Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

BlueSoleil 8
TRyama.Net Yamalar Araçlar BlueSoleil 8                                                        

BlueSoleil 8 Türkçe Yama

Yayın tarihi

13 Eylül 2010 Pazartesi

Hazırlayan

 ufuk Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Bluetooth teknolojisine sahip bilgisayarlarda kullanılabilen Bluesoleil windows tabanlı profesyonel bir Bluetooth uygulamasıdır.

Bluesoleil, Bluetooth ya da wireless özelliği olan cihazlarınızı bilgisayar aracılığı ile kontrol edebilmenizi sağlıyor. Özellikle Bluetooth ve kablosuz özellikli cihazlarınızı kontrol etmekte zorlanıyorsanız, bilgisayarınızla bağlayamıyorsanız mutlaka bluesoleil programını denemelisiniz.

Yeni Bluetooth 3.0 teknolojisiyle donatılan Bluesoleil 8 oldukça yüksek hızda veri iletişimi sağlıyor. Cep telefonu, faks, yazıcı, kulaklık, mouse, klevye, ipod gibi Wireless ya da Bluetooth özellikli cihazlarınızı kolayca bilgisayarınıza bağlar ve veri alışverişi sağlar. MP3 çalar, Ipod, cep telefonu gibi mobil cihazlarınıza müzik , film, resim gibi multimedia dokümanlarını; adres defteri ve mesajlarınızı kablosuz olarak yüklemenize ve bu dosyaları yönetmenize imkan sağlar.

          indireceğiniz BlueSoleil 8 türkçe yama dil eklentisi ile BlueSoleil 8.0.338.0 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. BlueSoleil 8 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

BlueSoleil 8 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce BlueSoleil 8 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı BlueSoleil 8 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak BlueSoleil 8 Türkçe yama dil eklentisi "C:\Windows\System32" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, BlueSoleil 8.0.338.0 Türkçe yama dil eklentisinin kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Windows\System32\Bs2Res.dll" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer BlueSoleil 8 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

          Kurulum sırasında BlueSoleil programı tam olarak kapatılamazsa program Türkçe olmayacaktır. Bu nedenle kurulumda sorun yaşayan kullanıcılar, aşağıdaki linkte verilen Unlocker 1.9.0 programını indirerek dosyayı sorunsuz şekilde yenisiyle değiştirebilirler.

Unlocker 1.9.0 indirme linki

 
BlueSoleil 8 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Blue Soleil 8.0 Türkçe Yama , BlueSoleil 8 TR yama , BlueSoleil 8.0.338.0 Türkçe Yama , Bluetooth Programları , Bluetooth Türkçe Yama , Cep Telefonunu Wireless ile Bağlama , Wireless ile telefon bağlantısı ,Yorumlar (3)
Yama Boyutu (183 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (3970)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...