başlıca özellikleri:

  • Standart özel ders (450 ders)
  • Caz özel ders (211 ders)
  • Yeni özel ders oluşturabilirsiniz.
  • Kulak eğitim sihirbazı
  • Alıştırmaları özelleştirebilirsiniz.
  • 12 alıştırma alanı (aralık karşılaştırma, aralık tanıma, şarkı söyleme aralığı, akort tanıma, ters çevrilmiş akorlar, akort dizileri, ölçü tanıma, ritim oluşturma, ritim benzetme, ritim dikte etme, ritim doğrulama, melodi dikte etme)
  • Gitar (telli çalgılar), piyano ve perdeyi ekranda gösterebilirsiniz.
  • Mikrofon kullanarak cevapları alkışlayıp çalıp, söyleyebilirsiniz.
  • MIDI klavye desteği
  • Çok sayıda ses efekti ile çalışabilirsiniz.
  • Çoklu dil desteği
  • Sonuçları alma, gönderme, kaydetme ve yazma
  • Özel akort ve gam oluşturabilirsiniz.
  • Kapsamlı alıştırma ayarları yapabilirsiniz.
  • Gelişmiş özel ders editörüyle dersleri ayrıca özelleştirebilirsiniz.
  • Öğrencilerin sonraki ders için önceki derste yaptıklarını kontrol edebilirsiniz.

          EarMaster School; müzik öğretmenleri ve okulları içindir. Ağ ortamında çalışabilir. Müzik öğretmenleri tarafından öğrencilerin kulak çalışmalarını değerlendirmek amacını sağlar. EarMaster PRO; profesyonel düzeyde müzisyenler ve ev kullanımı için tasarlanmıştır. Aynı bilgisayarda çoklu kullanım, ayarlar ve sonuçlar alınabilir.

Yamanın Kurulumu:

          Yamayı kurmaya başlamadan önce EarMaster Pro 5.0 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Ear Master Pro 5 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\EarMaster Pro 5\Language klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Daha sonra programı çalıştırdığınızda "Tools" > "Program Settings" yolundan "Environment" bölümünde bulunan "Language" kısmından "Turkish" seçip "OK" butonuna basmalısınız. Sonra değişıikliğinin uygulanması için programı kapatıp açmanız gerektiğini belirten pencereye de onay verdikten sonra, programı kapatıp açtığınızda, artık Türkçe olacaktır.

          Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\EarMaster Pro 5\Language klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
EarMaster Pro 5.0 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (1)
Yama Boyutu (68 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (1927)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...