ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Microsoft Visual Studio 2010
TRyama.Net Yamalar Diğer Yamalar Microsoft Visual Studio 2010                                  

Microsoft Visual Studio 2010 Türkçe Yama

Yayın tarihi

27 Kasım 2010 Cumartesi

Hazırlayan

 Microsoft Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate, yazılım ekiplerinin tasarımdan gelişime kaliteli sonuçlar elde etmelerini sağlayan uygulama kullanım ömrü yönetim araçlarından oluşan kapsamlı bir ürün serisidir. Yeni çözümler oluşturuyor veya mevcut çözümleri geliştiriyorsanız Visual Studio 2010 Ultimate, bulut ve paralel bilgi işlem dahil artan sayıda platform ve teknolojiyi hedefleyerek vizyonunuza hayata geçirmeyi sağlar.

IntelliTrace ile 'no repro'yu ortadan kaldırın
Yeni IntelliTrace özelliği “no-repro” tartışmalarını geçmişte bırakır. Test değerlendirmecileri zengin ve işlenebilir hataları sistem bilgileriyle dosyalayabilir ve hatta bir ortam anlık görüntüsü dahil edebilirler. Bu şekilde geliştiriciler, rapor edilen hatayı tespit ettiği haliyle tekrar oluşturabilir.

Mevcut mimariyi anlayın
Mimari Gezgini, mevcut kod varlıklarınızın ve bunların birbirine bağımlılığının değerini anlamanızı ve sınırlarını kaldırmanızı sağlar. Bir uygulamanın tam olarak nasıl kurulacağına dair ayrıntılı modeller oluşturabilir ve hatta daha ayrıntılı bilgi için özel alanlarda derinleşebilirsiniz.

Mimari uyumluluk sağlayın
Mantıksal uygulama mimarisini tanımlamak ve iletmek ve gereken mimariye göre kod yapılarını onaylamak için yeni katman şemasını kullanın. Katman şemaları geliştirme çalışmalarınızın amacından sağmamasını ve böylelikle uygulamanızın orijinal vizyonunuza uygun olmasını sağlar.

Manuel Testleri Dahil Edin
Visual Studio 2010 Ultimate'in bir parçası olan Visual Studio Test Professional 2010, test gereksinimleri tespit etmek ve güncellemek, manuel testlerin navigasyonunu otomatikleştirmek ve tüm test bağlamını kaydederek düzeltme ve kabul döngüsünü hızlandırmak için tek bir araç sağlar. Bu, geliştiricilerin her hatanın tekrar üretilebilir olmasını sağlamak için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlar.

Hızlı proje yönetimi hakkında proaktif olun
Visual Studio 2010 Ultimate, verimli kalmanızı ve gerçekleşmeden önce potansiyel risklere tepki vermenizi sağlayan özelliklerle günümüzdeki tekrarlı geliştirme süreci için optimize edilmiştir. Otomatik olarak oluşturulan raporları kullanarak proje durumunuzu izleyebilirsiniz. Ayrıca projenizin geçmiş verileri ve Microsoft Excel tabanlı planlama belgeleriyle projenizin kapasitesini yönetebilirsiniz.

Visual Studio 2010 Ultimate Özellikleri

Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate ile birlikte başlangıçtan sonuna kadar tüm uygulama geliştirme sürecini basitleştiren güçlü araçlar sağlanmaktadır. Ekipler, gelişmiş birlikte çalışma özellikleri ve her zaman yüksek kaliteli kod sunmanıza yardımcı olan entegre test ve hata ayıklama araçlarını kullanarak daha yüksek verimlilik ve maliyet tasarrufu sağlayabilir.

Uygulama Yaşam Döngüsü Yönetimi (ALM)
Başarılı uygulamalar oluşturmak, tüm ekip üyelerine avantaj sağlayan bir sorunsuz çalışma süreci gerektirir. Visual Studio 2010 Ultimate'deki entegre ALM araçları kurumların her düzeyde verimli bir şekilde birlikte çalışmasını ve iletişim kurmasını, gerçek proje durumu hakkında görünürlük kazanmasını ve böylelikle maliyetleri düşürürken yüksek kaliteli çözümler sunmasını sağlar.

Hata Ayıklama ve Diyagnostik
Visual Studio 2010 Ultimate, "no repro" tartışmasını geçmişte bırakan değerli bir hata ayıklama özelliği olan IntelliTrace'i sağlamaktadır. Test değerlendirmecileri zengin, işlenebilir hataları dosyalayabilir ve böylelikle geliştiriciler rapor edilen hatayı, tespit edildiği haliyle tekrar üretebilir. Diğer özellikler arasında statik kod analizi, kod ölçümü ve profil oluşturma bulunmaktadır.

Test Araçları
Visual Studio 2010 Ultimate ile birlikte, her zaman kaliteli kod sunmanızı sağlayan gelişmiş test araçları sağlanır. Web ve Windows tabanlı uygulamalarda kullanıcı arabirimlerinin testini otomatikleştiren kodlu UI testleri, manuel testler, Test Professional, web performans testleri, yük testleri, kod kapsamı ve diğer Visual Studio sürümlerinde bulunmayan kapsamlı özelliklerden faydalanın.

Mimari ve Modelleme
Visual Studio 2010 Ultimate'deki Mimari Gezgini, mevcut kod varlıklarınızı ve bunların birbirlerine bağımlılıklarını anlamanıza yardımcı olur. Katman şeması oluşturma, mimari uyumluluk sağlar ve şemaya göre kod yapılarını onaylamanızı sağlar. Ayrıca Visual Studio 2010 Ultimate, kodunuzla birlikte var olan en yaygın beş UML şemasını destekler.

Veritabanı Geliştirme
Veritabanı geliştirme, uygulama geliştirmeyle aynı özen ve dikkati gerektirir. Visual Studio 2010 Ultimate, bunu algılar ve veritabanı ve uygulamanızın her zaman uyumlu olmasını sağlayan sağlam uygulama ve değişiklik yönetimi araçlar sağlar.

Entegre Geliştirme Ortamı
Visual Studio 2010 Ultimate, kontrolü size verir. Çoklu monitör desteği gibi özelleştirilebilir özelliklerden faydalanarak çalışmanızı istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Windows 7 dahil en yeni platformları uygulamak için görsel tasarımcıları kullanarak yaratıcılığınız önündeki engelleri kaldırabilirsiniz.

Geliştirme Platform Desteği
Yeni çözümler oluştururken veya mevcut uygulamaları geliştirirken Visual Studio 2010 Ultimate, tamamı tek bir IDE'de bulunan Windows, Windows Server, Web, Bulut, Office ve SharePoint dahil bir dizi platform üzerinde vizyonunuza hayat vermenizi sağlar.

Team Foundation Server
Team Foundation Server (TFS), Microsoft'un uygulama yaşam döngüsü yönetim çözümünün temelindeki birlikte çalışma platformudur. TFS, güçlü raporlama araçları ve panolarla tüm ekip üyeleri için yazılım teslimat sürecini otomatikleştirir ve kolaylaştırır ve ayrıca proje durumu için takip edilebilirlik ve gerçek zamanlı görünürlük sağlar.

Laboratuar Yönetimi
Visual Studio 2010 Ultimate, şablonlardan ortam sağlama sanal ortam ayarlama ve parçalara ayırma ve kontrol noktası ortamları dahil bir test laboratuarı özellikler paketi sağlar. (Lab Management, RTM'de bir Sürüm Adayı olarak sunulacak ve yıl içinde daha sonra satışa sunulacaktır.)

MSDN Aboneliği
MSDN ile birlikte Visual Studio 2010 Ultimate, geliştiriciler için en kapsamlı tekliftir. MSDN ile Birlikte Visual Studio 2010 Professional ve MSDN ile Birlikte Visual Studio 2010 Premium'daki tüm özelliklere ek olarak MSDN ile birlikte Ultimate, ek Azure bilgi işlem süresi saati, Team Foundation Server'a Teamprise üzerinden Visual Studio dışında erişim ve Test ve Laboratuar Yöneticisi yazılımlarını sağlar.

VISUAL STUDIO 2010 YAZILIM GEREKSİNİMLERİ

Visual Studio 2010, aşağıdaki işletim sistemleri üzerine kurulabilir:

 • Service Pack 3'e sahip Windows XP (x86) - Starter Edition hariç tüm sürümler
 • Service Pack 2'ye sahip Windows XP (x64) - Starter Edition hariç tüm sürümler
 • Service Pack 1'e sahip Windows Vista (x86 ve x64) - Starter Edition hariç tüm sürümler
 • Windows 7 (x86 ve x64)
 • Service Pack 2 içeren Windows Server 2003 (x86 ve x64)
 • Windows Server 2003 R2 (x86 ve x64)
 • Service Pack 2 içeren Windows Server 2008 (x86 ve x64)
 • Windows Server 2008 R2 (x64)

Desteklenen Mimariler:

 • 32-Bit (x86)
 • 64-Bit (x64)

VISUAL STUDIO 2010 DONANIM GEREKSİNİMLERİ

 • 1,6GHz veya daha hızlı işlemci bulunan bir bilgisayar
 • 1024MB RAM
 • 3 GB sabit disk sürücü alanı
 • 5400 RPM sabit disk sürücü
 • 1280 x 1024 veya üzeri ekran çözünürlüğünde çalışan DirectX 9 özellikli video kartı
 • DVD-ROM Sürücü

VISUAL STUDIO 2010 ULTIMATE Geliştirme ekipleri için kapsamlı ALM araçları

 • Entegre Geliştirme Ortamı
 • Geliştirme Platform Desteği
 • Team Foundation Server
 • MSDN Aboneliği
 • Test Araçları
 • Veritabanı Geliştirme
 • Hata Ayıklama ve Diyagnostik
 • Veritabanı Geliştirme
 • Mimari ve Modelleme
 • Laboratuar Yönetimi

          indireceğiniz Microsoft Visual Studio 2010 türkçe yama dil eklentisi ile Microsoft Visual Studio 2010 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Microsoft Visual Studio 2010 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Microsoft Visual Studio 2010 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Microsoft Visual Studio 2010 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Microsoft Visual Studio 2010 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız.
Microsoft Visual Studio 2010 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Microsoft Visual Studio 2010 32 Bit Türkçe Dil Paketi , Microsoft Visual Studio 2010 64 Bit Türkçe Dil Paketi , Visual Studio 2010 TR , Yazılım Geliştirme ,Yorumlar (2)
Yama Boyutu (47 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (7841)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...