Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Command & Conquer 4: Tiberian Twilight                        

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight Türkçe Yama

Yayın tarihi

19 Nisan 2010 Pazartesi

Hazırlayan

 Rahmi YILDIZ Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Tiberium Savaşları ile köhneyen dünya, 2062 yılında hayallerde bile görülemeyecek bir gelişmeye tanık oldu. İnsanlığın o ana kadar görmediği tek şey barıştı ve o da gerçekleşecekti. İki düşman, GDI ve Nod yetkilileri ateşkes antlaşmasını konuşmak için bir araya geldi. Onca yıl süren şiddetli mücadelenin ardından, insanlığın Nod’ların kadim lideri Kane’nin öncülüğünde huzur bulacağı kimin aklına gelirdi? Sağlanan birliktelik bilim adamlarının telkinleri ve yapılan araştırmalar sonucu Tiberium Kontrol Ağı’nın (TCN) oluşmasına vesile oldu.

TCN dünyanın büyük bir bölümünü yaşanmaz hale getiren Tiberum’un yayılması önlenmişti, artık Tiberium korkulan bir madde değildi. Hatta dünyaya verdiği zararı aynı şekilde telafi etmesi için TCN bünyesinde bilimsel araştırmalarda kullanıldı. Her şey o kadar seyrinde ilerliyordu ki bazı kesimler Kane’nin bir planının olduğu kanısına kapıldı. Hatta bazı fanatik GDI ve Nod grupları büyük bir hevesle savaşın tekrar başlamasını bekliyordu. Savaşı arzulayan Nod taraftarları Kane’nin barışa öncü olmasını kaldıramamış ve onu inkar etmeye başlamıştı. Hatta Kane’e rakip olacak biri türedi, Gideon etrafına topladığı yandaşları ile bu barışa dur demek için çeşitli girişimlerde bulundu.

          indireceğiniz Command & Conquer 4: Tiberian Twilight türkçe yama dil eklentisi ile Command & Conquer 4: Tiberian Twilight oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Command & Conquer 4: Tiberian Twilight TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce CC 4 TT oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı C&C 4 Tiberian Twilight oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak C&C 4 TT Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Electronic Arts" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Kurulum tamamlandıktan sonra CNC4 dosyasını açın. config dil dosyanız: seçeneğinden CNC4_Turkish.SkuDef dosyasını seçin ve oyuna başlayın.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Electronic Arts\Command & Conquer 4 Tiberian Twilight\Data" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer CC 4 TT tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Command & Conquer 4: Tiberian Twilight Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
C&C 4 TR yama , C&C 4 Türkçe Yama , CC 4 Tiberian Twilight Türkçe Yama , Command & Conquer 4: Tiberian Twilight TR yama ,Yorumlar (4)
Yama Boyutu (8.06 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (9162)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...