ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Kaspersky PURE
TRyama.Net Yamalar Güvenlik Kaspersky PURE                                                     

Kaspersky PURE Türkçe Yama

Yayın tarihi

13 Kasım 2010 Cumartesi

Hazırlayan

 ragip2007 Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Kaspersky PURE, kişisel bilgisayarınızı günümüz siber tehditlere karşı dokunulmaz hale getirerek geleneksel korumanın ötesine geçer. Tüm dijital değerlerinizin gizliliğini ve bütünlüğünü korur. Kaspersky PURE sizin için en değerli olanı korur. Kaspersky PURE sizi, ailenizi ve dijital değerlerinizi güvende tutarken dijital çağın tüm imkanlarından özgürce faydalanmanızı sağlar.

Kaspersky PURE kötü amaçlı yazılımları zararsız hale getirip PC’nizi tertemiz tutar. Zararlı içerikleri engelleyerek gelen kutunuzu istenmeyen e-postalardan (spam) arındırır. Kullanıcı kontrollü kısıtlamalar, istenmeyen faaliyetleri engellemek için uygulamaları akıllıca yönetir ve izler. Dahili araçları, çevrimiçi alışveriş ve banka aktiviteleriniz sırasında dijital kimliğinizi korur.

Kaspersky PURE Programının Başlıca Özellikleri

Dijital kirliliğe karşı koruma

Kaspersky PURE kötü amaçlı yazılımları zararsız hale getirip PC’nizi tertemiz tutar. Zararlı içerikleri engelleyerek gelen kutunuzu istenmeyen e-postalardan (spam) arındırır. Kullanıcı kontrollü kısıtlamalar, istenmeyen faaliyetleri engellemek için uygulamaları akıllıca yönetir ve izler. Dahili araçları, çevrimiçi alışveriş ve banka aktiviteleriniz sırasında dijital kimliğinizi korur.

Dijital değerlerinize sahip çıkar

Kaspersky PURE dijital değerlerinize iyi bakar, hatta PC’niz çalınsa veya kaybolsa bile onları korur! Siber suçluların dosyalarınızı veya gününüzü berbat etmesini engeller. Kolay kullanımlı yedekleme araçları verilerinizin iki kat güvende olmasını garanti ederken, kırılamaz kriptolama teknolojileri ile bilgilerinizi kiminle paylaşacağınıza sizin karar vermenize imkan tanır.

Dijital kimliğinizin güvende

Kaspersky PURE dijital kimliğinizi korumanız için gereken herşeyi sağlar. Kaspersky PURE sanal klavyesi tuş kaydetme programlarını engellerken en yeni dijital kimlik hırsızlığı önleme teknolojileri de zararlı siteleri anında engeller. Bütünleşik şifre yönetim programı, formları ve giriş bilgilerini otomatik doldurur ayrıca güçlü şifreler oluşturur.

Merkezi güvenlik yönetimi

Kaspersk PURE’un Kontrol Merkezi ağınızın korunma durumunu kontrol etmenizi ve sisteminizi ağdaki herhangi bir PC den yönetebilmenizi sağlar. Taramalar başlatabilir, yedeklerinizi organize edebilir ve dahili faaliyet kaydetme sistemi ile diğer kullanıcıların çevrimiçi ve genel erişimlerini görüp sınırlayabilirsiniz.

En İleri tam güvenlik

Kaspersky PURE, ağınızdaki PC’lerin nasıl ve ne zaman kullanılacağına karar vermenizi sağlar. Aile bireyleri ve diğer ağ kullanıcıları için PC’lerin, Internetin ve uygulamaların kullanımının kontrolüne imkan verir. Gelişmiş Ebeveyn Kontrolüm fonksiyonu ile çevrimiçi olduklarında onları, tehlikeli ve saldırgan içeriklerden korur.

          indireceğiniz Kaspersky PURE türkçe yama dil eklentisi ile Kaspersky PURE programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Kaspersky PURE TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Kaspersky PURE Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Kaspersky PURE programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Kaspersky PURE programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Kaspersky PURE Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky PURE\Pure TRyama" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Daha sonra Kaspersky Pure'yi açarak sol üsttteki "settings" butonuna tıklayın. Açılan pencereden "Appearance" seçeneğine tıklayın. "Use alternative skin" kutucuğunu işaretleyin. "Browse" butonuna tıklayın. Kaspersky Pure Türkçe Yamasını kurduğunuz klasörü seçin. (varsayılan olarak C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky PURE\Pure TRyama). "Apply" butonuna tıklayın. Eğer işlemleri sırasıyla doğru bir şekilde yaptıysanız Programın Türkçe olduğunu göreceksiniz.
Kaspersky PURE Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Kaspersky PURE Özellikleri , Kaspersky PURE TR yama , Pure Türkçe Yama ,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (2.29 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (3388)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...