Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Command & Conquer Red Alert 2
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Command & Conquer Red Alert 2                                 

Command & Conquer Red Alert 2 Türkçe Yama

Yayın tarihi

12 Haziran 2005 Pazar

Hazırlayan

 Özkan ÖZBAY Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Oyunun konusu istila üzerine. Command & Conquer Red Alert 2 oyununun temel hedefi Amerika'yi ele geçirmek. Oyundaki görevlerinizden bir kaçini özetleyecek olursak :

Red Dawn, Washington D.C.:
Sovyet Birliklerindeki bu ilk görevde hedef baskent Washington. Burada ilk is Pentagon'u yoketmek. Görev basit fakat önemli. Önce bir MCV veriliyor, bununla yerlesip, Tesla Reactor ve Baraka ve Ore Refinery insa ediyorsunuz. Sonra da Engineer (mühendis) ile etrafinizdaki yikik binalari onarip asker yerlestirerek buralari savunma pozisyonu alabilirsiniz. Askerlerle ataga geçin, zaten Pentagona ulastiginizda yardim geliyor. Artik Pentagon'u yok etmek sizin elinizde..

Hostile Shore, Florida Coast
Bu görevde Florida sahillerine çikarma yapiyoruz. Önce askerler ve tanklarla Pillbox'lari binalari yokedip, MCV gelmesini sagliyoruz. Sonra her zamanki gibi yerlesip Baraka, Tesla Reactor, Refinery yapiyoruz. Oyunlarin baslangicinda yükleme yapilirken hangi araçlari kullanacaginiz zaten resimle belirtiliyor. Burada önce sahili temizliyoruz. Sonra biraz asker ve köpek yapiyoruz. Askerleri binalar yerlestirebiliriz. Bu tip yerlesimlerde bir taneden fazla War Miner yapmak daha fazla avantaj sagliyor. Denize Naval yard kurup denizden gelecek saldirilara hazirlaniyoruz. Denizalti yapip Allied Naval Yard'a saldiriyoruz. Karadan da saglam bir ordu ile bütün düsmanlari yok ediyorsunuz.


Big Apple, New York
Bu görev biraz daha uzun sürüyor. Önce yine yerlesip, çogaliyoruz. Burada önemli bir husus asker yapip düsmanlarin gelecegi yöndeki binalara yerlestirmek. Bu epey ise yariyor. Bir de binanin yanina Engineer koyarsaniz bina yikilmaya yakin onararak isinizi devam ettirir. Önce kuruldugunuz yeri iyi bir sekilde savunmaya alin. En az 3 War Miner yapin, daha fazla da olur. Bu bölümde Psi-Corps Troopers tipli elemanlar düsmani kendi tarafimiza geçirebilecek bir bulus olan Psychic Beacon özelligine sahip. Ama dikkat edin çabuk ölebiliyorlar. Yeterince çogalinca saldiriya geçin ve mutlaka yaninizda Engineer götürün ve binalari ele geçirince yeni yerinizden asker ve araç yapmaya devam edin ki bosa yol katetmeyin. Allied bölgesine Savas Labaratuvarinin oldugu bölüme gelince mümkün oldugun ca fazla bina ele geçirin. Yikmaktan çok ele geçirin. Ve tamamen yerlesmeden Savas Lab.'a Engineer sokmayin. Çünkü saldiriya geçecekler. Bir kaç tane Flak Troopers yapin Rocketeers için. Sonra Savas Lab. ele geçirin. Psychic Beacon insa edilince de onu koruyun bir süre sonra görev bitiyor.

Homefront, Vladivostok
Bu görevde, Kore Filosu Amerikan donanmasina ulasinca Valdivostok'u korumak size düsüyor. Önce yerlesip temel seyleri kuruyorsunuz. Yalniz öncelikle Flak Cannon kurarsaniz hava saldirilarini bertaraf etmis olursunuz. Bu arada deniz kisminda Naval Yard'da denizalti yapip burayi korumalisiniz. Çogalmaya baslamadan önce Allied atagina karsi yanyana Makineli Yuvasi yapin ve bölgeyi korumaya alin. Askerler için köpekler falan. Sonra Flak Trooper, Tank ve Füze firlaticilar yapin. Füze firlaticilari uzaktan makineli veya diger silahlari yoketmek için epey etkili. Sonra burasi için böcekleri kullanabilirsiniz. Enteresan seyler su böcekler, epey etkili, iyi kullanirsaniz. Kontrolsüz saldirmalarina izin vermeyin. Grup olarak isaretlerseniz daha kontrollü saldirirsiniz. Son olarak da Naval Yard'i yokediyorsunuz.

City of Lights, Paris
Bu görevde az bir para ve asker ile Eyfel kulesini ele geçirip koruyacaksiniz. Tek dikkat etmeniz gereken askerleri çok iyi kullanmaniz. Sürekli binalar yerlesip ates açin. Tank ve benzeri araçlari da bina yanina çekerek yokedin bu ugurda bir adam feda edebilirsiniz. Çilgin Ivan karekterini de tanklar için kullanabilirsiniz ama çok etkili degil. Deniz kenarina ulasinca elektrik adamlar geliyor yardim olarak oradan son kalan askerlere ve Pillbox'lara saldiriyorsunuz. Sonra bir süre orayi korudunuz mu is bitiyor.
Command & Conquer Red Alert 2 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (1)
Yama Boyutu (117 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (4355)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...