ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl                             

S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl Türkçe Yama

Yayın tarihi

04 Temmuz 2010 Pazar

Hazırlayan

 themanyax Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

GSC Game World oyun firmasının ilk ürünü olan S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl, konusunu çernobil nükleer santrali patlamasından alıyor. Türkiye olarak en çok etkilenen ülkelerden birisi olarak Çernobil faciasını hepimiz iyi biliriz. 2007 yılında THQ tarafından dağıtımı yapılan oyun FPS tarzı bir aksiyon oyunudur.Oyunun konusu şöyle gelişiyor.

Yasak bölge olan Chernobyl santralinde 2006 yılında yeni bir nükleer patlama meydana gelir. Aslında ilk patlamanın ardından kapatılan Çernobil nükleer santralinde meydana gelen bu patlama beklenmiyordu. Çünkü kayıtlara göre santral tamamen boşaltılmış ve atıl vaziyetteydi. Akıllara hemen yeni patlamaya neyin sebep olduğu sorusu gelmeye başlıyor. Çevrede güvenlik önlemleri alan ordu birlikleri ilk patlamanın aksine bölgede bazı anormallikler olmaya başladığını gözlemler. Patlama sonucu etrafta tuhaf değişimler, saatlerin ilerlememesi, yer çekiminde dengesizlik gibi bir takım olaylar cereyan eder. Tüm bunların ötesinde etrafta nereden geldiği belirlenemeyen canavar kol gezmeye başlamaıştır.

          Olayın üzerinde 6 yıl geçmesine rağmen tuhaf olaylar üzerindeki sis perdesi hâla aralanmamıştır. Rus ve ukraynalı bilim adamları bu olayı çözmek için olanca güçleriyle çalışmaktadırlar. Bu konuda en büyük yardımcıları ise STALKER olarak adlandırdıkları maceracılardır. Bu insanlar bölgenin içlerine dek girip sırları çözmeye, buldukları tuhaf oluşumlardan örnek toplamaya çalışırlar. Tabii kısa sürede bu iş ticarete dökülür, çünkü bölgeyle ilgilenenler sadece Ukraynalı bilim adamları değildir.

          Oyunda size düşen görev ise bu macera perestlerden birisi olarak adım adım Chernobyl'in içine girecek, sır perdesini aralamaya çalışacaksınız.

          indireceğiniz S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl türkçe yama dil eklentisi ile S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl TR Yama , S.T.A.L.K.E.R. SOC TR Yama , S.T.A.L.K.E.R. Türkçe Yama , Shadow of Chernobyl Türkçe Yama , STALKER Shadow of Chernobyl Türkçe Yama ,Yorumlar (4)
Yama Boyutu (13.3 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (8885)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...