Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

The Saboteur
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları The Saboteur                                                  

The Saboteur Türkçe Yama

Yayın tarihi

21 Şubat 2010 Pazar

Hazırlayan

 TURKISHE Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

II.Dünya savaşı konulu oyunlara bir yenisi daha eklendi The Saboteur. Call of Duty, Brothers in Arms, Medal of Honor gibi popüler oyunlar aslında bize ikinci dünya savaşında konu bırakmamıştı. COD, BIA ve MOH oyunlarından geriye konu kalmayınca dünyaca ünlü oyun yapımcısı Electronic Arts (EA) II.Dünya savaşına farklı bir açıdan yaklaşmayı denedi.

Evet Electronic Arts tarafından geliştirilen The Saboteur; konusunu savaş cephelerinden almıyor. Oyunun konusu Fransanın başkenti Paris sokaklarında geçiyor.

Kahramanımız Sean Devlin, araba ve motorlara düşkün bir İrlanda gencidir. Sean ve ona destek olan arkadaşları Fransa - Almanya sınırında yapılacak olan bir yarışa katılırlar. Bu arada aynı yarışa Almanların ünlü yarışçısı da katılır. Alman yarışçı hile yaparak yarışı kazanır ve Devlin’in hakkını gaspeder. Sean Devlin ve kankası diğerlerinin uyarılarına aldırmadan Alman yarışçının peşine düşerler ve aracını uçurumdan aşağıya yuvarlarlar. Aslında Alman sürücü, göründüğü gibi sadece bir yarışçı değil aynı zamanda tehlikeli bir nazi savaşçısıdır.Sean Devlin'in arkadaşını, onun gözleri önünde öldürürler.

          Bu olaydan sonra irlandalı genç intikam için yemin eder ve oradan ayrılır. Özgürlüğüne kavuştuğunda karşılaştıklarına inanamaz, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Almanya 2. Dünya Savaşını çıkarmıştır.

Sean Devlin zaten sevmediği Almanlardan artık daha çok nefret etmaktedir. Bir gün barda otururken yanına yaklaşan Fransız bir adam ona direnişe katılmasını teklif eder. Paris'teki Nazi işgaline karşı koymayı, Fransız olan rahmetli kankasının en çok isteyeceği şey olarak düşünen Sean, teklifi kabul eder ve oyun başlar.

          indireceğiniz The Saboteur türkçe yama dil eklentisi ile The Saboteur oyununu türkçe olarak oynayaileceksiniz. The Saboteur TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

          The Saboteur türkçe yama dil eklentisi şifre ile korunmuştur. Yamanın kurulu sırasında sizden istenecek şifre: EDELYE.gen.tr

The Saboteur Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce The Saboteur oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı The Saboteur oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak The Saboteur Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Electronic Arts\The Saboteur" klasörüne kurulacaktır. 64 bit işletim sistemlerinde bu klasör "C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Saboteur" klasörü olacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Electronic Arts\The Saboteur\Cinematics" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer The Saboteur tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
The Saboteur Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
2. Dünya Savaşı , II.Dünya Savaşı Oyunları , Saboteur Türkçe Yama , The Saboteur TR yama ,Yorumlar (2)
Yama Boyutu (1.1 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (8119)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...