Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Jurassic Park: Operation Genesis
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Jurassic Park: Operation Genesis                              

Jurassic Park: Operation Genesis Türkçe Yama

Yayın tarihi

10 Eylül 2006 Pazar

Hazırlayan

 Mustafa Buğra AKTAŞ Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Jurassic Park ; sinema salonlarından hatırladığımız o dev dinazorların PC oyununa entegre edilmiş hali. Jurassic Park: Operation Genesis yani kısaca JPOG, diğer çıkmış JP oyunları arasında en kalitelisi. Oyunun türü strateji olmasına ragmen, içerisinde biraz da simülasyon barındırıyor. Amacımız Jurassic Park'i yeniden inşa edip yeni dinozorlar üretmek ve gelen ziyaretçilerden para kazanmak. Bazılarına bu tür oyunlar sıkıcı geldiği için, oyuna 12 adet eğlenceli görev de eklenmiş. Mesela tel örgülerden kaçan dinozorları ziyaretçilere saldırmamaları için helikopterle takip edip, bayıltıcı silahla vuruyorsunuz. Ya da Jurassic Park takvimi hazırlamak için parkta dolaşıp resim çekiyorsunuz. Bu kısımları oldukça keyifli.

      Kolay bir oyun gibi görünüyor, ama aksine biraz karışık bir oyun olduğu için oynaması bir hayli zor. Bu nedenle önce training kısmını oynamanızı tavsiye ediyoruz. Oyun hakkındaki her şey oldukça detaylı bir şekilde anlatılıyor. Öncelikle dinozor üretmek için ya kazı yapıp fosil bulmanız gerekiyor ya da paraya kıyıp satın almanız lazım. Çok iri bir dinozor yapıp da telleri ince tutarsanız, başınıza büyük bir iş alırsınız; dinozor telleri koparıp kaçar ve ziyaretçilere saldırır. Aslına bakarsanız bu durum bazen acayip zevk verebilir, çünkü o kadar farklı isteklerde bulunan ziyaretçiler var ki, sizi çıldırtabiliyorlar. Kimileri dinozorları sakin bir halde görmek isterken, kimileri de onları birbirleriyle kavga ederken görmek istiyor.

      Bunun dışında tabii ki normal talepler de var, ziyaretçileriniz daha rahat edebilsinler diye fast-food tarzı yerler yapıp manzarayı hoş tutmanız gerekiyor.

Yamanın Kurulumu:

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Jurassic Park: Operation Genesis oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Jurasic Park Operation Genesis oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Universal Interactive\Blue Tongue Software\Jurassic Park Operation Genesis\Data\GUI\Locales klasörüne kurulacaktır. Eğer siz JurassicPark Operation Genesis oyununu farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

           Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\Universal Interactive\Blue Tongue Software\Jurassic Park Operation Genesis\Data\GUI\Locales klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Jurassic Park: Operation Genesis Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (0)
Yama Boyutu (180 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (6242)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...