ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Picasa2
TRyama.Net Yamalar Grafik Picasa2                                                              

Picasa2 Türkçe Yama

Yayın tarihi

01 Temmuz 2005 Cuma

Hazırlayan

 Google Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Picasa2 özellikle dijital fotograf meraklılarının çok ilgisini çekecek bir yardımcı program. Ilk versiyonun çıkmasından sonra Google tarafından satın alınan Picasa yeni versiyonuyla oldukça iddalı şekilde tekrar karşımızda. Program ilk bakışta sanki acdsee benzeri bir resim görüntüleme aracıymış izlenmi veriyor. Oysa picasa2'nin yaptıkları sadece resim görüntülemeden ibaret değil.

Picasa2 ile çektiginiz fotografları fotograf makinesinden bilgisayara aktarabilir, aktardıklarınızı görüntüleyebilir, tek bir tıklamayla slayt gösterileri oluşturabilir. Boyutlarını değiştirebilir, eğlenceli efektler uygulayabilirsiniz.

Fotograflar üzerinde basit düzeltmeler yapabilirsiniz. Örneğin:Flaslı çekimlerde ortaya çıkan kırmızı göz sorununu halledebilir. Tonlamaları değiştirebilir Aydınlanma ve kontrast değerleri ile oynayabilirsiniz.

Fotograflarınızı organize edebilirsiniz. Dosya isimlerini değiştirmeye gerek kalmadan fotograflar için başlıklar belirleyerek (Örnegin: “Türkiye” veya “mezuniyet gecesi” gibi) onlara kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınız çekildiği tarihe bağlı olarakta indekslenir ve fotoğraf sayınız binler seviyesine gelince bunun nekadar önemli bir kolaylık olduğunun farkına varırsınız.

Tek tıklamayla yedeklemenizi yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı Harddisk, cd veya Dvd üzerine kolaylıkla yedekleyebilirsiniz.

Picasa2 yi kullanarak hazırladığınız cd'ler başka bilgisayarlarda Picasa 2 yüklü olmasa da çalışır. Bilgisayarlar hakkında bilgisi az olan kimselerce bile rahatça kullanılabilir fotoğraflara kolayca bakılabilir. ”Include picasa” seçeneğini işaretlerseniz hazırladığınız cd/dvd'ye picasa setup dosyaları da kopyalanır.

Fotoğraflarınızı çok basit bir şekilde baskıya hazır bir hale getirerek çıktı alabilirsiniz. Sadece kağıt boyutunu ve basılacak fotoğraflarınızı seçersiniz geri kalan işi picasa hallediyor. Kötü yanı hazır ayarlar dışında başka bir ayara izin vermemesi.

Picasa2 ile dosyalarınızı tek tıklama ile varsayılan e-posta proğramınıza ek olarak iliştirebiliyorsunuz. Eger Gmail e-posta hesabınız varsa bu işlemi web tabanlı olarak da yapabiliyorsunuz.

Not: Proğramı Türkçeleştirebilmek için indirdiginiz yama dosyasını açarak içerisindeki 3 adet .exe uzantılı dosyayı picasa2'nin kurulduğu klasöre çıkarınız. Burada dikkat edilmesi gereken kural, işlem sırasında picasa2'nin kapalı olması ve çıkarma işleminde orjinal dosyaların değiştirilmesinin onaylanmasıdır.
Picasa2 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (3)
Yama Boyutu (4.17 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (11287)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...