Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Tomb Raider Legend
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Tomb Raider Legend                                            

Tomb Raider Legend Türkçe Yama

Yayın tarihi

06 Kasım 2010 Cumartesi

Hazırlayan

 Tomb Raider FAN Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Crystal Dynamics yazılım firmasının bir ürünü olan ve Eidos Interactive tarafından dağıtımı yapılan Tomb Raider Legend, Aksiyon tarzı bir oyundur. Televizyon ekranlarından tanıdığımız Lara Croft, o olağan üstü hareketleri ve silahşör yapısıyla bilgisayar ekranlarında boy gösteriyor.

Öncelikle sizlerle Lara Croft'un hikayesini paylaşmak istiyorum: Lara Croft henüz 9-10 yaşlarında bir çocukken, annesiyle birlikte bindikleri uçak Nepal'de (Himalayalar) düşmüştür. Kazadan sağ olarak kurtulan anne ve kız etrafta bulunan bir tapınağa sığınırlar. Ateş yakmak için çalı çırpı arayan Lara esrarengiz bir odaya girer. Bu gizemli odada büyük bir sütun ve sütuna saplanmış bir kılıç görür. Yanlışlıkla kılıca dokunan Lara, bir mekanizmanın çalışmasına neden olur. O sırada odaya gelen annesi Lara'yı uzaklaştırarak kılıcı yerinden çeker. Çekme ile birlikte annesi büyük bir ışık ile birlikte ortadan kaybolur. Korkuya kapılan Lara soğuk kanlı davranarak başına gelenlerin resmini çizer ve odadan ayrılır.

Yıllar sonra Lara, bir araştırma için üniversiteki arkadaşlarıyla birlikte Peru'ya gider. Bir mağarayı inceleyen ekip birşeylerin ters gittiğini fark eder ancak artık çok geçtir. Çıkış yolu kapanan mağara da herkes esrarengiz bir yaratık tarafından tek tek öldürülmektedir. Lara ve arkadaşı Amanda yaratıktan kaçmayı başarırlar ancak köşeye sıkışırlar. Duvardaki ışıldayan bir taşı fark eden Amanda can havliyle taşı çeker, ve yaratık yok olur. Fakat o anda mağara sallanmaya ve bir taraftan da su ile dolmaya başlar. Koşarak çıkışa doğru ilerleyen Lara kurtulmayı başarır ancak üzerine çöken kayaların altında kalan Amanda'yı kurtaramaz.

Bu olay Lara'yı çok değiştirmiş ve içindeki maceracı ruhu ortaya çıkarmıştır. Annesinin izini bulabileceğini düşünen Lara araştırmalara başlar. Yıllar sonra maceradan maceraya koşan bir arkeolog olarak karşımıza çıkar. Bir gün, arkadaşı Amanda'nın da yaşıyor olabileceğini düşünen Lara, Amanda 'yı aramaya başlar ve haklı olduğunu anlar. Amanda mağaradan tekbaşına kurtulmayı başarmıştır. Ancak bu kazada birtakım güçler Amanda'yı değiştirmiştir. Mağaradan gizemli taş sayesinde kurtulan Amanda artık karanlık bir kişiliğe bürünmüştür. Amanda, Lara 'yı başına gelenlerden sorumlu tutmaktadır. Aynı zamanda, sahip olduğu taşı kullanarak mağarada karşılaştıkları yaratığın şekline girebilen Amanda, Excalibur adlı tarihi çok eskilere dayanan güçlü bir kılıca sahip olarak dünyayı ele geçirmek istemektedir. Bu kılıç, aynı zamanda Lara 'nın annesinin yok oluşunu araştırmak için peşine düştüğü kılıçtır.

Tomb Raider: Legend’de işe yıllar önce ölen annenizin ölüm nedenini araştırmakla başlıyorsunuz. Oyun ilerledikçe aslında tüm yaşananların altında Kral Arthur’un tarihi kılıcının olduğunu öğreneceksiniz. Sırları ortaya çıkarabilmek için Lara Croft’un annesinin öldüğü tapınağı araştırmanız gerekecek. Buraya girebilmek için Arthur'un kılıcını oluşturan parçaların tamamına ihtiyacınız olacak. Kılıcı oluşturan parçalar dünyanın çeşitli ülkelerine dağılmış durumdadır. Sizde kılıcı meydana getirebilmek için Lara Croft’u rolüyle Bolivya, Gana, Kazakistan gibi değişik ülkelere gidip araştırmalar yapacaksınız.

Tomb Raider Legend Türkçe Yama Özellikleri

  • Tüm oyuniçi ve sinematiklerdeki altyazılar Türkçeleştirildi 
  • İpucu ve PDA bilgileri Türkçeleştirildi
  • Tüm menü içerikleri Türkçeleştirildi
  • Kıyafetler arasında bulunan İngiliz Bayraklı kıyafet, Türk Bayraklı kıyafet ile değiştirildi.

          indireceğiniz Tomb Raider Legend türkçe yama dil eklentisi ile Tomb Raider Legend oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Tomb Raider Legend TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Tomb Raider Legend Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Tomb Raider Legend oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Tomb Raider Legend oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Tomb Raider Legend Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Tomb Raider Legend\" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

           Yamayı yükledikten sonra oyuna girip Ayarlar/Dil, seçeneğinden altyazıyı -Türkçe olarak ayarlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Tomb Raider Legend\" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Tomb Raider Legend tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Tomb Raider Legend Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Tomb Raider Legend Konusu , Tomb Raider Legend Oyun İnceleme , Tomb Raider Legend Sırları , Tomb Raider Legend TR Yama , Tomb Raider Türkçe Yama , Tomb Raider: Legend Türkçe Yama ,Yorumlar (2)
Yama Boyutu (846 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (5637)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...