ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

BitDefender Free Edition 7.2
TRyama.Net Yamalar Güvenlik BitDefender Free Edition 7.2                                       

BitDefender Free Edition 7.2 Türkçe Yama

Yayın tarihi

13 Haziran 2005 Pazartesi

Hazırlayan

 MNF Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Antivirus, AntiSpam, Firewal. Hepsi bir arada. Kişisel bilgisayarınız için en kapsamlı koruma olan BitDefender Free Edition 7.2 ile artık tüm güvenliğiniz kontrolünüz altında.

Iyi bir anti virüs programı, ne yazık ki şu anda ağ ortamında tek başına yetersiz kalmaktadır.Tehlikeler bilgisayarlara yalnızca virüslerden değil, ağlardan ve de aynı zamanda hackerlar yada spamcılar gibi kötü niyetli bireylerden de gelmektedir. BitDefender ürün geliştirme ekibi bilgisayarlar için günümüzün pek çok tehlikesini belirleyerek, bunlar için tek bir güvenlik yazılımı paketi geliştirmiştir.

BitDefender Free Edition 7.2, kişisel ve kurumsal internet kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için antivirüs, firewall ve antispam modüllerini içine alan çok amaçlı bir güvenlik paketi olarak geliştirilmiştir.

Yapılandırma sihirbazları size adım adım tüm prosedürleri uygulatarak sisteminizi güvenli hale getirenizi kolaylaştırır.

Antivirüs
Bir Antivirüs modülünün görevi varolan virüsleri belirlemek ve temizlemektir. BitDefender Antivirüs, ICSA Labs, Virüs Bulletin, Checkmark, Checkvir ve TUV gibi dünyanın sayılı kuruluşlarından onaylı güçlü tarama motorlarını kullanmaktadır. Yeni ve geliştirilmiş BitDefender tarama motorları, virüs bulaşmış dosyalara erişimi anında kesip virüsleri temizleyerek veri kayıplarını minimuma indirir. Virüs bulaşmış dosyalar böylece silinmek yerine kurtarılabilir.

Peer-2-Peer Uygulama Koruması
MSN Messenger, ICQ vb gibi anında mesajlaşma ve Kazaa, edonkey gibi dosya paylaşım yazılımları yoluyla yayılan virüslere karşı mükemmel koruma sağlar.

Yenilikçi Davranış Bloklaması
Kötü niyetli uygulamaları, davranış analiziyle bloklar. Bu yöntem yeni oluşan virüsler, Trojanlar, internet solucanları ve diğer potansiyel kötü niyetli kodlara karşı ileri koruma sağlar. Dosya sistemi, registry ve internet faaliyetlerini sürekli olarak görüntüler.

Tam e-posta koruması
Bu uygulama POP3 iletisim seviyesi üzerinden çalışır, istemcilerin kullandıkları programlar ne olursa olsun (MS Exchange, MS Outlook, MS Outlook Express, Netscape, Mozilla Firefox, Eudora, Lotus Notes, Pegasus, The Bat, vb.) gelen herhangi bir virüslü e-postayı hiç bir ek yapılandırma olmaksızın bloklar.

Firewall
Firewall modülü, giden ve gelen trafiği süzerek, çerezleri kontrol ederek, kötü niyetli script ve XXX?dialer tipi programları bloklayarak verilerinizi ve gizliliğinizi korur.

Internet Trafik Kontrolü
Gelen veya giden bağlantılarınızı onay/ret vermek için kesin tanımlamalar yapar. Belirli iletişim protokollerine, bağlantı noktalarına, uygulamalara ve/veya uzak adreslere dair kurallar tanımlar.

Gelişmiş Internet Uygulama Kontrolü
Kullanıcıları herhangi bir uygulamanın internete erişmeye çalıştığı hakkında uyarır. Ağ erişimini isteyen uygulamaların güvenilirliği hakkında sizi bilgilendirir, böylece karar vermeniz kolaylaşır.

Kapsamli Kisisel Gizlilik Kontrolü
Firewall, gelen ve giden çerez tipi dosyaları filtreler, internette gezinirken kimliğinizi ve tercihlerinizi gizli tutabilirsiniz.

Etkin Içerik Kontrolü
ActiveX,Java Script yada Java Applet tipi kodlar gibi, herhangi bir potansiyel kötü niyetli uygulamayı önceden sezerek bloklar.

Dial Kontrolü
Ayarlanabilen anti-dialer, büyük telefon faturaları ödememeniz için kötü niyetli uygulamaların çalıştırılmasını önler.

AntiSpam
Kendi Kendine Ögrenen Bayesian Süzgeci
Yalnızca bir tıklama ile gelişmiş kendi başına öğrenebilen gelişmiş Bayesian süzgeci size iletilerinizi Spam ya da değil şeklinde sınıflamanıza olanak sağlar. Süzgeç sadece bir kaç tekrarlama ile öğrenmeye başlayacak ve zaman geçtikçe çok daha az karar vermeye başladığınızı göreceksiniz. Yaptığınız her işaretleme süzgecin doğruluk oranını arttıracaktır. Süzgecinizin duyarlılık ayarları istediğiniz gibi yüksek yada alçak olarak ayarlanabilir.

Diğer Özellikler
Antivirüs korumasının akıllı güncelleştirmeleri kullanıcı müdehalesi gerektirmez. Live Update ağdan, internet üzerinden direkt olarak yada bir Proxy sunucusu aracılığı ile gerçekleştirebilir.

Bu ürün, eger gerekirse kendi kendisini BitDefender sunucularından yüklemeler yoluyla, zarar görmüş yada kayıp dosyaları tamir edebilir.

[ MNF ] Sanatını Göstermek Güzeldir.........
BitDefender Free Edition 7.2 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (0)
Yama Boyutu (68.4 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2681)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...