Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Farm Frenzy 2
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Farm Frenzy 2                                                 

Farm Frenzy 2 Türkçe Yama

Yayın tarihi

09 Aralık 2010 Perşembe

Hazırlayan

 Ayhan GÖRGÜLÜ Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Farm Frenzy çocuk oyunları serisinde başarılı bir yapımdır. Oyunda çiftlik kurup yaşamın aşamalarını görebilir ve calılar dünyasının ilginç yönlerini keşfedebilirsiniz.

Şehrin kasvetli görüntüsünden bıkan ve hayatında hiç bir hayvana elini süremeyen çocukların özlemini bir nebze olsun giderebilmek için bu tür oyunların faydalı olduğunu düşünüyoruz. Bir yumartanın nasıl meydana geldiği hangi hayvanların yumurtladığı, hangilerinin bir canlı dünyaya getirdiğini anlamak eğlenceli ve bilgilendirici bir olaydır. işte Farm Frenzy 2 tüm bu yaşam biçimlerini çocukları bilgilendirici ve eğlenceli bir oyunla tanıtma gayreti içerisindedir.

Farm Frenzy 2 ilk Farm Frenzy oyununa göre daha güzel grafikler ve geliştirilmiş ürünler yer alıyor. Hayvancılık yapmak için kendi çiftliğinizi kurup en basitten gelişmiş çiftliğe kadar sürdürmeniz gerekiyor. Saldıran yabani hayvanları kafesleyip pazarda satabilirsiniz. Hayvanlardan topladığınız ürünleri işleyip paraya çevirmeli ve çiftliğinizi geliştirmelisiniz.

          indireceğiniz Farm Frenzy 2 türkçe yama dil eklentisi ile Farm Frenzy 2 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Farm Frenzy 2 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Farm Frenzy 2 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Farm Frenzy 2 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Farm Frenzy 2 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak oyununn kurulduğu "C:/Program Files/Alawar/Farm Frenzy 2/Data" klasörüne giriyoruz. Eğer başka bir yere kurdu iseniz o zaman Farm Frenzy 2 nin kurulu olduğu klasörden "Data" klasörüne girin. Orada "Data.pack" ve "En.pack" isimli dosyalar olduğunu göreceksiniz. Bize lazım olan "En.pack" isimli dosyadır. En.packı WİNRAR ile açın sonra "sys" klasörüne indirdiğiniz yama içerisindeki "strings.xml" dosyasını atın. winrarı kapatın. Oyunu başlatın. Türkçe olduğunu göreceksiniz.

          Not: Her ihtimale karşı yamayı kurmadan önce orjinal dil dosyası olan En.Pack isimli dosyayı yedekleyin. Eğer Farm Frenzy TR yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Farm Frenzy 2 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Çocuk Oyunları , Çocukları Bilgilendirici Oyunlar , Çocukların Oynayabileceği Oyunlar , Farm Frenzy 2 TR Yama , Farm Frenzy Türkçe Yama ,Yorumlar (2)
Yama Boyutu (10 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (3473)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...