ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Folder Security Personal 3.0
TRyama.Net Yamalar Güvenlik Folder Security Personal 3.0                                       

Folder Security Personal 3.0 Türkçe Yama

Yayın tarihi

09 Haziran 2005 Perşembe

Hazırlayan

 Prozexis Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Folder Security Personal 3.0 programı ile dosya, klasör ve sürücülerinizin güvenliğini çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Program üç farklı koruma yöntemi sunuyor.

Gizle/Engelle: Bu yöntemde dosya, klasör veya sürücülerinizi gizlediğinizde kimse tarafından görüntülenemez ve erişilemezler. Program Windows Güvenli Mod altında da çalışmaya devam ettiğinden bilgisayarınız Güvenli Modda açılsa bile hatta NTFS bölümlerini okuyan DOS ortamında çalışan programlarla vb. dahi görüntülenemezler.

Engelle: Bu yöntemde dosya, klasör ve sürücüleriniz diğer kişiler tarafından görünebilse de hiç bir şekilde izniniz veya parola olmadan açılmazlar.

Salt-Okunur: Bu yöntemde dosya, klasör ve sürücüleriniz diğer kişiler tarafından görülebilir ve okunabilirler. Bu modda şifrelediğiniz dosya ve klasörleriniz başkaları tarafından değiştirilemez, silinemez ve taşınamazlar. Program ile dosya, klasör ve sabit disk sürücülerinizin yanı sıra Disket Sürücü (Floppy Disk), CD-ROM Sürücüsü, ve her türlü çıkarılabilir sürücüyü (USB Disk, Parmak Bellek vb.) de koruma altına alabiliyorsunuz.

          indireceğiniz Folder Security Personal 3.0 türkçe yama dil eklentisi ile Folder Security Personal 3.0 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Folder Security Personal 3.0 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Folder Security Personal 3.0 Türkçe Yama Kurulumu

          Program kendi dosyalarını da değişikliğe karşı koruma altına aldığından Türkçe Yamayı yüklemeden önce programı çalıştırıp "Protect" menüsünden Disable Folder Security Personal seçeneğini seçmeli ve programı kapattığınızda çıkan uyarıya "No" (Hayır) demelisiniz. Daha sonra Türkçe Yamayı yükleyebilirsiniz.

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Folder Security Personal 3.0 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Folder Security Personal programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Folder Security Personal 3 Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Y0YS Software\Folder Security Personal 3.0" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Folder Security Personal Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Y0YS Software\Folder Security Personal 3.0" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Folder Security Personal 3 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Folder Security Personal 3.0 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Dosya Şifreleme Programı , Folder Security Personal 3 TR Yama , Folder Security Personal 3 Türkçe Yama , Folder Security Personal Türkçe Yama , Klasör Şifreleme ,Yorumlar (1)
Yama Boyutu (537 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2043)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...