Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

S.T.A.L.K.E.R Call Of Pripyat
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları S.T.A.L.K.E.R Call Of Pripyat                                 

S.T.A.L.K.E.R Call Of Pripyat Türkçe Yama

Yayın tarihi

07 Ağustos 2010 Cumartesi

Hazırlayan

 themanyax Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

GSC Game S.T.A.L.K.E.R. serisiyle çok önemli bir çıkış grafiği çiziyor. Bir çok oyuncu tarafından beğenilen ve takdir edilen S.T.A.L.K.E.R. serisi Bir nükleer santral patlaması sonrası yaşananları konu ediniyor. S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl ile başlayan süreç S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky ile devam etti ve S.T.A.K.E.R Call Of Pripyat ile final sürümüne ulaştı. Ek paketlerle oyunda yeni maceralar arayıp başınızı derde sokabiliyorsunuz. Her ek paket aslında bir önceki maceranın devamı niteliğinde olup önceki bilinmeyenlere ışık tutan gizemli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat, ilk oyununun bittiği zaman diliminden hemen sonrasını konu alıyor sadece yaşanan bölge biraz daha farklı. Yeni macerada işler biraz daha resmi olarak işiliyor. Bir grup asker planlı bir operasyon için bölgeye yollanıyor. Öncelikle bir özel tim havadan bölgenin haritasını çizmek için görevlendirilmiştir. Bu görev sayesinde yapılacak araştırmaya destek verilebilecektir. Ancak terslikler bitmek bilmiyordur. Bölgeye harita çıkarmak için gönderilen özel timleri taşıyan helikopter bilinmeyen bir nedenle düşmüştür. Olaya müdahlae eden komuta merkezi kazanın sebebini araştırmak ve arama kurtarma faaliyetleri için helikopterin düştüğü bölgeye uzman bir askeri ekip gönderir. Bu arada Ukrayna gizli servisi ise bu olayın perde arkasını araştırmak için kendi ajanını gizlice bölgeye ulaştırır ve hikâye başlar.

S.T.A.L.K.E.R Call Of Pripyat Türkçe Yama Özellikleri

  • Bu yama ile %98 oranında türkçeleştirme hedeflenmiştir.
  • Özel isimler, mekan isimleri, birlik isimleri ve kimi kılastmalar, oyunun anlam bütünlüğünün korunması için bazı yerlerde olduğu gibi bırakılmış, gerekli görülen yerlerde parantez () içerisinde anlamları belirtilmiştir ve bazı yerlerde de çevirilmiştir.
  • Yama hazırlanırken oyunun 1.6.1 patchi ile denemeler yapılmış herhangi bir sorun ile karşılaşılmamıştır.
  • Yama oyunun sade (modsuz) halini içermektedir. O yüzden oyunun doku ve müzik modları hariç, oynanışını, yapısını değiştiren, oyuna farklı özellikler ekleyen modlar ile sorun çıkarabilir. Bu durumlardan kaçınmak için yamayı modları kurduktan sonra en son işlem olarak kurmak olacaktır.
  • Diğer modlar ile oluşacak sorunlarda, kurulu modların kaldırılması ile sorunlar çözülebilir.

          indireceğiniz S.T.A.L.K.E.R Call Of Pripyat türkçe yama dil eklentisi ile STALKER Call Of Pripyat oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. S.T.A.L.K.E.R Call Of Pripyat TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

S.T.A.L.K.E.R Call Of Pripyat Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce S.T.A.K.E.R Call Of Pripyat oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı S.T.A.L.K.E.R COP oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak S.T.A.L.K.E.R Call Of Pripyat Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer S.T.A.L.K.E.R COP tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
S.T.A.L.K.E.R Call Of Pripyat Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
COP TR , S.T.A.L.K.E.R Call Of Pripyat TR yama , S.T.A.L.K.E.R COP Türkçe Yama , STALKER Call Of Pripyat TR Yama ,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (2 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (5385)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...