ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Registry Mechanic 9
TRyama.Net Yamalar Araçlar Registry Mechanic 9                                                 

Registry Mechanic 9 Türkçe Yama

Yayın tarihi

22 Haziran 2010 Salı

Hazırlayan

 Ahmet TURAN Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Registry Mechanic, dalında ödül almış bir sistem bakım ve onarım programıdır. Bir çok bilgisayar kullanıcısının yıllardır vazgeçilmezi arasında yer alan program ile Windows kayıt defteri (registry) ayarlarında iyileştirme (optimize) yapabilirsiniz.

Windows işletim sistemi, çalışma prensibi olarak bilgisayarda yapılan tüm program ekleme, program kaldırma, donanım bilgileri, yetkilendirme, ayar ve tercihleri registry (kayıt defteri) adını verdiği bir kütükte saklıyor. Bilgisayar ilk yüklendiği zamanlarda mükemmel bir performans ortaya koyarken, zamanla yavaşlamaya ve sorunlar çıkarmaya başlar. Bu durum bir çok kullanıcı için büyük bir problem teşkil eder ve çözüm olarak format atmaya kadar uzayan bir takım olayları beraberinde getirir.

Sistem kayıt defterinde değişiklik yapmak uzmanlık isteyen bir durumdur. Hatalı bir giriş ya da yanlış bir silme işlemi nedeni ile bilgisayarınız bir daha açılmayabilir ya da büyük veri kayıplarına neden olabilirsiniz. Eğer bilgisayar konusunda yeterli deneyime sahip değilseniz bu tür değişikliklere bulaşmamanızı tavsiye ederiz. Bu konuda uzman ihtiyacınızı ise işte konumuza bahis olan Registry Mechanic gibi programlarla gidermenizi salık veriyoruz.

Registry Mechanic basit birkaç fare tıklamasıyla bozulan sistem ayarlarınızı onarabilir ve iyileştirebilirsiniz. Bilgisayarınızın yavaşlamasında, sık sık hata mesajları üretmesinde ve mavi ekran tablolarının genel sorumlusu bozulan kayıt defteri değerleridir. Registry bakım ve onarım araçları kullanarak sistemizi bu tarz hatalardan arındırabilir ve genel olarak sistem performansını en üst düzeyde tutabilirsiniz.

Registry Mechanic bilgisayarınızı ilk günkü duruma getirebilmek için mükemmel algortimalar ve fonksiyonlar içerir. Program vasıtasıyla ister seçtiğiniz bakım araçlarını, isterseniz genel bir temizlik için program tercihlerini kullanabilirsiniz. Registry Mechanic yaptığı tüm değişiklikleri otomatik olarak yedeklemektedir. Eğer bakım sonrası bilgisayarınızın performansında değişiklik olmadığını veya bazı sistem ayarlarının değiştiğine inanıyorsanız yedek ünitesinde yapılan değişiklikleri geri yükleyebilirsiniz.

Registry Mechanic 9 Programının Başlıca Özellikleri

  • Kayıt defterinde oluşan hataları bularak bu hataların düzeltilmesini ve bu sayede daha sağlam ve kararlı bir sisteme kavuşmanızı sağlar.
  • Sistemdeki mevcut yazılımlar ile kayıt defteri girdilerini karşılaştırarak gereksiz girdilerin silinmesini bu sayede temiz bir kayıt defterine sahip olmanızı sağlar.
  • "Program Ekle-Kaldır"da sistemden kaldırıldığı halde adı yazan programların buradaki kalıntılarını siler.
  • Sisteminizdeki DLL dosyalarını tarayarak gereksiz olanların silinmesini sağlar.
  • Sisteminizi açtığında kendiliğinden çalışmaya başlayan (başlangıç öğesi olarak tabir ettiğimiz) bir programı sistemden kaldırıdığınızda halen başlangıç öğesi olarak duranları siler.
  • Masaüstünde ya da çeşitli bölümlerde gereksizce yer işgal eden kısayolları temizler.
  • Ayrıca gereksiz windows yazı tipi, geçici dosyalar (temp dosyası), hatalı dosya uzantısı girdilerini de temizler.
  • Tüm bu işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirir.

          indireceğiniz Registry Mechanic 9 türkçe yama dil eklentisi ile Registry Mechanic 9 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Registry Mechanic 9 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Registry Mechanic 9 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Registry Mechanic 9 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Registry Mechanic 9.0 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Registry Mechanic 9.0 Türkçe yama dil eklentisi 64 bit işletim sistemlerinde "C:\Program Files (x86)\Registry Mechanic" klasörüne, 32 bit işletim sistemlerinde "C:\Program Files\Registry Mechanic" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Registry Mechanic\data" ve "C:\Program Files\Registry Mechanic\ref" klasörlerinin birer yedeklerini almanızı öneriyoruz. Eğer Registry Mechanic 9.0 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeklere ihtiyacınız olacaktır.
Registry Mechanic 9 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Bilgisayar Hızlandırma Programı , Kayıt Defteri Ayralarını Otomatik Yapma , PC Bakım , Registry Bakım Araçları , Registry Mechanic 9 TR Yama , Registry Mechanic 9.0 Türkçe Yama , Registry Mechanic Türkçe Yama , Sistem Bakım Ve Onarım Programları ,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (317 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (3227)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...