ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

GsiteCrawler
TRyama.Net Yamalar Web Tasarım GsiteCrawler                                                    

GsiteCrawler Türkçe Yama

Yayın tarihi

15 Eylül 2009 Salı

Hazırlayan

 Kemal SAYAR Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

SOFTplus tarafından geliştirilen GsiteCrawler web siteleri için site haritası oluşturma programıdır. internet dünyasında tanınmak ve hızla ziyaretçi sayınızı arttırabilmek için arama motorlarında yer edinmeniz gerekiyor. Google, Yahoo, Bing, Alta Vista, Ask Search gibi popüler arama motorları kendi arama örümceklerini kullanırlar ve içeriğinizi kendi veritabanlarına eklerler. Ancak yinede sayfalarınızın tam olarak hızlı bir şekilde indexlenebilmesi için sitemap dediğimiz site haritalarını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Site haritaları Sitemap.Org tarafında geliştirilen ortak bir yapıya göre hazırlanmalıdırlar. Çünkü Google.com, yahoo.com, bing.com, ask.com gibi Dünyanın en popüler arama motorları Sitemap.Org tarafından geliştirilen site haritası protokolünü kullanmaktadırlar. Sitemap dokümanları XML web standartlarını kullanırlar. Dolayısıyla hazırlayacağınız site haritaları xml formatında olmalıdır. Etkili bir site haritası dinamik olarak oluşturulabilmelidir. Web sitenize yeni bir içerik eklendiğinde ya da içerikte bir değişiklik yapıldığında sitemap.xml dokümanı otomatik olarak yeniden derlenmelidir.

          Arama motorları site haritasındaki değişiklikleri anında tarar ve içeriğini bu değişikliklere göre günceller. Eğer yeterli düzeyde web programlama bilginiz yoksa ya da joomla, wordpress, Blogger gibi hazır web site şablonları kullanmıyosanız site haritası oluşturmakta zorlanabilirsiniz. işte böyle bir durumda GsiteCrawler devreye giriyor ve ihtiyaç duyduğunuz site haritasını sizin yerinize otomatik olarak oluşturuyor. GsiteCrawler tarafından oluşturulan XML formatlı site haritasını kendi sunucunuza yüklemeniz yeterlidir. isterseniz Gsite Crawler tarafından oluşturulan site haritasını yine program aracılığı ile otomatik olarak web sitenize yüklemenizde mümkündür.

          Site haritanızı oluşturup sunucuya upload ettikten sonra site haritanızı arama motorlarına tanıtarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Bunun için her arama motorunun kendi webmaster arayüzünden faydalanmalısınız. örnek olarak Google için http://www.google.com/webmasters/sitemaps/?hl=tr adresinden, Yahoo için https://siteexplorer.search.yahoo.com/mysites adresinden ve Bing için http://www.bing.com/webmaster safyalarından faydalanabilirsiniz. Elbetteki öncelikle bu sitelere üye olmanız ve sitenin size ait olduğunu fiziksel olarak doğrulamanız gerekmektedir.

          indireceğiniz GsiteCrawler türkçe yama dil eklentisi ile GsiteCrawler programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. GsiteCrawler Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

GsiteCrawler Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Gsite Crawler programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı GsiteCrawler programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak GsiteCrawler türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\SOFTplus\GSiteCrawler" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Programı yeniden çalıştırdığınızda Türkçe olması gerekiyor. Eğer yukarıdakileri yaptığınız halde program Türkçe olmazsa, programı açarak "File" menüsünden "Global Options" seçeneğine tıklayarak Türkçe Dilini ayarlayıp onaylamanız yeterlidir.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\SOFTplus\GSiteCrawler" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer GsiteCrawler tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
GsiteCrawler Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Gsite Crawler TR , GsiteCrawler 1.18 Türkçe Yama , GsiteCrawler TR yama , Otomatik Sitemap , Site Haritası Gönderme , Site Haritası Oluşturma Programı , Sitemap Programı ,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (108 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (1740)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...