Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Homefront
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Homefront                                                     

Homefront Türkçe Yama

Yayın tarihi

05 Şubat 2012 Pazar

Hazırlayan

 OyunCeviri Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Apocalypse Now ve Red Dawn isimli sinema filmlerinin meşhur senaristi John Milius'tan mükemmel bir senaryo daha. Bu sefer senaryo oyun dünyasını ilgilendiriyor; Homefront.

Homefront aksiyon tarzı bir bilgisayar oyunu ancak bu oyunu bügüne kadar alışık olduğumuz diğer oyunlardan ayıran bir özelliği var. Oda oyunun senaryosu, yani oyun konusu. Şimdiye kadar hep amerikanın özel bir birliğini idare edenler bu oyun karşısında şaşırıp kalabilirler. Çünkü biz hep Amerikanın işgal ettiği ülkelere ve bu ülkelerde yaptığı operasyonlara alıştık. Ancak bu sefer durum farklı. Bu kez işgal edilen Amerika, Amerikayı kim mi işgal edebilir? Yo hayır zannettiğiniz gibi değil. Amerikayı Türkiye işgal etmiyor, İranda işgal etmiyor. Amerikayı işgal eden Kore Cumhuriyeti.

          Oyunun Kısaca şöyle gelişiyor; 2012 yılında Kuzey Kore devlet başkanı Kim Jong-il'in ölmesi üzerine onun yerine oğlu Kim Jong-un devlet başkanı olur. Kim Jong-un'un ilk işi ise Komünist Kuzey Kore ile Güney Kore'yi birleştirmek için çaba göstermek olur ve bunuda başarır. Bu nedenle bir yıl sonra Kim Jong-un Nobel Barış Ödülü bile kazanır. Daha sonra ise dünyadaki dengeler değişmeye başlar. Artık Kuzey Kore tehdidi olmadığı için Amerika Birleşik Devletleri ordusunu Doğu Asya'dan çeker. Bir yıl sonra ise İran ve Suudi Arabistan arasında bir savaş patlak verir ve petrolün fiyatı önemli ölçüde artar. Bunun sonucu enerji sıkıntısı baş gösterir. Rusya Avrupa ülkelerine gaz vermeyi keser. Enerji ihtiyacını özellikle Ortadoğu'dan karşılayan Avrupa ve Amerika'da enerji krizi çıkar, ardından da ekonomik kriz gelir ve bunun sonucunda da Süper Güç Amerika deniz aşırı ülkelerden ordusunu çeker.

          Enerji krizi sonrası Amerika'nın askerlerini kendi ülkesine çekmesi yıllardır koruduğu müttfiklerini savunmasız bırakmıştır. Kuzey ve Güney Kore her ne kadar Büyük Kore Cumhuriyeti adı altında birleşse de, Kuzey tarafının etkinliği Büyük Kore Cumhuriyeti'nde daha fazladır. Kim Jong-un da Amerika'nın zayıflamasından faydalanıp Japonya'yı işgal eder. Tabi Kore'nin asıl hedefi yıllarca kendisi için en büyük engeli ortaya çıkaran Amerika Birleşik Devletleri'dir. Enerji krizi sonrası Meksika ve Kanada'nın sınırları kapatması ve ülkedeki iç karışıklıklar nedeniyle iyice zayıflayan ABD'nin Batı kıyıları Büyük Kore Cumhuriyeti tarafından işgal edilir. 2027 yılına kadar devam eden bu süreçte Kore güçleri Mississippi Nehrine radyo aktif atıklar dökerek ülkeyi ikiye bölerler ve Batı tarafının kontrolünü tamamen ele geçirirler. Ordusu da tamamen dağılan ABD'nin artık bir devlet olarak yapabileceği hiç bir şey kalmamıştır. Korelilerin işgal ettiği ülkede tamamen kaos hüküm sürmektedir. Koreliler istedikleri gibi insanları öldürüyor ve sokak aralarında bile birliklerini bulundurarak insanlara göz açtırmıyordur. Artık ABD halkı için tek bir seçenek kalmıştır. Sivillerin silahlanıp hayatta kalmak için savaşması.

Homefront Türkçe Yama Dil Eklentisiyle;

  • Oyun içinde kullanılan grafikler,
  • Özel isimler ve kalıplar dışındaki metinler
  • Oyun menüsü,
  • Görev metinleri,
  • Oyun içi metinler vb

          indireceğiniz Homefront türkçe yama dil eklentisi ile Homefront oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Homefront TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Homefront Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Homefront oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Homefront Türkçe Yama Dil eklentisini Homefront oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Homefront Türkçe Yama dil eklentisi otomatik olarak oyunun kurulu olduğu dizine kurulur. Kurulum sihirbazı oyunun kurulu olduğu klasörü otomatik olarak tespit edemezse kendiniz elle oyunun kurulu olduğu dizini seçebilir ya da yama kurulum programıyla oyunun kurulu olduğu dizini taratarak bulabilirsiniz.

          Yama kurulumu tamamlandıktan sonra oyun içi ayarlardan altyazıları aktif etmeyi unutmayın.

          Not: Homefront Türkçe Yama dil eklentisi orjinal dil dosyalarınızı otomatik olarak yedeklemektedir. Homefront tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için yamayı kaldırmanız yeterlidir.
Homefront Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Amerika İşgal Ediliyor , Amerikanın Sonu , Amerikayı kim işgal edecek , Homefront Amerikanın İşgali , Homefront Oyun Konusu , Homefront TR Yama ,Yorumlar (1)
Yama Boyutu (1.82 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (3029)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...