ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

The Cleaner 2011
TRyama.Net Yamalar Güvenlik The Cleaner 2011                                                   

The Cleaner 2011 Türkçe Yama

Yayın tarihi

21 Kasım 2010 Pazar

Hazırlayan

 Ali KOÇ Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

The Cleaner popüler bir bilgisyar güvenlik aracıdır. Program truva atı (trojan), solucan (worm), tuş kaydedici (keylogger) gibi casus yazılımlara ve diğer bilinen zararlılara karşı kişisel güvenliğinizi sağlamak amacıyla üretilmiştir.

Bilindiği üzere son yıllarda bilgisayarlara zarar veren virüslerden çok, kişisel verilere ve gizli bilgilere erişmek amacıyla yazılmış trojan (truva atı) türü zararlılar daha yaygındır. İşte trojanlara karşı etkili bir koruma sağlamak için geliştirilen The Cleaner 2011, tüm gizli bilgi ve kişisel verilerinizi korumayı hedeflemektedir.

The Cleaner 2011 gerçek zamanlı koruma stratejisi ile dosya hareketlerini izler, bilgisayarınızda çalışmakta olan işlemleri ve anormal sistem hareketlerini denetler. Eğer istem dışı gizli bir veriye erişim, ya da bilgisayarda yapılmak istenen illegal değişilikler tespit edildiğinde savunma sistemini devreye sokar ve bu tür illegal operasyonları engeller. Böylece virüs, trojan ya da worm türü zararlılar daha etkin hale gelmeden devre dışı bırakılır.

          Program içerisinde gerçek zamanlı koruma "TCActive" olarak nitelendirilmektedir. Yine "TCMonitor" isimli the cleaner işlevide kayıt defteri anahtarlarını, dosya, klasör ve sistem üzerinde yapılabilecek değişiklikleri inceler ve öenleme faaliyetini sürdürür. The Cleaner 2011 yaklaşık olarak 38000 civarında zararlıya karşı etkin koruma sağlar. Programın online güncelleme özelliği sayesinde bu sayı her geçen dakika artmaktadır.

          The Cleaner 2011, dosya, klasör ve sabit disk tarama özelliklerinin yanısıra akıllı tarama özelliği ilede sisteminizde olması muhtemel zararlıları tespit ederek temizlik yapabilmektedir. Karantina yönetimi, görevlendirme, günlük tutma gibi ek özellikleri ile de ileri düzey kullanıcılarıda tatmin edebilecek çözümler sunmaktadır.

          indireceğiniz The Cleaner 2011 türkçe yama dil eklentisi ile The Cleaner 2011 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. The Cleaner 2011 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

The Cleaner 2011 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce The Cleaner 2011 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı The Cleaner 2011 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak The Cleaner 2011 Türkçe yama dil eklentisi 32bit işletim sistemlerinde "C:\Program Files\The Cleaner", 64bit işletim sistemlerinde "C:\Program Files (x86)\The Cleaner" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\The Cleaner\" klasörü altında yer alan "language.ini" ve "cleaner.ini" dosyalarının birer yedeklerini almanızı öneriyoruz. Eğer The Cleaner 2011 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeklere ihtiyacınız olacaktır.
The Cleaner 2011 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
The Cleaner 2011 TR Yama , The Cleaner 7 Türkçe Yama , Trojan Temizleme , Virüs Temizleme Programı , Worm, Trojan ve KeyLogger Temizliği ,Yorumlar (1)
Yama Boyutu (151 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2127)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...