ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Flash Decompiler Trillix
TRyama.Net Yamalar Web Tasarım Flash Decompiler Trillix                                        

Flash Decompiler Trillix Türkçe Yama

Yayın tarihi

07 Eylül 2009 Pazartesi

Hazırlayan

 Fero74 Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Web programcılığı konusunda en iyi yazılımlardan birisi hiç şüphesizki Macromedia Flash programıdır. Animasyon ve görsellik yönünden oldukça zengin olan program gelişen yazılım sektörüne ayak uydurmak için bünyesine action script yapısını ekledi. Flash, Action Scriptlerle hem etkileşim hemde programatik bir yapı kazandı. Günümüzde bir çok web sitesi tarafından yaygın olarak kullanılan Flash uygulamaları internet tarayıcısına eklenti olarak yüklenen Flash Player ile görüntülenmektedir.

Web sayfalarındaki reklam, banner, afiş, buton, menü, oyun ve animasyonların büyük bir bölümü Flash ile hazırlanmaktadır. Flash ile hazırlanan içerik SWF uzantılı bir dosyayla internet üzerinde yayınlanır. Diğer web uygulamalarından faklı olarak SWF dosyaları açık kaynak kodlu değildir. Dolayısıyla ekranda gördüğünüz Flash uygulamasının kaynak kodlarını görmeniz, kopyalamanız ve üzerinde değişiklik yapmanız mümkün değildir.

          Özellikle web programcılığına yeni başlayanlar kod örneklerini inceleyip değiştirerek web programcılığınıda ilerlemeye çalışırlar. HTML, DHTML, CSS, JavaScript, Silverlight, Ajax gibi istemci tarafından yorumlanan kodlar diğer kullanıcılar tarafından rahatlıkla görüntülenip kopyalanabilmektedir. Ancak Flash uygulamaları açık kaynak kodlu olmadıklarından buna imkan yoktur. İşte bu noktada web programcısı adaylarının imdadına Decompile programları yetişmektedir. Decompile programı flash dosyasını parçalara ayırarak kaynak kodlarını ortaya döker. En yaygın ve kullanışlı Decompile programlarından biriside Flash Decompiler Trillix programıdır.

          Flash Decompiler Trillix, Flash SWFdosyasını, Flashın kaynak dosyası olan orjinal FLA dosyasına dönüştürür. Yani SWF içerisindeki tüm sesleri, resimleri, videoları, metinleri, fontları, çizimleri, çerçeveleri ve action script kodlarını ayırarak fla dosyası haline getirir. Size kalan bu .fla uzantılı dosyayı Flash programıyla açarak gerekli düzenlemeleri yapmaktır. Flash öğrenmek isteyen web tasarımcılarının oldukça işine yarayacak olan Flash Decompiler Trillix şimdi Türkçe olarak dahada yararlı olacaktır.

          İsterseniz Flash Decompiler Trillix ile flash videolarını AVI formatında; sesleri mp3 veya wav formatında; resimleri png, jpg ya da bmp formatında; yazıları rtf, txt veya html olarak kaydedebilirsiniz.

          indireceğiniz Flash Decompiler Trillix türkçe yama dil eklentisi ile Flash Decompiler Trillix programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Flash Decompiler Trillix Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Flash Decompiler Trillix Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Flash Decompiler Trillix programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Flash Decompiler Trillix programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Flash Decompiler Trillix türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Eltima Software\Flash Decompiler Trillix\localizations" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Eltima Software\Flash Decompiler Trillix\localizations" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Flash Decompiler Trillix tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Flash Decompiler Trillix Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Flash Action Script Kodlarını Kopyalamak , Flash Decompiler Trillix tr yama , Flash Decompiler Türkçe , Flash Dosyasını Parçalamak , Flash Kaynak Kodlarını Almak , SWF Decompiler , SWF den Kaynak Kodları Almak , SWF Dosyasını Parçalara Ayırmak ,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (60.7 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2012)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...