ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Nonoh
TRyama.Net Yamalar Araçlar Nonoh                                                               

Nonoh Türkçe Yama

Yayın tarihi

08 Mayıs 2013 Çarşamba

Hazırlayan

 Bilinmiyor Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Nonoh, VOIP servislerinden biri, indireceğiniz program da görüşme yapmayı kolaylaştıran arama programı. VOIP sektöründe başta Skype olmak üzere birçok program yeralmaktadır, bu programlar aracılığıyla yurtiçi-yurtdışı-cep telefonu görüşmelerini internet üzerinden daha uygun olarak yapmak mümkün. Nonoh programını ayıran en önemli özelliği görüşmeler için kendi telefonunuzu kullanabilmeniz. Türkiye içi aramalar ücretsiz (haftalık 200 dk ile sınırlı) olduğundan dolayı yapacağınız bir yurtiçi görüşmesini Nonoh yardımıyla ve kendi ev/iş telefonunuzdan ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonu aramaları ücretsiz olmaması nedeniyle kendi telefonunuz olarak sabit telefon kullanmanızı öneririz. Nonoh ile görüşmeler ücretsiz, fakat üye olurken hesabınıza 10 Euro yüklemeniz gerekiyor, bu 10 Euro sayesinde 120 gün bu listede FREE olarak belirtilen örneğin Almanya, Hollanda gibi ülkelerin ev telefonlarını ücretsiz arayabilirsiniz. Nonoh görüşmeleri hatların durumuna göre çok iyi kalitede veya kısık/yankılı olabiliyor. Bu nedenle öncelikle programın web sitesi www.nonoh.net adresinden bir test araması yapmanızı öneririz. Nonoh programı size telefon defteri de sunuyor, böylece rehberden hızlı arama yapabiliyorsunuz. SIP desteği ile kablosuz ağ bulunan ortamlardan cep telefonu ile de arama yapabiliyorsunuz fakat bunun için artı donanıma ihtiyacınız olacaktır.

          indireceğiniz Nonoh türkçe yama dil eklentisi ile Nonoh programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Nonoh TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Nonoh Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Nonoh programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Nonoh programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. indirdiğiniz yama içerisindeki "Turkish.lang" adlı dosyasını, Nonoh programını kurduğunuz yere kopyalayın. Sonra programı açın ve "Tools" menüsünden ilk seçeneğe gelin. Orada en altta "Turkish" yazısını seçin. Böylece program Türkçe olacaktır. 

          Not: Her ihtimale karşı Nonoh klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer nonoh tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Nonoh Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Bedava yurt dışı telefon görüşmesi , Free voip program , İnternetten bedava telefon görüşmesi , internetten cep telefonlarını bedava arayın , internetten yurt dışını ücretsiz arayın , Nonoh ile bedava telefon konuşması , Ücretsiz telefon görüşmesi sağlayan program ,Yorumlar (1)
Yama Boyutu (26 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2466)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...