ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

BitDefender internet Security 10
TRyama.Net Yamalar Güvenlik BitDefender internet Security 10                                   

BitDefender internet Security 10 Türkçe Yama

Yayın tarihi

12 Eylül 2006 Salı

Hazırlayan

 Serhat ARKAN Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

BitDefender Internet Security internete bagli olmanin ihtiyaç duydugu tüm güvenlik gereksinimlerini barindirir. Virüslere, spyware, spam, scam ‘lere, phishing tesebbüslerine, saldirganlara ve nesnel web içeriklerine karsi gerekli korumayi saglar.

Masa üstü güvenlik yazilimlarinda güvenilebilecek ender firmalardan SoftWin firmasindan yeni bir ürün daha. BitDefender Standart, BitDefender Pro Plus vb. ürünlerden sonra SoftWin nihayet komple bir masa üstü güvenlik yazilimina el atti. Daha gelismis bir güvenlik hizmeti sunan uygulamanin içerdigi modüllere göz atacak olursak;

AntiVirüs Modülü : Bu modülün temel amaci tüm zararli virüslerin tespit edilmesi ve yok edilmesini garantiye almaktir. Gerçek zamanli virüs taramasiyla bilgisayar içerisinde aktive edilen her dosyayi ister varsayilan, isterseniz gelismis ayarlar sayesinde tarayarak bilgisayariniza zarar vermeden engeller veya sizin belirleyeceginiz islemlere tabi tutar. Bu modül ICSA Labaratuarlari, Virus Bulletin, Checkmark, CheckVir ve TÜV gibi saygin kuruluslardan sertifika almis güçlü tarama motorlarini bünyesinde barindirir.

FireWall (Güvenlik Duvari) Modülü : Güvenlik duvari modülü uygulamalarin ve kullanicilarin internet erisim izin ve sürelerini kisitlayarak size gelismis bir güvenlik özelligi sunar. Içerdigi Stealth (Gizlilik) modu sayesinde bilgisayariniza kötü amaçli yazilimlar ve bilgisayar korsanlarina karsi görünmezlik özelligi sunar.

AntiSpam (Istenmeyen Posta Denetimi) Modülü : Basit ama güçlü AntiSpam modülü istenmeyen postalarinizla sizin yerinize ilgilenerek sizi bu zahmetli isten kurtarir.

AntiSpyWare (Casus Yazilim) Modülü : Içerdigi genis tarama veritabani yardimiyla casus ve zararli yazilimlari gerçek zamanli tarayarak bilgisayariniza zarar vermeden etkisiz hale getirir. Bu sayede bilgisayariniz tüm casus yazilim ve dosyalardan korunmus olur.

Parental Control (Ebeveyn Kontrolü) Modülü : Ebeveyn kontrol modülü internet erisiminizi veya bu erisimi kullanan chat, oyun, dosya paylasimi gibi uygulamalarinizi,zararli web içeriklerini tamamen veya çocugunuzun ders çalisma saatleri gibi zamanlarda bloke ederek çocuklarinizi internetin tehlikelerinden koruyabilir.

Diger Özellikler: Saat basi güncellemeleri. BitDefender kopyaniz internetten günde 24 defa direkt olarak ya da Proxy Sunucusu araciligiyla güncellenecektir. Ürün eger gerekliyse, zarar görmüs ya da silinmis dosyasini BitDefender sunucularindan download ederek, kendisini onarabilir. BitDefender lisans sahipleri, ücretsiz virüs tanimlamalarinin güncellemelerinden ve ücretsiz ürün sürüm yükseltmelerinden faydalanabilirler. 24/7 Destek. Online olarak nitelikli destek temsilcileriyle ve Sik Sorulan Sorulara verilen cevaplarin bulundugu online veritabani ile kurtarma Diski.

Yamanin Kurulumu:

Yamayi kurmaya baslamadan önce BitDefender internet Security programini tamamen kapatmalisiniz. Programin arka planda çalismadigindan emin olmalisiniz. Yamayi BitDefender internet Security 10 programini kurdugunuz dizine kurmalisiniz. Varsayilan olarak bu yama C:\Program Files\Softwin\BitDefender10\lang klasörüne kurulacaktir. Eger siz Bit Defender internet Security programini farkli bir klasöre kurmussaniz, yamanin kurulumu sirasinda Gözat... butonuna tiklayarak programi kurdugunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayiniz.
BitDefender internet Security 10 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
bitdefender 10 tr yama , bitdefender 10 türkçe yama , bitdefender türkçe yama , bitdefender tr,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (258 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (11728)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...