Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Splinter Cell II: Pandora tomorrow
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Splinter Cell II: Pandora tomorrow                            

Splinter Cell II: Pandora tomorrow Türkçe Yama

Yayın tarihi

04 Aralık 2004 Cumartesi

Hazırlayan

 Fevzi KIRANER Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

UbiSoft tarafından geliştirilen Splinter Cell II, Pandora tomorrow serisiyle oyun meraklılarının beğenisine sunuldu. Third Echeleon'un bir ajanı olan fakat yanlız çalışmayı tercih eden kahramanımız Sam Fisher, bir gerilla liderinin dünyayı elindeki biyolojik silahlarla tehdit etmesi üzerine tekrar harekete geçer. Terörist liderin bu biyolojik felaket için kullandığı kod-isim ise "Pandora Tomorrow" olmuştur. Paris'ten Endonezya'ya oradanda Amerika'ya kadar uzanan bu tehlikenin önüne geçmek için Sam Fisher hemen göreve çağrılır ve harekete geçer.

Fisher Nd133 kod adlı bir virüsün Amerika'ya yayılması gibi çok tehlikeli bir ortamın yaklaştığını ögreniyor. Oyundaki temel amacımız virüsün yayılmasını engellemek ve aynı zamanda bu terörist grubu etkisiz hale getirip başlarındaki lider olan Sodano'yu yakalamak. işler zor gibi gözükse de Sam Fisher yine bütün ustalığıyla olayların üstesinden gelmei başarıyor.

Oyun nasıl oynanıyor diyorsanız kısaca şöyle : Splinter Cell II : Pandora tomorrow kolay olmayan bir oyun. Zaten normal ve zor olarak iki bölüme ayrılmış durumda. Oyunda istediğiniz yerde oyunu kaydetme imkanınız yok bu da oyunu bir hayli zorlaştırıyor. Oyunda bazı noktalara geldiğinizde kaydetme şanşınız oluyor. Bu yüzden oyunu oynarken çok dikkatli olmalı ve işinizi sessiz ve derinden halletmeniz gerekecek. işte belki de Splinter Cell’i oyun dünyasında bir numara yapan özelliklerden biriside bu olsa gerek. Oyunda gizlilik ve sessizlik çok önemli. Bu nedenle oyundaki gölgelere dikkat etmelisiniz. Gölgelere gelip saklanmak veya ıslık çalıp düşmanın dikkatini çekmek oyunda kullanabileceğiniz sistemlerden bazıları. Işıklı bölgelerde ışıkları etkisiz hale getirip ortamı karanlık yapmak zorundasınız. Aksi halde düşmanın sizi farketmesi çok kolay olur. Bazı bölümlerde ise düşman sizi farketmeden bölümü bitirmeniz gerekiyor. Burada düsmanları etkisiz hale getirmeniz lazım. Yani silah kullanma bu gibi bölümlerde işe yaramıyor.

          indireceğiniz Splinter Cell II: Pandora tomorrow türkçe yama dil eklentisi ile Splinter Cell II: Pandora tomorrow oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Splinter Cell 2 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Splinter Cell II: Pandora Tomorrow Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Splinter Cell II Pandora tomorrow oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Splinter Cell 2 Pandora tomorrow oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Ubisoft\Splinter Cell Pandora Tomorrow\offline\system\Localization" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, Splinter Cell II Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Ubisoft\Splinter Cell Pandora Tomorrow\offline\system\Localization\English" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Splinter Cell 2 türkçe yamasından memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Splinter Cell II: Pandora tomorrow Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (0)
Yama Boyutu (113 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (5233)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...