Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Civilization III
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Civilization III                                              

Civilization III Türkçe Yama

Yayın tarihi

30 Ekim 2005 Pazar

Hazırlayan

 Uğur SÖYLEMEZOĞLU Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Strateji oyunlarının en başlarında yer alan Civilization 3. sürümüyle oyun severlerin karşısına çıktı. Civilization; Empire Earth, Age of Empires benzeri yaşam simülasyon oyunudur.

Civilization 3 sizlere kendi dünyanızı kurmanız için gerekli koşulları oluşturuyor. Konusunu insanlığın dünyaya merhaba dediği günden bu güne kadar olan gelişmelerden alan Civilization III , belirli bir haritada yaşam mücadelesi vermenizi, dünyayı keşfetmenizi, gelişmenizi, teknolojileri keşfetmenizi, hayatta kalmak için güçlü olmanız gerekliliğini, ırkınızı korumak ve geliştirmek için imkan ve şartları sağlıyor.

Oyunda siz bir ırkı yönetiyorsunuz. Oyunda Mısır, Roma, Babil, Yunanistan, Rusya, Almanya, Amerika, Çin, Japonya, Pers, Fransa, Zulu, Hindistan, Astek, İngiltere ve Kızılderililerden birini tercih ediyor ve seçtiğiniz bu ırkı temsil ediyorsnuz. Oyunun başında seçtiğiniz ırk ve coğrafi yapı içerisinde taş devrinde bir yaşama başlıyorsunuz. Aynı anda bu coğrafyada başka milletlerde yaşama başlıyor. Hayatta kalabilmek ve diğer ırklara üstünlük sağlayabilmek için işe koyuluyorsunuz. Çok çalışıp çok üretmeniz gerekiyor. Madenlerden, ağaçlardan, hayvanlardan ve birkilerden faydalanıyorsunuz. Çalıştıkça ev ve çiftlikler kurabiliyor ve daha da çoğalabiliyorsunuz. Zamanla yeni teknolojileri keşfediyor ve ırkınızı geliştiriyorsunuz. Tabiki her inşa ettiğiniz bina, her yeni birey, her yeni teknoloji daha çok çalışıp daha çok üretmenizi gerektiriyor. Güvenliğinizi temin edebilmek asker yetiştirmeniz, savaş kuleleri inşaa etmeniz, barikatlar kurmanız ve duvarlar örmeniz gerekiyor.

          Düşman saldırılarına akıllıca savunma taktikleri geliştirmek ve en etkili silahlarınızla karşı koymanız gerekecektir. Kendinizi güçlü hissettiğiniz zamanlarda daha fazla yaşam kaynakları elde edebilmek için savaş seferleri düzenleyip haritadaki yerinizi genişletmeniz gerekiyor. Denizde ve karada yapılan bu savaşlar bazen hüsranla bazende zaferle sonuçlanacaktır. Bazen hiç beklemediğiniz bir anda ve hiç beklemediğiniz biryerden düşman saldırıyor ve yıllarca çalışarak edindiğiniz binaları ve yaşam alanlarını kaybediyorsunuz. Her şey gerçek hayattakina o kadar uygun ki sanki tanıdıklarınızı yakınlarınız kaybediyor gibi üzülecek ya da zafer sarhoşluğuna kapılacaksınız. Ne zaman tembelleşseniz, işleri biraz boş verseniz düşman bunu fırsat bilip saldırıya geçiyor. Müdahale etmezseniz ve gerçekten zayıf düşmüşseniz düşman sizi haritadan silecek ve tüm bireylerinizi kaybedeceksiniz. Tabiki size ait olan yapı ve elemanlar tamamen düşman eline geçtiğinde oyunu kaybediyorsunuz. Bunun aksi olarak girdiğiniz bir savaşı kazanıp, yaşam kaynaklarını ele geçirebilir ve tüm düşman yapılarını ele geçirip yaşayanları yok ederek oyunu kazanmanızda mümkün.

          Şunu bilmelisiniz ki oyun burada yazdıklarımız kadar kolay değil. Bunu Civilization 3 oyununu oynamaya başladığınızda daha iyi anlayacaksınız. Size tavsiyem sakın hile yapmayın. Herşeyi kaybetsenizde hile yapmayın. Hile oyundan aldığınız zevki bir anda yok edecektir. Eğer hilesiz oynarsanız bu oyunu aylarca oynayabilirsiniz. Belkide galip gelip oyunu bitirmeniz daha uzun sürecektir.

          indireceğiniz Civilization III türkçe yama dil eklentisi ile Civilization 3 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Civilization III Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Civilization III Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Civilization 3 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Civilization III oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Civilization 3 türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Infogrames Interactive\Civilization III" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Infogrames Interactive\Civilization III\civ3mod.bic" dosyasının ve "C:\Program Files\Infogrames Interactive\Civilization III\Text" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Civilization III tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Civilization III Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Civilization 3 tr yama , Civilization 3 türkçe yama , Civilization III tr yama, Civilization tryama, Civilization Türkçe Yama,Yorumlar (9)
Yama Boyutu (322 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (10244)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...