ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Adobe Dreamweaver CS4
TRyama.Net Yamalar Web Tasarım Adobe Dreamweaver CS4                                           

Adobe Dreamweaver CS4 Türkçe Yama

Yayın tarihi

20 Nisan 2010 Salı

Hazırlayan

 Serhat ARKAN Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Web tasarım programlarının en başlarında yer alan Adobe Dreamweaver, yeni teknolojiler geliştirmesi ve gelişen web teknolojilerine anında uygun çözümler geliştirmesiyle göz dolduruyor. Adobe yazılım devi, photoshop, dreamweaver, Flash gibi tüm dünyaca kabul görmüş programlarıyla artık web standarlarını belirliyor.

En yeni internet teknolojilerini bünyesinde barındıran Adobe Dreamweaver CS4, görsel özellikleri, kolay kullanım sağlayan arayüz, fonksiyonel tasarım araçları ile bu alandaki bir numaralı yazılım olduğunu kanıtlıyor.

 

Adobe Dreamweaver CS4 Programın Başlıca Özellikleri

Canlı Görünüm
Dreamweaver CS4'teki yeni Canlı Görünüm ile koda doğrudan erişim sağlarken bile web sayfalarınızı gerçek dünya tarayıcısı koşulları altında tasarlayın. Kodda yapılan değişiklikler işlenen görünüme anında yansıtılır.

Ajax ve JavaScript çerçeveleri için kod ipuçları
JavaScript hücre nesneleri ve temel veri türleri için geliştirilmiş destekle daha etkili JavaScript yazın. Dreamweaver CS4'ün genişletilmiş kodlama işlevselliğini jQuery, Prototype ve Spry içeren sık kullanılan JavaScript çerçevelerini dahil ederek kullanın.

İlgili Dosyalar ve Web Gezgini
Kod görünümündeki kaynağı ve ana sayfanın Tasarım görünümünü görmek için İlgili Dosyalar çubuğundaki dahil edilmiş herhangi bir dosyayı tıklatın. Yeni Kod Gezgini özelliği geçerli seçiminizi etkileyen CSS kaynak kodunu gösterir ve ona hızlıca ulaşmanıza olanak sağlar.

En iyi CSS uygulamaları
Kod yazmadan en iyi CSS uygulamalarını kullanın. Özellikler panelinde yeni CSS kuralları oluşturun ve her özelliğin hangi stil basamağında olduğuna dair açık ve basit açıklamalar elde edin.

Yeni kullanıcı arabirimi
Paylaşılan bir kullanıcı arabirimi tasarımıyla tüm Adobe Creative Suite® 4 uygulamalarında daha hızlı ve akıllı bir şekilde çalışın. Çalışma alanı geçiciyle bir çalışma ortamından sonrakine hızlıca geçin.

HMTL veri kümeleri
Veritabanı veya XML kodlamada ustalaşmak için zaman kaybetmeden dinamik veri gücünü web sayfalarınıza entegre edin. Spry Veri Kümeleri basit HTML tablo içeriğini etkileşimli veri kaynağı olarak tanır.

Adobe Photoshop® Akıllı Nesneler
Bir görüntü oluşturmak için Dreamweaver'da herhangi bir Photoshop PSD belgesini ekleyin. Akıllı Nesne, kaynak dosyaya sıkı bir şekilde bağlanmıştır. Kaynak görüntünüzde değişiklikler yapın ve Photoshop'u açmadan Dreamweaver'da güncelleyin.

Subversion® entegrasyonu
Sitenizi güncelleyin ve değişiklikleri doğrudan Dreamweaver'dan kontrol edin. Dreamweaver, daha güçlü teslim etme ve teslim alma deneyimi için CS4 Subversion yazılımıyla entegre olur.

Adobe AIR™ yaratma desteği
HTML ve JavaScript tabanlı Adobe AIR uygulamalarını doğrudan Dreamweaver içinde oluşturun. Dreamweaver uygulamasından çıkmadan AIR uygulamalarının önizlemesini yapın. AIR paketleme ve kod imzalama özellikleriyle yayılmaya hazır Adobe AIR uygulamanızı alın.

          indireceğiniz Adobe Dreamweaver CS4 türkçe yama dil eklentisi ile Adobe Dreamweaver CS4 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Adobe Dreamweaver CS4 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Adobe Dreamweaver CS4 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Adobe Dreamweaver CS4 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Adobe Dreamweaver CS4 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız.

          Not: Her ihtimale karşı orjinal "Configuration" ve "resources" klasörlerinin birer yedeklerini almanızı öneriyoruz. Eğer Adobe Dreamweaver CS4 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeklere ihtiyacınız olacaktır.
Adobe Dreamweaver CS4 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Adobe Dreamweaver CS4 TR Yama , Ajax Programı , CSS, HTML, XHTML, AJAX , Dreamweaver CS4 Türkçe Yama , Html Düzenleme Programı ,Yorumlar (1)
Yama Boyutu (2.58 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (12945)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...