ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

BitDefender Client Pro Plus 8.0.138
TRyama.Net Yamalar Güvenlik BitDefender Client Pro Plus 8.0.138                              

BitDefender Client Pro Plus 8.0.138 Türkçe Yama

Yayın tarihi

12 Haziran 2005 Pazar

Hazırlayan

 MNF Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Antivirus, AntiSpam, Firewal. Hepsi bir arada. Kisisel bilgisayariniz için en kapsamli koruma olan BitDefender Client Pro Plus 8.0.138 ile artik tüm güvenliginiz kontrolünüz altinda.

Iyi bir anti virüs programi, ne yazik ki su anda ag ortaminda tek basina yetersiz kalmaktadir.Tehlikeler bilgisayarlara yalnizca virüslerden degil, aglardan ve de ayni zamanda hackerlar yada spamcilar gibi kötü niyetli bireylerden de gelmektedir. BitDefender ürün gelistirme ekibi bilgisayarlar için günümüzün pek çok tehlikesini belirleyerek, bunlar için tek bir güvenlik yazilimi paketi gelistirmistir.

BitDefender 8 Professional Plus, kisisel ve kurumsal internet kullanicilarinin ihtiyaçlarini karsilamak için antivirüs, firewall ve antispam modüllerini içine alan çok amaçli bir güvenlik paketi olarak gelistirilmistir.

Yapilandirma sihirbazlari size adim adim tüm prosedürleri uygulatarak sisteminizi güvenli hale getirenizi kolaylastirir.

Antivirüs
Bir Antivirüs modülünün görevi varolan virüsleri belirlemek ve temizlemektir. BitDefender Antivirüs, ICSA Labs, Virüs Bulletin, Checkmark, Checkvir ve TUV gibi dünyanin sayili kuruluslarindan onayli güçlü tarama motorlarini kullanmaktadir. Yeni ve gelistirilmis BitDefender tarama motorlari, virüs bulasmis dosyalari erisim aninda tarayip temizleyerek veri kayiplarini minimuma indirir. Virüs bulasmis dosyalar böylece silinmek yerine kurtarilabilir.

Peer-2-Peer Uygulama Korumasi
MSN Messenger, ICQ vb gibi aninda mesajlasma ve Kazaa, edonkey gibi dosya paylasim yazilimlari yoluyla yayilan virüslere karsi mükemmel koruma saglar.

Yenilikçi Davranis Bloklamasi
Kötü niyetli uygulamalari, davranis analiziyle bloklar. Bu yöntem yeni olusan virüsler, Trojanlar, internet solucanlari ve diger potansiyel kötü niyetli kodlara karsi ileri koruma saglar. Dosya sistemi, registry ve internet faaliyetlerini sürekli olarak görüntüler.

Tam e-posta korumasi
Bu uygulama POP3 iletisim seviyesi üzerinden çalisir, istemcilerin kullandiklari programlar ne olursa olsun (MS Exchange, MS Outlook, MS Outlook Express, Netscape, Mozilla Firefox, Eudora, Lotus Notes, Pegasus, The Bat, vb.) gelen herhangi bir virüslü e-postayi hiç bir ek yapilandirma olmaksizin bloklar.

Firewall
Firewall modülü, giden ve gelen trafigi süzerek, çerezleri kontrol ederek, kötü niyetli script ve XXX?dialer tipi programlari bloklayarak verilerinizi ve gizliliginizi korur.

Internet Trafik Kontrolü
Gelen veya giden baglantilarinizina onay/ret vermek için kesin tanimlamalar yapar. Belirli iletisim protokollerine, baglanti noktalarina, uygulamalara ve/veya uzak adreslere dair kurallar tanimlar.

Gelismis Internet Uygulama Kontrolü
Kullanicilari herhangi bir uygulamanin internete erismeye çalistigi hakkinda uyarir. Ag erisimini isteyen uygulamalarin güvenilirligi hakkinda sizi bilgilendirir, böylece karar vermeniz kolaylasir.

Kapsamli Kisisel Gizlilik Kontrolü
Firewall, gelen ve giden çerez tipi dosyalari filtreler, internette gezinirken kimliginizi ve tercihlerinizi gizli tutabilirsiniz.

Etkin Içerik Kontrolü
ActiveX,Java Script yada Java Applet tipi kodlar gibi, herhangi bir potansiyel kötü niyetli uygulamayi önceden sezerek bloklar.

Dial Kontrolü
Ayarlanabilen anti-dialer, büyük telefon faturalari ödememeniz için kötü niyetli uygulamalarin çalistirilmasini önler.

AntiSpam
Kendi Kendine Ögrenen Bayesian Süzgeci
Yalnizca bir tiklama ile gelismis kendi basina ögrenebilen gelismis Bayesian süzgeci size iletilerinizi Spam ya da degil seklinde siniflamaniza olanak saglar. Süzgeç sadece bir kaç tekrarlama ile ögrenmeye baslayacak ve zaman geçtikçe çok daha az karar vermeye basladiginizi göreceksiniz. Yaptiginiz her isaretleme süzgecin dogruluk oranini arttiracaktir. Süzgecinizin duyarlilik ayarlari istediginiz gibi yüksek yada alçak olarak ayarlanabilir.

Diger Özellikler
Antivirüs korumasinin akilli güncellestirmeleri kullanici müdehalesi gerektirmez. Live Update agdan, internet üzerinden direkt olarak yada bir Proxy sunucusu araciligi ile gerçeklestirebilir.

Bu ürün, eger gerekirse kendi kendisini BitDefender sunucularindan yüklemeler yoluyla, zarar görmüs yada kayip dosyalari tamir edebilir.

Yamanin Kurulumu :
Indirdiginiz dosyayi çalistirin. Türkçe yama içerisindeki eklentileri varsayilan olarak C:\Program Files\Softwin\BitDefender8 Klosörüne Çikarin. Ya da programi kurdugunuz klasörü seçin.

[ MNF ] Sanatini Göstermek Güzeldir.........
BitDefender Client Pro Plus 8.0.138 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (1)
Yama Boyutu (248 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (3335)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...