ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.227
TRyama.Net Yamalar Güvenlik Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.227                              

Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.227 Türkçe Yama

Yayın tarihi

12 Mart 2006 Pazar

Hazırlayan

 BULUTiX Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

En iyi antivirüs uygulamalarından biri olan Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.227, en yeni virüslere en kısa zamanda çözüm bulması ve virüsler bilgisayarınıza bulaştıktan sonra çok kısa bir zaman içerisinde bu virüsleri tespit ederek sizi bilgilendirmesi bakımından diğer antivirüs uygulamalarının bir adım önüne geçiyor.

Tüm antivirüs uygulamalarında olduğu gibi Kaspersky Anti-virus de gerçek zamanlı (real-time) koruma özelliğiyle bilgisayarınızı o anda gelebilecek tehlikelerden anında koruyor, MS Outlook maillerinizi virüslere karşı koruyabiliyor, tüm çıkarilabilir diskler (CD, Flash Disk, Floppy Disk vb.) inceleyebiliyor ve tam anlamıyla güvende olmanızı sağlıyor. Aslında Kaspersky anti virus hakkında fazla birşey söylemeye gerek yok bilinen ve kullanımı en yaygın en iyi antivirüs uygulamalarından birisidir.

Artık Kaspersky Anti Virüs 5 programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz ve böylece güvenliğinizi kendi dilinizde anlayarak daha iyi sağlayabileceksiniz. Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.227 sürümünde önceki sürümlerine ek olarak Word, Exel vb. gibi MS Office programlarının korunmasına, makro uygulamalarının takip edilmesine daha fazla ağırlık verilmiş, aynı zamanda bu sürümle birlikte önceden tek bir birimde yer alan trojan vb. saptama ve kaldırma özelliği ise tek başına bir sistem olarak düşünülmüş ve Riskware dedikleri (riskli yazılım) bu programlar için riskware, adware (reklam -casus- yazılımı) ve hack tools (hacker araçları) vb. olarak daha fazla güvenlik sağlanmaya çalışılmış ve bunlar için ayrıca ayarlar tanımlanmış.

          indireceğiniz Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.227 türkçe yama dil eklentisi ile Kaspersky Anti-Virus Personal 5 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Kaspersky Anti-Virus Personal 5 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Kaspersky Anti-Virus Personal 5 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Kaspersky Anti-Virus 5 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Kaspersky Anti Virüs 5 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Kaspersky Anti Virüs 5 türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus Personal Pro 5" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız ve bilgisyarınızı yeniden başlatın. 

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus Personal Pro 5" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Kaspersky Anti-Virus 5 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.227 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (0)
Yama Boyutu (441 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2540)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...