Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Spec Ops: The Line % 100
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Spec Ops: The Line % 100                                  

Spec Ops: The Line % 100 Türkçe Yama

Yayın tarihi

12 Nisan 2013 Cuma

Hazırlayan

 OyunÇeviri Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:Dubai… Milyarderlerin oyun bahçesi… Tüm ihtişamı ile kocaman binalar, son model arabalar, parklar, yollar ve deniz… Hayal edin; bir kum fırtınası geliyor ve bu muhteşem şehir yerle bir oluyor… İşte oyunumuz tam bu noktada başlıyor. Bir kum fırtınası Dubai’yi ezip geçiyor. Tüm şehir artık kumlar altında. Bunu fırsat bilen birtakım insanlar ise kendi egemenliklerini kurmuşlar ve hayatta kalan sivil halka işkence edip, öldürüyorlar. Peki bu insanları kim kurtaracak?..

          Amerikan 33. Piyade Alayı Kuvvetlerine bağlı Albay John Konrad ve askerleri Dubai’ye hayatta kalanları tahliye amaçlı gönderilir. Ama işler iyice kötüye gitmeye başlayınca Albay ABD hükümeti tarafından geri çağrılır fakat Albay bu emirlere pek kulak asmaz. Aradan geçen bir süre sonunda ne Albay’dan nede 33.Piyade Alayı askerlerinden haber alınır. Adeta yok olmuşlardır. Bunun üzerine tekrar ABD hükümeti üç kişilik özel bir birlik hazırlar ve bu birliği Dubai’ye, Albay John Konrad ve 33.Piyade Alayı askerlerini bulup geri getirmeye gönderir.

          Bizde bu üç kişilik ekibin lideri Yüzbaşı Martin Walker ile maceraya dâhil oluyoruz. Buraya kadar her şey sıradan bir aksiyon oyunu, sıradan bir senaryo gibi gelmiş olabilir. Git, kötü adamları öldür, Albay’ı al ve gel… Ama keşke öyle olsa…

          Spec Ops: The Line çoklu oyuncu modundan ziyade tek kişilik senaryo modu ile ön plana çıkan bir yapım. İlk başlarda tipik bir oyuna benzese de ilerleyen bölümlerde oyun çok farklı bir hale dönüşüyor. Dubai’ye geliş amacımızı tamamen unutun!  Özellikle 7. Bölümden sonra atmosfer ve senaryo öyle bir hal alıyor ki çoğu zaman “vay be” dedirtebiliyor. Aksiyon sahneleri de oyunda oldukça fazla ve sıkmıyor oyuncuyu, tadında bırakılmış. Aynı zamanda duygusal sahnelerde bir hayli etkileyici. Özellikle kimi sahnelerde duygu oldukça yoğun aktarılmış ki oyuncuya,  insanın gözlerini yaşartabiliyor. Beyaz fosfor kullandığımız bölüme gelince bana hak vereceksiniz diye düşünüyorum. Oyun 5 farklı sona sahip ve bu sonları siz oyun içinde aldığınız kararlara göre şekillendiriyorsunuz. Bu yüzden oyunda bazı önemli kararlar almamız gerekecek. Bu kararlar bazen sadece anlık olsa da bazen oyunun ilerleyişini değiştirebiliyor. Özellikle oyunun son kısmında vereceğiniz karar ise bu 5 farklı son kapısının anahtarı. Son olarak bir şey söylemek gerekirse eğer kendinize oyuncu diyorsanız ve hala Spec Ops’u oynamadıysanız bir daha düşünün. Ne demek istediğimi oyunu OyunÇeviri tarafından çıkacak olan Türkçe yama ile birlikte oynadığınızda daha iyi anlayacaksınız…

Diyaloglar: %100

Menü ve Görevler: %100İndireceğiniz "Spec Ops: The Line" türkçe yama dil eklentisi ile "Spec Ops: The Line" oyununu türkçe olarak kullanabileceksiniz. "Spec Ops: The Line"TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

         Spec Ops: The Line Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce "Spec Ops: The Line"oyununu tamamen kapatmalısınız. Oyunun arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı "Spec Ops: The Line" oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak "Spec Ops: The Line"Türkçe yama dil eklentisi oyunun kurulu olduğu dizine  kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı kurulum klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer "Spec Ops: The Line" tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Spec Ops: The Line % 100 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
SOTL TR , Spec Ops The Line Oyun Çeviri , Spec Ops The Line Oyun Yaması , Spec Ops The Line TR Yama , Spec Ops: The Line Türkçe yama ,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (50 mb)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (1926)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...