ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3
Need For Speed Most Wanted Sahin


Ekle:  Çıkar:

FileMenu Tools
TRyama.Net Yamalar Araçlar FileMenu Tools                                                      

FileMenu Tools Türkçe Yama

Yayın tarihi

12 Mart 2011 Cumartesi

Hazırlayan

 Zeynel Abidin ÖZTÜRK Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

FileMenu Tools, Windows işletim sistemine uygun gelişmiş bir mouse (fare) sağ tuş eklentisdir. Bu eklenti sayesinde bir dosya ya da klasöre sağ tuşla tıklayarak bir çok işlemi çok kısa yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

Programın temel amacı sağ tuş işlevlerini düzenlemektir. Bunun yanında sağ tuşa yeni komutlar ekleyebilir ya da var olan sağ tuş kısayollarını kaldırabilirsiniz. Kendi özel kısayol komutlarınızıda ekleyebileceğiniz program sağladığı faydalar bakımından kullanıcı dostu bir program olarak nitelendirilebilir. Üstelik FileMenu Tools tamamen bedava bir yazılımdır. 64 bit ve 32 bit işletim sistemlerini desteklemektedir.

FileMenu Tools bilgisayara kurulduktan sonra farenin sağ tuşuna bir kısayol olarak eklenir. Bu açılır kısayol menüsünden gizli dosya ve klasörleri göstermek, gizli dosya ve klasörleri tekrar gizlemek, Korunan işletim sistemi dosyalarını gizlemek ya da görünür yapmak, bir klasör veya dosyanın gizli, arşiv, sistem dosyası gibi özniteliklerini değiştirmek, gelişmiş dosya silmek, kopyala, yapıştır, taşı, yeniden adlandır, komut satırı vb. daha onlarca komuta çok kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

          Özellikle son günlerde flash belleklere bulaşan ve flaş bellekteki dosyalarınızı görünmez yapan virüslere karşı gizlenen dosya ve klasörlerinizi kısa yoldan tekrar görünür yapmak için çok ideal bir programdır. Virüs bulaşması sonrası Flaş disklerde yer alan dosya ve klasörlerinizin öznitelikleri sistem klasörü olarak ayarlandığından görünmez olurlar. Bu program ile görünmez olan klasörlerinizin özniteliklerini tekrar eski haline döndürebilirsiniz.

          indireceğiniz FileMenu Tools türkçe yama dil eklentisi ile FileMenu Tools 5.6 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. FileMenu Tools TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

FileMenu Tools Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce FileMenu Tools programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı FileMenu Tools programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak FileMenu Tools Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\LopeSoft\FileMenu Tools\lang" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\LopeSoft\FileMenu Tools\lang" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer FileMenu Tools tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
FileMenu Tools Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
File Menu Tools Türkçe Yama , FileMenu Tools 5.6 Türkçe Yama , FileMenu Tools 5.8 Türkçe Yama , FileMenu Tools TR Yama , Flash bellek gizli niteliği kapalı , Flash Bellek Klasörler Gösterilmiyor , Flash Bellekteki Dosya ve Klasörleri Tekrar Normale Döndürme , Flashbellek Gizli Dosya ve Klasörleri Geri Getirme , Flashdiskten dosyalarım kayboldu , Flaş Disk Gizli Dosyaları Görünür Yapma , Flaş Diskten Kaybolan Dosyaları Geri Getirme , Flaşdiskteki dosyalarım silindi , Klasörlerim Kayboldu ,Yorumlar (1)
Yama Boyutu (125 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2254)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...