ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Winzip 15
TRyama.Net Yamalar Araçlar Winzip 15                                                           

Winzip 15 Türkçe Yama

Yayın tarihi

07 Ocak 2011 Cuma

Hazırlayan

 Mesut ÇAYDAŞ Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Bilgisayar dünyasının ilk dosya sıkıştırma yazılımlarından birisi olan winzip, 15. sürümüyle kullanıma sunuldu.

Başlangıçta zip uzantılı dosya sıkıştırma ve .zip uzantılı dosyaları açabilme yeteneğine sahip olan winzip, bugün onlarca farklı uzantıda dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyaları açabilme kabiliyiyetine sahiptir. En güçlü dosya sıkıştırma araçlarından birisi olan winrar ile aralarındaki rekabet her geçen gün biraz daha artmaktadır.

Sihirbaz ve klasik arayüz seçenekleri ile kullanıcıya alternatifler sunan winzip, SFX modülü sayesinde kendiğiniden kurulabilen exe uzantılı sıkıştırılmış dosyalar da hazırlamanıza imkan sağlıyor. WinZip ile hızlı bir şekilde dosya veya klasörlerinizi sıkıştırabilir ya da sahip olduğunuz sıkıştırılmış arşiv dosyalarınızı açabilirsiniz.

WinZip ile .zip, .rar, .tar, .bz2, .zipx, .7z, .cab, .jar, GZIP (.gz, .taz, .tgz), BZ2 (.bz, .bz2, .tbz, .tbz2), LHA/LZH (.lha, .lzh), Cabinet (.cab), Disc Image (.img, .iso), Compress (.tz, .z), UUencode (.uu, .uue), XXencode (.xxe), MIME (.b64, .mim), BinHex (.bhx, .hqx) uzantılı dosyaları destekliyor.

Winzip, bilgisayarınızda yer kaplayan dosyaları şıkıştırmak, e-posta ile gönderiğiniz dosyaların daha az yer kaplaması ve internet üzerinde paylaşacağınız dosya ve dokümanların daha az yer kaplaması için en ideal sıkıştırma çözümlerinde birisidir.

Gelişmiş özelliklerine her geçen gün yenilerini ekleyen WinZip, Windows Gezgini entegrasyonu, internet ortamı için dosya formatları desteği, tek tıklama ile dosya sıkıştırıp e-posta ile yollama, güvenli şifrelenmiş arşivler oluşturma, entegre resim gösterici gibi birçok yenilik ve gelişmiş özellik bulundurmaktadır.

Windows XP, Vista ve 7 uyumuna sahip olan WinZip, küçük resim gösterimi ve otomatik sıkıştırma seçenekleri de sunuyor. Dijital kameralarınızdaki dosylarınızı WinZip ile doğrudan sıkıştırabiliyor ve entegre resim gösterici ile resim dosyalarını rahatlıkla gezebiliyorsunuz. LZMA sıkıştırma yöntemi, kişiselleştirilebilir şifre seçenekleri WinZip'i güçlendiren diğer özelliklerden.

Yeni sürüm WinZip 15 daha kolay bir kullanıcı arayüzü ve gelişerek hızlanan arşivleme yeteneğiyle karşımızda. Yeni sürümle beraber yeni bir masaüstü uygulamasını içeren programı kullanmak eskisine göre daha kolaylaşıyor. Özellikle e-posta entegrasyonu üzerine önemli yenilikler içeren WinZip 15 Microsoft Outlook, Yahoo! Mail, Gmail ve Microsoft Live Hotmail desteğiyle e-postanızı gönderirken şifreleme, arşivleme yapabilmenizi sağlıyor.

          indireceğiniz Winzip 15 türkçe yama dil eklentisi ile Winzip 15 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Winzip 15 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Winzip 15 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Winzip 15 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Winzip 15 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı winrarı kurduğunuz dizinde yer alan en-US" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Winzip 15 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Winzip 15 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Winzip 15 Özellikleri , Winzip 15 TR Yama , Winzip ile dosya sıkıştırma , Winzip15 Türkçe Yama ,Yorumlar (2)
Yama Boyutu (286 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (3508)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...