Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Sniper Ghost Warrior
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Sniper Ghost Warrior                                          

Sniper Ghost Warrior Türkçe Yama

Yayın tarihi

13 Kasım 2010 Cumartesi

Hazırlayan

 ByCambaz Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

alcatraz, art of murder, battlestrike, chronicles of mystery, code of honor ve combat wings gibi oyunların yapımcısı olan city interactive; oyun konusundaki tüm birikimlerini sniper ghost warrior üzerinde birleştirmiş ve ortaya mükemmel bir oyun çıkmış. xbox 360, playstation 3 ve pc için ayrı ayrı tasarlanan sniper: ghost warrior, fps (first person shooter) tarzı bir yapımdır. yani türkçe'siyle keskin nişancı oyunudur.

tüm sniper (keskin nişancı) tarzı oyunların en önemli silahı olan suikast tüfeği, sniper ghost warrior oyununda da en önemli silahınız olacak. gerçek bir suikastçı gibi pusu kuracak, saklanacak ve hedefe odaklanıp, uzaktan avlayacaksınız. bir suikastçının en önemli özelliği hiç şüphesiz ki sessiz bir şekilde gizlenerek hedefe yaklaşmaktır. görüş alanınıza giren hedefi dürbünlü tüfeğinizle uzaktan avlamaksa artık sizin maharetinize kalmış birşey.

          oyun tropik adalarda deniz, kum, güneş ve tabiki bol miktarda düşman olan ortamlarda geçiyor. en başta iyi bir sniper olabilmek için bir takım eğitimlerden geçmeniz gerekiyor. silah atış talimleri ile tahta hedefler üzerinde hedef bulma gizlenme ve yok etme eğitimlerinin ardından gerçek düşmanla karşılaşma vaktiniz geliyor. sniper: gw senaryosunda sgt. tyler wells isimli bir askeri oynayacaksınız. 

          oyunun ilk bölümünde operasyona paralel olarak eğitimlerinde devam ettiğini göreceksiniz. tırmanma, gizlenme, silah kullanma teknikleri ve hareket tarzı ile ilgili öğrenme sürecide devam edecek. ileriki aşamalarda artık öğrendiklerinizle profesyonelce hareket etmeniz gerekecek. yoksa hiç beklemediğiniz bir anda kurşunların hedefi olursunuz. düşmanlarınız arasındaki haberleşme tekniklerinin ne derece geliştiğinide hesaba katmanız gerekecek. silahınızda yani suikast tüfeğinizde genelde susturucu olacak bunun yanında yine susturuculu bir tabanca ve bir de komando bıçağına sahip olacaksınız.

          bazı görevlerde keskin nişancı kimliğinizden sıyrılıp komando giysilerinizi giyecek ve otomatik silahlarınızla ortalığı birbirine katabileceksiniz. elbetteki hayatta kalmak şartı ile.

          indireceğiniz sniper ghost warrior türkçe yama dil eklentisi ile sniper: ghost warrior oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. sniper ghost warrior tr yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

sniper ghost warrior türkçe yama kurulumu

          yamayı kurmaya başlamadan önce sniper ghost warrior oyununu tamamen kapatmalısınız. programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. türkçe yamayı sniper: ghost warrior oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. varsayılan olarak sniper: gw türkçe yama dil eklentisi "c:\program files\city interactive\sniper ghost warrior\game" klasörüne kurulacaktır. eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, türkçe yamanın kurulumu sırasında gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          kurulum tamamlandıktan sonra, oyunu açarak oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin,

          not: her ihtimale karşı "c:\program files\city interactive\sniper ghost warrior\game\dataen.pak" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. eğer sniper ghost warrior tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Sniper Ghost Warrior Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
SGW TR Yama , Sniper Ghost Warrior TR Yama , Sniper GW TR , Sniper: Ghost Warrior Türkçe , Suikast Tüfeği ,Yorumlar (5)
Yama Boyutu (1.2 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (20907)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...