ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

LinkCollector
TRyama.Net Yamalar Araçlar LinkCollector                                                       

LinkCollector Türkçe Yama

Yayın tarihi

04 Ocak 2010 Pazartesi

Hazırlayan

 TRyama.Net Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

VSC Software yazılım firmasının ürünlerinden birisi olan LinkCollector popüler bir yer imleri yöneticisidir. Diğer adıyla sık kullanılanlar klasörünüzü organize etmeye yarayan faydalı bir araçtır.

Bir çok kullanıcı kişisel bilgisayarında internet explorer, firefox, opera, safari, google chrome gibi birden fazla internet tarayıcısı kullanıyor. Tüm tarayıcılarda ortak bir yer imi (sık kullanılanlar) klasörü olmadığından her bir tarayıcıda farklı yer imi listeleri oluşmaya başlıyor. Bir süre sonra bu yer imlerini yönetmek sorun olmaya başlıyor. Kullanıcılar tüm tarayıcılarda aynı yer imlerini bulmak ve kullanmak istiyorlar.

          LinkCollector PC bu iş için en ideal çözümlerden birisidir. Program Internet Explorer, Firefox, Opera, Chrome web tarayıcılarında kullandığınız yer imlerini düzenlemenize yardımcı oluyor. LinkCollector 3.2 web tarayıcılarında kullandığınız sık kullanılanları senkronize edebiliyor, düzenleyebiliyor ve güncelleyebiliyor. Programın en güzel özelliklerinden birisi de sık kullanılanlarda bulunan linklerin geçerliliğini kontrol edebiliyor olmasıdır.

          Yer imlerine eklediğiniz web siteleri zamanla yayınlarına son veriyor olabilirler. LinkCollector Açılmayan linkleri tarayıp otomatik olarak ayıklayabiliyor. isterseniz yerimleri içerisinde hızlı bir arama da yapabilirisiniz.

          indireceğiniz LinkCollector türkçe yama dil eklentisi ile LinkCollector PC 3.2 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. LinkCollector TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

LinkCollector Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce LinkCollector programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı LinkCollector PC programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak LinkCollector 3.2 Türkçe yama dil eklentisi C:\Program Files\LinkCollector\language klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Daha sonra programı çalıştırarak Options simgesine tıklayın ve Açılan pencerede Language kısmından English seçeneğini seçin. Program Türkçe olacaktır. Bir sorun olursa bu kısımdaki işlemleri yenileyin.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\LinkCollector\language" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer LinkCollector 3.2 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
LinkCollector Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Bookmark Manager , Link Collector PC TR , LinkCollector 3.2 Türkçe Yama , LinkCollector PC 3 TR yama , LinkCollector PC Türkçe Yama , LinkCollector TR yama , Ölü Linkleri Temizleyen Program , Sık Kullanılanlar Yöneticisi , Yer imleri Yöneticisi , Yer İmlerini Düzenlemek ,Yorumlar (1)
Yama Boyutu (108 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (1676)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...