Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

The Suffering
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları The Suffering                                                 

The Suffering Türkçe Yama

Yayın tarihi

08 Ekim 2009 Perşembe

Hazırlayan

 TURKISHE Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Midway tarafında tasarlanıp yazılan The Suffering; şimdiye kadar hiç görmediğiniz türde bir korku oyunu olma özelliği gösteriyor. Oyunun konusu ıssız bir adaya inşa edilmiş Abbott Devlet Hapishanesinde geçmektedir. Hapishanede yüzyıllar sonra ortaya çıkan bir gizem, ailesini öldürmekten suçlu bulunmuş Torque isimli bir adam ve dört bir yanı saran kana susamış yaratıklar oyunun belli başlı öğeleri.

Midway bol kanlı ve vahşet dolu oyunlarıyla ünlenmiş bir yapımcı. Yaptıkları oyunların şiddet seviyesi zaten üst düzeyde, bir de korku oyunu yapmaya kalkınca böyle bir oyunun ortaya çıkması kaçınılmaz olmuş. Suffering belki de bugüne kadar yapılmış en kanlı, en rahatsız edici, en sert ve en karanlık action oyunu.

          The Suffering oyununda kahramanımız Torque, karısını ve iki çocuğunu öldürmekten idama mahkum edilmiş bir suçludur. idam edileceği güne kadar Carnate adasında bulunan Abbott Devlet Hapishanesi’nde yatmasına karar verilmiştir. Ancak bu ada ve hapishane sıradan bir yapı değildir. Oldukça ürkütücü bir geçmişe sahip olan hapishane, çok geçmeden doğaüstü güçler tarafından ele geçirilir ve idam için getirilmiş olan kahramanımız Torque bir anda kendini serbest bırakılmış olarak bulur.

          Torque geçici bir hafıza kaybı yaşamaktadır. Ailesini öldürdüğü iddia edilse de bunun doğru olup olmadığı ya da bir komplo kurulmuş olması konusunda hiçbir bilgi ve belge yoktur. Oyun boyunca hem Carnate adasından kurtulmaya, hem de kahramanımızın geçmişini netleştirmeye, hem de etrafta bulunan sayısız yaratığı yok etmeye çalışıyoruz. çalışacağız. Tabiki bu macera sırasında etraftan fışkıran yaratıkları yok etmekte başlıca görevlerimiz arasında yer alıyor.

          indireceğiniz The Suffering türkçe yama dil eklentisi ile The Suffering programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. The Suffering Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

The Suffering Türkçe Yama Şifrelidir. Şifre : 907652

The Suffering Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce The Suffering oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı The Suffering oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak The Suffering türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Surreal\The Suffering" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Surreal\The Suffering\COMMON" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer The Suffering tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
The Suffering Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Suffering Türkçe Yama , The Suffering TR yama , The Suffering: Ties That Bind Türkçe Yama , TTB Türkçe Yama , The Suffering TTB, TTB TR yama,Yorumlar (2)
Yama Boyutu (109 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (4475)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...