Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

COD Black Ops
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları COD Black Ops                                                 

COD Black Ops Türkçe Yama

Yayın tarihi

29 Mart 2011 Salı

Hazırlayan

 OyunCeviri Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Call of Duty: Black Ops Treyarch oyun yapımcısı tarafından geliştirilip Activision tarafından dağıtımı yapılan popüler bir oyundur. Oyun Call of Duty serisinin yedinci sürümüdür. COD Black Ops Microsoft Windows, Xbox 360, Playstation 3, Wii ve Nintendo DS, Playstation oyun konsolları tasarlanmıştır.

Soğuk Savaş döneminde geçen geçen oyunda kahramanımız SOG adında gizli bir örgüt üyesidir. Bu örgüt Küba, Vietnam, Ural Dağları, Laos gibi yerlerde varlık aktif çalışmalar yapmaktadır. SR-71 Blackbird ve Mil Mi-24 pilotu olabileceğiniz oyunun multiplayer modunda ise Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Call of Duty: World at War'dan hatırlayacağınız ortak paydaları görebileceksiniz. Kendi özel silahlarınızı geliştirebileceğinz COD black ops napalm füzesi ve uzaktan kumandalı bombalarala da desteklenmektedir.

COD Black Ops, 1961 - 1968 yılları arasında yaşandığı varsayılan olayları konu edinmektedir. Hemen oyunun başında iki adam Alex Mason'ı sorgulamamaktadır. Mason sorgu esnasında bir anda geçmişini hatırlamaya başlıyor. İlk hatırladıkları arasında Fidel Castro'ya düzenlenen suikastte vardır. Alex, Woods, Bowman ile görevi başardıklarını sanıyordu ancak yakalandıktan sonra Castro yerine dublörünü öldürdüğünü anlar.

          Castro da onu Dragaovich'e "yeni ilişkilerinin şerefine" hediye eder. Dragovich, Mason'ın beynini yıkamak üzere Vorkuta'da bir yere götürür. Vorkuta'da beyni yıkanan Mason'ın, bu yerden kaçmasına Victor Reznov isimli II.dünya savaşında da savaşmış biri yardım eder. Mason, sorgulayanların her sorusunda hafızasının derinliklerindeki anılarını hatırlar, Vietnam Savaşı da bunlardan biridir. Reznov, Mason'ın hayatını birkaç kez kurtarmış olsa da, sorgulayıcılar Viktor Reznov diye birinin olmadığını söylerler. Aslında her şey oyunun sonunda açığa çıkar. Reznov'un bir hayali vardı, Steiner'ı, Dragovich'i ve Kravchenko'yu öldürmek. Reznov bu hayallerini fırsat buldukça Mason'a hatırlatırdı. Mason da aynı öfkeyi onlara karşı duymaya başlamıştı. Ama Reznov diye birisi yoktu. Ne Vietnam'da, Ne de soğuk savaşta. Gulagdaki isyanda hayatını kaybetmişti. Beyni yıkanan Mason, kişilik değiştirip, halisülasyonlar görmeye başlar. Düşen helikopterden ya da Spetsnazlarla dolu düşman hatlarından Reznov ile değil, tek başına kurtulmuştu. Reznov onun beynine kazınan, Mason'ın ikinci baskın kişiliğiydi. Oyunun sonunda yayın merkezi olan Rusalka'ya baskın yapılır ve Mason, Dragovich'i öldürür.

          indireceğiniz COD Black Ops türkçe yama dil eklentisi ile COD Black Ops oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. COD Black Ops TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

COD Black Ops Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Call of Duty Black Ops oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Call of Duty Black Ops Türkçe Yama dil eklentisini oyunu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Call of Duty Black Ops Türkçe Yama dil eklentisi otomatik olarak oyunun kurulu olduğu dizine kurulur. Kurulum sihirbazı oyunun kurulu olduğu klasörü otomatik olarak tespit edemezse kendiniz elle oyunun kurulu olduğu dizini seçiniz.

          Yamayı kurduktan sonra oyun içi ayarlardan altyazıları aktifleştirmeniz gerekiyor.

          Not: Call of Duty Black Ops Türkçe Yama dil eklentisi orjinal dil dosyalarınızı otomatik olarak yedeklemektedir. Eğer Call of Duty Black Ops tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için yamayı kaldırmanız yeterlidir.
COD Black Ops Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Call of Duty: Black Ops TR yama , Call of Duty: Black Ops Türkçe Yama , COD Black Ops TR yama ,Yorumlar (4)
Yama Boyutu (16.4 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (5300)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...