ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Legendary
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Legendary                                                     

Legendary Türkçe Yama

Yayın tarihi

07 Şubat 2010 Pazar

Hazırlayan

 Erdal SAMUK Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Legendary Spark Unlimited yazılım firması tarafından geliştirilmiş yeni nesil bir oyundur. PlayStation 3, Xbox 360 ve PC ortamları için tasarlanan oyun eski yunan mitolojisini konu edinmiştir.

Oyunda yunan inançlarına göre tanrılar arasındaki dalaşmanın insanlara yansıması ele alınmış. Yunan mitolojisinde pandoranın kutusu, içerisinde kötülükleri ve tehlikeli yaratıkları barındıran açılmaması gereken bir kutudur. Hatta kutunun üzerinde "Bu kutuyu açmayın" yazmaktadır. Ancak insanda bulunan merak (eski yunan inanışlarına göre tanrı Zeus, yine tanrı Prometheus'dan intikam alabilmek için pandoraya merak duygusunu vermiştir.) sonunda bir şekilde bu kutunun açılmasına sebep olmuştur. Pandora yaptığına pişman olmuştur ancak artık kötülük ve herbiri diğerlerinden daha tehlikeli olan yaratıklar dünyaya yayılmıştır. Tüm bunlar yunan mitolojisinden oyunda ise durum şöyle gelişiyor.

          Oyundaki kahramanımız Charles Deckard isimli profesyonel bir hırsızdır. Öyleki Charles Deckard yer altı dünyasında hırsızların efsane kralı olarak bilinir. Kahramanımız her türlü teknolojik bilgiye sahip olup en modern güvenlik önlemleriyle korunan mekanlara bile sessizce sızabilmektedir. Aslında pek tarzı olmamasına rağmen teklif edilen yüksek ücret nedeniyle bir müzeyi soyma işi almıştır.

          Deckard mükemmel bir plan hazırlayarak Pandora'nın Kutusununda bulunduğu müzeye girer. Kutu hakkında bilgi sahibi olmayan kahramanımız yanlışlıkla kutuyu açar ve kutuda hapis olan o şeytani yaratıkların serbest kalmasına sebep olur. Artık insanlar ile mitolojik yaratıklar arasında büyük bir savaş başlamıştır. Alpha Wolf, Werewolf, Minotaur, Nari, Kraken gibi korkunç varlıklar insanlara dehşet saçmaktadır.

          Deckard ise insan oğlunun kurtuluşunun anahtarı olan bir mühür ile kalakalmıştır. Kahramanımıza bundan yapacağı tek bir seçenek kalmıştır. Gizli bir askeri örgütün yardımı ile bu korkunç yaratıklara karşı savaşıp, gerçek ile efsane arasındaki kapıyı mühürlemelidir, yoksa tüm insanlık yok olacaktır.

          indireceğiniz Legendary türkçe yama dil eklentisi ile Legendary oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Legendary TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Legendary Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Legendary oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Legendary oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Legendary Türkçe yama dil eklentisi "C:\legandary\PandoraGame\Localization\INT" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı orjinal "C:\legandary\PandoraGame\Localization\INT" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Legendary tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Legendary Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Legendary TR yama ,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (150 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (3157)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...