ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Dragon Age: Origins Witch Hunt
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Dragon Age: Origins Witch Hunt                                

Dragon Age: Origins Witch Hunt Türkçe Yama

Yayın tarihi

27 Şubat 2011 Pazar

Hazırlayan

 OyunCeviri Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

BioWare oyun yapımcısı tarafından geliştirilen ve 2009 yılında piyasaya sürülen Dragon Age: Origins, RPG dünyasına fırtına gibi girmişti. Sene sonuna doğru yayınlanan Dragon Age: Origins, o sene oyun dünyasında neredeyse tüm ödülleri topladı.

2010 yılının sonlarına doğru BioWare hala oyuna ait yayınladığı DLC’lerle DAO evrenini aydınlatmaya devam ediyor. Oyun için yayınlanan son DLC paketi DAO: Witch Hunt ile bu sefer de Morrigan’ın sırrını araştırıyoruz. Oyunun sonunda Morrigan’ın ortadan kaybolduğunu oyunu bitirenler hatırlayacaklardır.

          Paket Origins’te yaşanan olayların aşağı yukarı bir yıl sonrasını konu alıyor ve bu süre içerisinde Morrigan’ın neler yaptığını oyuncuya anlatmayı amaçlıyor. Tabi bu oyunun görünürdeki amacı. Şayet paketi oynadıktan sonra Morrigan hakkında bilgiyle dolmayı bekliyorsanız hayal kırıklığına uğrayacağınızı söylemeliyim. Fakat Morrigan’ı ya da onun başından geçen maceraları pek de önemsemiyorsanız, paket beklentilerinizi karşılayabilir.

          Morrigan oyunun yıldızı olarak gözükse de yalnızca oyunun sonunda kısa bir süreliğine sahne alıyor. Morigan ile olan diyalog seçenekleri önceden yaptıklarınıza göre değişiklik gösteriyor. Şayet önceki oyunlarınızın save dosyalarını kaybettiyseniz ya da yepyeni bir karakterle bu yeni mücadeleye atılmak isterseniz en baştan bir karakter oluşturabilirsiniz. Yeni hikaye Flemeth’in barakasında başlıyor ve çok geçmeden dört kişilik grubunuzu dolduruyorsunuz. Grubunuza Ariane isimli bir Dalish elfi ile tehlikeden uzak ve geveze bir büyücü olan Finn katılıyor. Bir de maceranızın başından itibaren size eşlik eden köpeği unutmamak gerek.

          indireceğiniz Dragon Age: Origins Witch Hunt türkçe yama dil eklentisi ile Dragon Age: Origins Witch Hunt oyununu türkçe olarak kullanabileceksiniz. Dragon Age: Origins Witch Hunt TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Dragon Age: Origins Witch Hunt Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Dragon Age: Origins Witch Hunt oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Dragon Age: Origins Witch Hunt oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Dragon Age: Origins Witch Hunt Türkçe yama dil eklentisi "C:\Documents and Settings\user\Belgelerim\BioWare\Dragon Age\AddIns\dao_prc_str\module\data\talktables" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı yamayı kurmaya başlamadan önce Belgelerim klasöründe yer alan ve orjinal dil dosyalarının bulunduğu "BioWare\Dragon Age\AddIns\dao_prc_str\module\data\talktables" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Dragon Age: Origins Witch Hunt tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Dragon Age: Origins Witch Hunt Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
DAO WH TR , DAO Witch Hunt Türkçe Yama , Dragon Age: Origins Witch Hunt TR Yama , Witch Hunt Türkçe Yama ,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (387 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2225)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...