Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Blacksite Area 51
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Blacksite Area 51                                             

Blacksite Area 51 Türkçe Yama

Yayın tarihi

14 Ekim 2009 Çarşamba

Hazırlayan

 TURKISHE Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Blacksite: Area 51 Midway Games tarafından XBOX 360, PC ve PLAYSTATION platformları için geliştirilmiş bir bilim kurgu oyunudur. Oyun piyasaya sürülen ilk versiyonunda beklenen ilgiyi görmedi. Midway Games uzun bir çalışma sonrası bu yeni sürümde daha iddialı bir şekilde oyun severlerin karşısına çıkıyor. İlk oyunun konusu geçmişten de büyük tepki yaratan Area 51'de ki UFO kazasından sonra Amerikanın bilimsel çalışmalar başlatması ve kasıtlı bir biçimde deneylerin ters giderek uzaylıların koca bir üssü ele geçirmesi, ardından özel bir timin bu olaya müdahale etme çabalarını anlatıyordu.

Area 51 oyununun devamı niteliğinde olan Blacksite Area 51 ile Aeran Pierce ve ekibi yeni bir serüvene atılıyor. işinde çok iyi ve korkusuz bir asker olan Aeran Pierce, Irak'ta başlayan görevi sırasında yaşadığı tuhaf olayların 3 yıl sonra yeniden ortaya çıkması sonucu, takım arkadaşları ile hayatta kalma mücadeleleri ve dünyayı kurtarmaya kadar uzanan hayat hikayeleri konu ediliyor.

          Aeran Pierce ve ekibinin İlk görevi Irak topraklarında geçen sıradan bir operasyon gibi görünüyor. Ancak olaylar biraz daha derinden araştırıldığında yaşanan bir takım gariplikler gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Gizli sığınaklar, depolar, silahlar derken düşmanlarımızın bir şeylerin peşinde olduklarını anlamamıza yetiyor. Ekibiniz dünya dışı yaratıklarla ve robot canavarlarla baş etmek ve hayatta kalmak zorunda. Yoksa dünyayı bekleyen uzaylı yaratık istilası söz konusu.

          Bilimkurgu filmlerinde karşılaşabileceğiniz ilginç yaratıklar ya da ne olduğu tam olarak bilinemeyen varlıklar Blacksite: Area 51 ile karşınıza dikiliyor. Oyunda Reborn Soldier denilen tam donanımlı süper askerlerden tutunda gökten yere çakılan Drudge Grunt denilen devasa yaratıklara kadar farklı profillerde düşman yelpazesi sizlere sunuluyor. Genelde gizli ve teknolojik silahlar kullanan süper askerler 2-3 tipte sınıflandırılmışlar. Diğer yaratıklar ise Reborn Scout denilen yarı insan yarı makine ya da Spore Tower denilen örümcek davranışları sergileyen yaratıklar olarak beliriyorlar. Bu yaratıklar hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza dikiliveriyorlar. Tabiki sizde Com bat M4A1, Handgun, Rocket Launcher, Grenade, Sniper Rifle ve ağır makineli silahlar ile düşmanlarınıza saldırıyorsunuz.

          indireceğiniz Blacksite Area 51 türkçe yama dil eklentisi ile Blacksite Area 51 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Blacksite Area 51 tr yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Blacksite Area 51 Türkçe Yama Şifrelidir. Şifre: 291038

Blacksite Area 51 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Blacksite Area 51 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. BSA Türkçe Yama eklentisini Blacksite: Area 51 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Blacksite: Area 51 türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Midway Home Entertainment\BlackSite Area 51" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\Midway Home Entertainment\BlackSite Area 51\A52Game\ klasörü altında yer alan Localization ve Content klasörlerinin birer yedeklerini almanızı öneriyoruz. Eğer BSA 51 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Blacksite Area 51 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
BA Türkçe Yama , Black Site Area Türkçe Yama , Blacksite Area 51 v1.1 Patch Türkçe Yama , Blacksite Area 51 v1.2 Patch TR Yama , Blacksite Area TR yama , Blacksite Area Türkçe Yama , BSA 51 Türkçe , BSA TR ,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (480 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (4618)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...