ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

SPAMfighter 4.5.4
TRyama.Net Yamalar Güvenlik SPAMfighter 4.5.4                                                

SPAMfighter 4.5.4 Türkçe Yama

Yayın tarihi

07 Ağustos 2006 Pazartesi

Hazırlayan

 Prozexis Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

SPAMfighter ile Outlook,Outlook Express, Exchange vb. posta istemci programlarinizdan istenmeyen epostalari engelleyebilirsiniz. internette gezinirken ilginizi çeken bir sitede isteyerek veya yanlislikla da olsa e-posta adresinizi isteyen bir bölüme e-posta bilgilerinizi girdiginizde, e-postanizin gereksiz bir sürü posta ile doldugunu görebilirsiniz.

Eger Web tabanli bir E-posta kullaniyorsaniz (Hotmail, Yahoo, GMail vb.) bu hesaplarinizda Bulk Mail, Junk Mail gibi klasörlerin oldugunu ve gereksiz postalarin buraya tasindigini görmüssünüzdür. Ama eger Outlook vb. gibi yerel bilgisayarinizda kullandiginiz pop3 destekli bir e-posta hesabiniz var ise bu durumda malesef bu gereksiz ve çogunlugu reklam ve gizli bilgileri çalmak amaci güden postalar ile basetmeniz biraz daha güçlesiyor.

      Outlook Express vb. çogu e-posta istemcisi programinin bu tarz postalari engelleme özelligi bulunsa da ya çok karisik veya bu postalari tek tek sizin belirtmeniz ve tanitmaniz gerekebiliyor.

      SPAMfighter 4.5.4 programi e-posta istemci programinizin içerisine küçük bir araççubugu ekliyor, kendi veri bankasinda kayitli olan kriterlere göre, siz hiç bir ayar yapmadan, neredeyse tüm gereksiz ve reklam e-postalarini engelliyor ve bunlari aynen Hotmail'deki Junk mail, Yahoo'daki Bulk Mail gibi SPAMfighter adli bir klasöre tasiyor.

      Programin kendi veri bankasindaki kurallari disinda, siz de yeni kurallar belirleyebiliyorsunuz. Eger Gelen Kutunuzda, programin spam olarak tanimlayamadigi fakat sizin spam oldugunu düsündügünüz bir e-posta var ise, bu e-postayi seçerek SPAMfighter araççubugundaki Engelle (Block) dügmesine tiklayarak bu postayi engelleyebiliyor ve bu adresten bir daha hiç bir posta alinmamasini saglayabilrisiniz.

      SPAMfighter'in sahip oldugu Karaliste (Blacklist) ve Akliste/Güvenilirler Listesi (Whitelist) özelligi ile, bu listelere ekleyeceginiz e-posta adreslerinden veya etki alanlarindan (domain) tüm e-postalari engelleyebilir veya izin verebilirsiniz.

      Programin en güzel özelliklerinden biri de Dil Tanimlama özelligi. Bu özellik sayesinde izin vereveginiz diller haricindeki tüm dillerden gelen e-postalari engelleyebiliyorsunuz. Örnegin sadece Türkçe içerikli e-postalar aliyor ve gönderiyorsaniz bu durumda Dil Tanimlama bölümünden Türkçe haricindeki diger tüm dilleri seçerek bu dillerdeki içerige sahip her türlü e-posta alimini engelleyebilirsiniz.

Yamanin Kurulumu:
      Yamayi programin kurulu oldugu dizinde (varsayilan olarak C:\Program Files\SPAMfighter\ çalistirin ve Yamala dügmesine basarak yamayi uygulayin. Yamayi uyguladiktan sonra, isterseniz Baslat->Programlar->SPAMfighter->Settings menüsünden, isterseniz Outlook veya Outlook Express vb. e-posta istemci programinizi çalistirarak buradaki SPAMfighter araççubugundaki More->Settings menüsünden programinizin ana ekranini açin ve sol en üstteki menüden Client Setings adli menüyü tiklayarak sag bölümdeki Language Settings kisminda bulunan açilir menüden Turkish (türkçe) seçenegini seçin. Programiniz artik Türkçe olacaktir.
SPAMfighter 4.5.4 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (0)
Yama Boyutu (167 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (1627)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...