ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

AAA Logo 1.2
TRyama.Net Yamalar Grafik AAA Logo 1.2                                                         

AAA Logo 1.2 Türkçe Yama

Yayın tarihi

14 Ocak 2010 Perşembe

Hazırlayan

 BenX Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

AAA Logo profesyonel bir Logo tasarım aracıdır. Son yıllarda iş dünyasındaki reklam pastasının büyümesine paralel olarak reklamcılık sektörü de hızla gelişmektedir. Artık her şirketin kendisini temsil eden bir logosu ve web sayfası vardır.

Büyük şirketler için sorun olmamakla birlikte küçük şirketler ya da piyasaya yeni atılan yeni şirketler her harcama kaleminin hesabını yapmak zorundadır. Reklam hazırlamada bu giderler içerisindedir. Eğer kendi logonuzu tasarlayabilirseniz, kendi reklamınızı da hazırlamanız oldukça kolay olacaktır. Bu konuda size yardımcı olabilecek bir çok program sayılabilir. Bunlardan birisi de AAA Logo programıdır. Program kendi logonuzu tasarlamanız için içerisinde bir çok araç barındırır. Kullanımı oldukça kolay olan AAA Logo bünyesinde barındırdığı 100'den fazla hazır logo şablonu ve özel logolarınızda kullanabileceğiniz 8000'den fazla obje ile size oldukça geniş bir şeçenek kitlesi sunuyor.

          AAA Logo ile bir kaç dakika içerisinde şirketinizin logosunu hazırlamak içten bile değil. AAA L ogo profesyonel logolar hazırlayabileceğiniz vektör tabanlı bir logo hazırlama yazılımıdır. Renk seçenekleri ve grafik efektleriyle logoları özelleştirebileceğiniz gibi hazırladığınız logoları anında yazdırabilir ya da internete aktarabilirsiniz. Oldukça geniç yazı tipi (font) ve küçük logo resimleri kütüphanesine sahip olan program, sade ve kolay kullanım sağlayan arayüzü ile de benzerlerine fark atıyor.

          indireceğiniz AAA Logo türkçe yama dil eklentisi ile AAA Logo 1.2 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. AAA Logo 1.2 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

AAA Logo 1.2 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce AAA Logo programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı kurmak için öncelikle sitemizden indirdiğiniz AAA_Logo_1.2.rar dosyasnı bir klasöre çıkarın. Daha sonra çıkan AAA Logo 1.2 Türkçe Yama.exe dosyasını çift tıklayarak çalıştırın ve kurulumu tamamlayın. Türkçe Yamayı AAA Logo programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak AAA Logo 1.2 Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\AAALOGO" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\AAALOGO\lde.exe" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer AAA Logo tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
AAA Logo 1.2 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
AAA Logo TR yama , AAA Logo Türkçe Yama , Logo Hazırlama , Logo Tasarım Programı , Şirket Logosu Hazırlama ,Yorumlar (4)
Yama Boyutu (1 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (7361)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...