ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Cyberlink Power2Go 6
TRyama.Net Yamalar Cd&Dvd Yazıcılar Cyberlink Power2Go 6                                       

Cyberlink Power2Go 6 Türkçe Yama

Yayın tarihi

11 Ağustos 2009 Salı

Hazırlayan

 Cemal DURSUN Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Power2Go 6 Cyberlink firmasının üretip geliştirdiği CD-DVD-Dosyalarınızı yazma işlemlerinizi gerçekleştirilebileceğiniz profesyonel bir yazılımdır. Program basit ve renkli arayüzü ile kullanıcıların tüm CD/DVD yazma işlemlerini kolayca yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. Programın (skin) Arayüz desteği sayesinde görünümünü kişiselleştirebilirsiniz. Masaüstüne yerleştirdiği küçük araç çubuğuna dosyaları sürükleyip-bırakarak direkt yazdırabiliyorsunuz.

Cyberlink aslında işini iyi bilen bir multimedia işleme programcısıdır. Nero gibi yaygın kullanılan bazı programlar multimedia merkezi olarak hizmet veriyorlar. Yani ses ve video dosyalarını işleyebililen, kesip birleştirebililen, formatlarında değişiklikler yapabilen, DVD menüleri hazırlayabilen, dahili video player ile video izleme imkanı sunan, CD-DVD yazma işlemi yapabilem komple bir program sunuyorlar. Aslında bilgisayar kullanıcılarının çoğu böyle dev multimeya paketlerine gereksinim duymazlar. Bir çoğu sadece film izlemek ister ya da sadece DVD kopyalamak ister. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğu küçük ama kullanışlı yazılımlar aralar. Kullanmadığı diğer eklentiler için para ödemek ya da sistemlerini yormak istemezler. işte Cyberlink bu konuda dört dörtlük hizmet veriyor. Tüm multimedya işlemlerini yapabilen yazılımları üreten yazılım devi bu yazılımları entegre olarak değilde ayrı ayrı kullanıcıya sunuyor.

          Power2Go sadece CD, DVD gibi depolama aygıtlarına kopyalama işlemlerini yerine getirmek için tasarlanmış küçük ve etkili bir araçtır. Program dosya, video, fotoğraf ve müzik gibi öğeleri CD/DVD'ye yazabilir, CD/DVD kopyalama işlemlerini hızlı bir şekilde yerine getirebilir. Power2Go overburn dışındaki özel yazma seçeneklerinden yoksundur. Yazılım, CD-Extra ve Mixed Mode'da sorunsuz çalışıyor. Müzik CD'lerindeki parçalar kolayca riplenebiliyorken, yeniden düzenlemeye yönelik bir seçenek sunulmuyor. Power2Go, Video DVD oluşturmak istiyen kullanıcıların temel gereksinimlerini karşılıyabiliyor. DVD şablonlarına sahip programda şablon sayısı sınırlı.

          Daha şimdiden Blu-ray ve HD-DVD yazma özelliğiyle donatılan Power2Go, Blu-ray diski tanıma konusunda hiçbir sorun çıkartmıyor. Tabi bu konuda daha çok gelişim göstermesi gerekiyor. Gelecek nesil teknoloji ile uyumluluğu göze çarpan program bu tür programlar arasında çok başarılı bir alternatif.

Programın Fonksiyonları

          Programda Arama Yapmak 
          Arama modu sayesinde anahtar cümleyi yazarak istediğinizi kolaylıkla bulabileceksiniz. Yazılan kelimeyi kullanılan veya oluşturulacak öğenin içinde arayarak size gösterir.

          Disk Kapasitesi Göstergesi
          Gösterge sayesinde CD veya DVD'ye göre yapabileceğiniz işlem kapasitesini, kalan işlem alanı gibi bilgileri görebilir işlem devamını ona göre ayarlayabilirsiniz.

          Video - Fotoğraf Oluşturmak
          Burada oluşturduğunuz videoların formatlarını ayarlayabilir, NTCS veya PAL olarak ayarlayabilirsiniz. Disk görüntüsünü Kaydet seçeneğini işaretleyerek fotoğraflarınızı ayrıca diske yedekleyebilirsiniz. Ses dosyalarınızın formatlarını seçebilirsiniz. (Örnek; LPCM veya Dolby Digital gibi)

          Ses Dosyaları Oluşturmak
          Oluşturduğunuz Mp3'lerin Boyutunu - Süresini görebilirsiniz. Otomatik değiştirme özelliği ekleyebilirsiniz. Bunun için Auto-generate playlist seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir.

          Güvenlik Sistemi 
          Programın en önemli özelliklerinden biriside hiç kuşkusuz işlem yapabilme olanağını kısıtlayan Güvenlik Şifresi özelliğidir. Girilen şifre haricinde hiçbir şekilde programa giriş yapılamıyor, yapılan işlemler ve oluşturulan öğeler görüntülenemiyor.

Programın Başlıca Özellikleri

 • Video ve Fotoğrafları basit bir şekilde müzikli Slayt CD'si olarak hazırlayabilirsiniz.
 • Hazırladığınız Filmleri CD veya DVD'ye yazdırabilirsiniz.
 • Silinebilir CD ve DVD gibi ortamlardan bilgileri silebilir
 • Disk imaj dosyası oluşturabilir ve çoklu kayıtlarda kulanabilir
 • MP3, WMA ve WAV formatındaki müzik dosyalarını CD'ye yazdırabilirsiniz.
 • Rip özelliği ile müzik CD'lerini bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
 • Videolarınız hiçbir şekilde sıkıştırarak kalitelerini bozmaz.
 • Arka fon müziği oluşturabilirsiniz.
 • CD metini girişi destekleme özelliğine sahiptir.
 • Ses dosyalarınızı dönüştürebilirsiniz.
 • Parça müzik ve video dosyaları oluşturabilirsiniz.
 • Ses CD'leri oluşturabilirsiniz.

          indireceğiniz Cyberlink Power2Go 6 türkçe yama dil eklentisi ile Cyberlink Power2Go 6.00.0929a programı için üretilmiştir. Cyberlink Power 2 Go 6.00.0929a programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Power2Go 6 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Cyberlink Power2Go 6 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Power2Go programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Power2Go 6 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Cyberlink Power2Go türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\CyberLink\Power2Go\Language" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\CyberLink\Power2Go\Language" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Cyberlink Power2Go tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.




Cyberlink Power2Go 6 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayın



İçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...





Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...




Etiketler
CD-DVD kopyalama , Cyberlink Power2Go 6 tr yama , Cyberlink Power2Go 6.00.0929a türkçe yama , Power2Go 6 türkçe yama ,



Yorumlar (5)
Yama Boyutu (1.2 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (6447)

Üye Adı:
Şifre:



   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...