ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

USB Disk Security
TRyama.Net Yamalar Güvenlik USB Disk Security                                                  

USB Disk Security Türkçe Yama

Yayın tarihi

16 Ocak 2010 Cumartesi

Hazırlayan

 BenX Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

USB Disk Security soz zamanların en yaygın virüsleri olan Flash bellek virüslerine karşı korunmanın en kolay ve garantili yoludur. Program flash disk, USB stick, flash drive, compact flash card, flash memory, cf card, secure digital card, sd card, thumb drive, pen drive, removable storage, portable storage, ipod, media player gibi aygıtlardan bilgisayarınıza bulaşan .com, .inf, .bat, .vbs, .exe, .PIF vb uzantılı virüs, solucan gibi zararlı yazılımlara karşı tam koruma sağlıyor. Bu program ile tüm flash diskleri güvenle bilgisayarınıza takabileceksiniz. Antivirus programlarına göre oldukca küçük boyutlu ve çok daha hızlı çalışmaktadır.

Bilgisayarınıza flash disk virüslerinden herhangi birisinin bulaştığını anlamanın emareleri vardır. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz. Eğer bilgisyarınızda gizli dosya ve klasörleri göremiyorsanız, sistem dosyalarını görmek istediğiniz halde göremiyorsanız, C D gibi sabit disk bölümlerinden birisine çift tıklayarak aç dediğinizde birlikte aç iletişim kutusu ekrana geliyorsa, bilgisayarınız olması gerekenden daha yavaş açılıyor ya da daha yavaş kapanıyorsa, internet hızınızda belirgin bir düşme varsa, bilgisayarınız kendi kendine e-mail gönderiyorsa, anti virüs programınız kendi kendine kapanıyor ve güncelleyemiyorsanız büyük ihtimalle sizin de bilgisayarınıza bu virüslerden biri ya da bir kaçı bulaşmış demektir.

          Usb Disk Security flash diskler için tam koruma sağlar. Son zamanların popüler flashdisk virüsleri olan autorun.inf, copy.exe, sxs.exe, WSscript.exe, kavo.exe, kavo.dll, kavo1.dll, g2p32s.exe, activexdebugger32.exe, amvo.exe, amvo.dll, amvo0.dll, amvo1.dll, cevko.dll, Bittorrent.exe, ravmone.exe, ravmond.exe, temp32.exe, ravmanlog, autorun.vbs gibi virüslere karşı etkili koruma sağlıyor.

          Usb DiskSecurity ile taşınabilir flash diskleriniz aracılığıyla hızlı bir şekilde yayılan virüslerden korunabilirsiniz. Usb DiskSecurity geri planda sürekli çalışarak gerçek zamanlı koruma sağlar. Flashdisk aygıtınızı usb yuvasına taktığınızda program devreye girer ve eğer varsa flashdisk virüslerini tespit ederek temizler.

          indireceğiniz USB Disk Security türkçe yama dil eklentisi ile USB Disk Security 5.1.0.15 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. USB Disk Security TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

USB Disk Security Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce USB Disk Security programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı kurmak için öncelikle sitemizden indirdiğiniz USB_Disk_Security_TR_Yama.rar dosyasını bir klasöre çıkarın. Daha sonra çıkan USB Disk Security TR Yama.exe dosyasını çift tıklayarak çalıştırın ve kurulumu tamamlayın. Türkçe Yamayı USB Disk Security programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak USB Disk Security Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\USB Disk Security" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, USB Disk Security 5 Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\USB Disk Security\USBGuard.exe" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer USB Disk Security TR Yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
USB Disk Security Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (2)
Yama Boyutu (425 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2884)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...