ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

TechSmith SnagIt 8.0.0
TRyama.Net Yamalar Grafik TechSmith SnagIt 8.0.0                                               

TechSmith SnagIt 8.0.0 Türkçe Yama

Yayın tarihi

06 Mayıs 2006 Cumartesi

Hazırlayan

 Prozexis Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

SnagIt tüm ekran yakalama ve düzenleme işlevlerini tek bir yerde toplayan çok güçlü bir program. SnagIt'i kullanarak, ekranınızda her hangi bir şeyi seçebilir ve yakalayabilirsiniz, daha sonra kolayca metinler, ok işaretleri veya efektler ekleyebilirsiniz ve aldığınız ekran görüntülerini bir dosyaya kaydedebilir ya da hemen Sohbet yazılımınızla veya e-postanızla paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Ekranınızdan bir yazı, resim veya doğrudan bir web sayfası yakalayabilkir ve paylaşabilirsiniz. isterseniz bilgisayarınızda çalışan her hangi bir programın bir parçasının ekran görüntüsünü yakalayabilir ve paylaşabilirsiniz.

     SnagIt ile Neler Yapabilirsiniz?

     SnagIt çok esnek olduğundan, masaüstünüzde çalışırken veya çevrimiçiyken her gün yaptığınız işleri kolaylaştırmanızın, hızınızı, yaratıcılığınızı arttırmanızın bir çok yolu var. Yapılabilecekler sadece sizin hayal gücünüzle sınırlı.

     Ekranınızda Tam Olarak Ne Görüyorsanız Onu Paylaşın

     Resimleri metinlerle birleştirmek yalnızca metinlerle iletişim kurmaktan daha güçlü bir yöntemdir. Bu nedenledir ki SnagIt ekran görüntüsü yakalamaerişmek istediğiniz hedefe ulaşmada oldukça etkilidir. Ekranınızda ne görüyorsanız tam olarak yakalayabilirsiniz bir resim, bir yazı, bir öğretici video görüntüsü veya bir web sayfası.

     Sunumlarınıza Daha Fazla Görsellik Ekleyin

     SnagIt ile, PowerPoint sunularınıza onlara daha profesyonel görünüm vermek için kolayca firma logolarınızı veya diğer damga ögelerini ekleyebilirsiniz. Eğitim sunumları için ekran üzerinde yaptığınız eylemlerin kısa bir video görüntüsünü ekleyebilirsiniz.

     Diğer "Nasıl Yapılır" Yönergeleri ile ilgili Bilgiler

     SnagIt'i kullanarak, her hangi bir düğmeyi, menüyü, simgeyi, pencereyi veya bilgisayarınızda çalışan her hangi bir uygulamanın bir parçasını yakalayabilirsiniz. Daha sonra, ok işaretlerini, başlıkları, damgaları, işaretçileri veya metin belirteçlerini kullanarak anlatmak istediğiniz düşüncelerinizi, sorunlarınızı, yönergelerinizi kolayca ve etkili bir şekilde sunabilirsiniz.

     Yakalayın, Düzenleyin, Paylaşın

     Her şeyi yakalayın SnagIt ile, bir kaç basit tıklama yoluyla ekranınızdaki herşeyin görüntüsünü yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda, SnagIt ihtiyacınız olan tüm özel görüntü yakalamalarınız için yeterlidir. Efektler Ekleyin ve Düzenleyin SnagIt yakalamalarınızı düzenlemek ve çeşitli efektler vermek için yeterli ve güçlü bir Düzenleyicidir. Yakaladığınız görüntüleri düzenlemek ve efektler vermek için ayrıca pahalı grafik yazılımlarına ihtiyaç duymazsınız. Kolayca Paylaşın TechSmith SnagIt 8.0.0 yakaladığınız görüntülerin çıktısını birden fazla seçenek sunarak almanızı sağlıyor. isterseniz yakaladığınız ekran görüntülerini, yazdırabilir, isterseniz, e-posta ile gönderebilir, isterseniz MSN veya Windows Messenger gibi sohbet programlarınızdan anında paylaşabilirsiniz ayrıca doğrudan FTP yoluyla web sitenize de yükleyebilirsiniz. TechSmith SnagIt 8 Office ve internet Explorer eklentileri sayesinde SnagIt'i çalıştırmadan doğrudan Office belgelerinizin ve internet tarayıcınızın içerisinden ekran görüntüleri alabilirsiniz.

          indireceğiniz TechSmith SnagIt 8.0.0 türkçe yama dil eklentisi ile TechSmith SnagIt 8 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. TechSmith SnagIt 8 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

TechSmith SnagIt 8 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce TechSmith SnagIt programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. TechSmith SnagIt 8.0 Türkçe Yamayı SnagIt programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak TechSmith SnagIt türkçe yama dil eklentisi " C:\Program Files\TechSmith" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\TechSmith" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer TechSmith SnagIt 8 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
TechSmith SnagIt 8.0.0 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (4)
Yama Boyutu (4.19 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (6523)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...