Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

S.T.A.L.K.E.R Clear Sky
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları S.T.A.L.K.E.R Clear Sky                                       

S.T.A.L.K.E.R Clear Sky Türkçe Yama

Yayın tarihi

13 Nisan 2010 Salı

Hazırlayan

 NeCcko (N.U.T) Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

GSC Game tarafından üretilen S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky, ilk oyun olan S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl oyununu devamı niteliğinde bir yapımdır. ilki 2007 yılında piyasaya sürülen S.T.A.L.K.E.R., ikinci serisi S.T.A.L.K.E.R Clear Sky ile yoluna devam ediyor. ilk serinin konusu çernobil faciasından esinlenerek oluşturulmuştu. İkinci oyunda ise konu, ilk oyundan bir önce ortaya çıkan olaylardan derlenmiştir.

Oyunda bir Stalker karakterini canlandıracaksınız. Oyun esnasında Strelok’un başına Zone’a yaptığı ilk seyahatte neler geldiğini ve nasıl oldu da ilk oyunun başındaki o ölüm kamyonunda kendisini bulduğunu öğrenme şansını yakalayacaksınız. İkinci oyun bizlere çernobil patlaması gerçeğini  tekrardan hatırlatacak.

          S.T.A.L.K.E.R Clear Sky oyununda bir çok örgüt ve grup, güçlü “artifact”lerin peşinde bölgede birbirleri ile mücadele etmekte. Oyun boyunca sekiz farklı örgütten birini seçebiliyorsunuz, bu örgütler sürekli toprak, kaynak ve bilimsel puan uğruna birbirleri ile savaşmaktadırlar. Daha fazla toprak elde ettikçe daha fazla örgüt üyeniz oluyor, daha fazla kaynak elde ettikçe daha fazla paranız oluyor. Bilimsel puan topladıkça, araştırma merkezleri gibi, daha fazla teknolojik donanıma, silah vb şeylere sahip oluyorsunuz. Bir örgütte yeteri kadar zaman harcadıktan sonra başına geçip diğer örgütlerin ana üslerine yağma saldırıları düzenleyebiliyorsunuz.

          indireceğiniz S.T.A.L.K.E.R Clear Sky türkçe yama dil eklentisi ile S.T.A.L.K.E.R Clear Sky oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. S.T.A.L.K.E.R Clear Sky TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

S.T.A.L.K.E.R Clear Sky Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı S.T.A.L.K.E.R Clear Sky oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Türkçe yama dil eklentisi 32 bit işletim sistemlerinde "C:\Program Files\Deep Silver\S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky" klasörüne, 64 bit işletim sistemlerinde "C:\Program Files (x86)\Deep Silver\S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Notlar:

  1. Windows Vista ya da Windows 7 kullanıyorsanız. indirdiğiniz "S.T.A.L.K.E.R._Clear_Sky.rar" dosyası içerisindeki "fsgame.ltx" dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine atın. Yani oyun C'de kurulu ise "C:\Program Files\Deep Silver\S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky" nin içine atacaksınız. Dosya değişimini onaylayın. (Bu işlemden önce orjinal "fsgame.ltx" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz.)
  2. Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Deep Silver\S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
  3. Oyuna girdikten sonra klavyenin çalışmaması gibi bir sorun ile karşılaşırsanız çözüm şu şekilde olacaktır. Oyunu açın ve intronun geçmesini bekleyin. İntro bitince ana menudeki seçenekler > kontroller kısmından varsayılan'ı tıklayın sonra kullan'a tıklayın. Sorun düzelecektir.
S.T.A.L.K.E.R Clear Sky Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
S.T.A.L.K.E.R Clear Sky TR yama , S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky , STALKER Clear Sky TR Yama , STALKER Clear Sky Türkçe Yama ,Yorumlar (1)
Yama Boyutu (811 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (4457)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...